Budowa magazynów, hal produkcyjnych i innych konstrukcji stalowych
Budowa magazynów, hal produkcyjnych i innych konstrukcji stalowych, Spaw Usługi budowlano remontowe, Ząbki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5221006535
REGON: 010837428
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Siedziba Spaw znajduje się w Ząbkach, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w pracach budowlanych. Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku.

Oferta

W Spaw zajmujemy się usługami remontowymi i budowlanymi. Realizujemy zlecenia dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i inwestujemy w urządzenia i narzędzia do realizacji wszystkich prac. Przykładem jest sprzedaż i montaż płyt warstwowych, w tym na ścianach i dachach hal. Podejmujemy się też budowy od podstaw hal magazynowych i produkcyjnych, a także pawilonów handlowych i innych obiektów. Ponadto spawamy i montujemy konstrukcje stalowe, np. schody, antresole, kraty, balustrady, drabiny dachowe, ramy i bramy: rozwierne i przesuwne. Oferta Spaw obejmuje również:
 • montaż ogrodzeń,
 • montaż ścianek działowych,
 • układanie kostki brukowej,
 • montaż okien i drzwi,
 • ocieplenia dachów.
Wszystkie zlecenia spawalnicze i montażowe realizujemy dokładnie i w ustalonym terminie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Spaw! Więcej informacji o usługach udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt

Kontakt Spaw Usługi budowlano remontowe

Spaw Usługi budowlano remontowe, Ząbki

Aktualności

 • pawilon

  01.06.2024

  Płyty warstwowe to rodzaj paneli ściennych używanych w budownictwie. Składają się one z kilku warstw materiału połączonych ze sobą. Najpopularniejsze rodzaje płyt warstwowych są wykonane ze stali i styropianu. Są one stosowane do budowy ścian, podłóg i dachów. Firma Spaw oferuje sprzedaż i montaż płyt warstwowych. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

  Więcej informacji
 • schody

  18.03.2024

  Jesteśmy dumni z doświadczenia w zakresie usług spawalniczych. W Spaw zajmujemy się spawaniem różnych konstrukcji stalowych, w tym bram, schodów i balustrad. Podejmujemy się też montażu konstrukcji stalowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach, skontaktuj się z nami pod podanym numerem telefonu.

  Więcej informacji
 • hala

  27.12.2023

  Jeśli potrzebujesz godnej zaufania firmy, która pomoże Ci w budowie hal magazynowych i produkcyjnych, nie szukaj dalej. W Spaw mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Zapewniamy, że Twój projekt zostanie ukończony szybko i z najwyższą jakością. Nie wahaj się skontaktować z nami pod podanym numerem telefonu.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Spaw Usługi budowlano remontowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi