Usługi ślusarskie dla wymagających
Usługi ślusarskie dla wymagających, Spec-Spaw Krystian Lazar, Bytom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6262180615
REGON: 241525173
Rok założenia:
2010

O firmie

Krystian Lazar jest właścicielem firmy Spec-Spaw. Naszą siedzibę można znaleźć w Bytomiu, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 2010 roku.

Oferta

Nasza oferta jest skierowana do szerokiej gamy branż, począwszy od budowlanej, przez mechaniczną, aż do spożywczej i gastronomicznej. Ta różnorodność sektorów, z którymi współpracujemy, świadczy o wszechstronności naszej działalności.

W zakresie obróbki metali specjalizujemy się w nawiercaniu, rozwiercaniu, gwintowaniu, frezowaniu i toczeniu. Nie boimy się zadań specjalistycznych, takich jak wykonanie otworów pogłębianych. Jeśli chodzi o cięcie, wykonujemy je w różnych formach, od cięcia precyzyjnego po cięcie piłą taśmową. Ukosowanie i cięcie pod kątem również są w naszym repertuarze.

Zajmujemy się również szerokim zakresem spawalniczych usług. Do naszej dyspozycji są metody TIG i MIG/MAG, dzięki którym możemy spawać aluminium i żeliwo. Nie ograniczamy się jedynie do tych materiałów i korzystamy również ze spawania elektrodą.

Co więcej, realizujemy zlecenia na różnego rodzaju produkty metalowe. Od konstrukcji stalowych i rurociągów, przez nadproża stalowe, drabiny ewakuacyjne, aż do bram i ogrodzeń. Specjalizujemy się także w tworzeniu balustrad, zarówno balkonowych, jak i schodowych, oraz zadaszeń i poręczy.

Nie kończymy jednak na samym produkcji. Podejmujemy się również zadań związanych z naprawą maszyn i modernizacją urządzeń przemysłowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Spec-Spaw to firma, która zawsze stawia na jakość i rzetelność wykonania.

Kontakt

Kontakt Spec-Spaw Krystian Lazar

Spec-Spaw Krystian Lazar, Bytom

Opinie (0)

Opinie o firmie Spec-Spaw Krystian Lazar


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.