Produkcja konstrukcji stalowych
Produkcja konstrukcji stalowych, Spaw-Met S.C. Zdzisław Krakowski Jacek Martyna, Odolanów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6222642185
REGON: 300602586
Dodatkowe kontakty:

509 328 041

Rok założenia:
2007

O firmie

Spaw-Met S.C. istnieje na rynku od 2007 roku i działa w branży spawalniczej. Właścicielami firmy są Zdzisław Krakowski i Jacek Martyna, Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo wielkopolskie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Odolanów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferta

Spawalnictwo jest naszą specjalnością. Polega ono na łączeniu ze sobą elementów wykonanych z różnorodnych metali. Umożliwia budowanie konstrukcji oraz naprawę ich uszkodzonych elementów. Sposób wykonania stopów dopasowujemy zawsze do rodzaju materiału, z jakim mamy do czynienia, dzięki czemu tworzone przez nas połączenia są bardzo trwałe, a jednocześnie estetyczne.

Oferta obejmuje usługi takie jak:
  • budowa konstrukcji stalowych,
  • spawanie aluminium,
  • regeneracja śrutowników i dmuchaw ssąco tłoczących,
  • spawanie stali.
Obsługujemy klientów indywidualnych, a także biznesowych. Nasze usługi wykorzystujemy przy użyciu nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną realizację powierzonych zadań.

Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy, a zlecenia realizujemy zawsze terminowo. Podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem do naszej pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających osób.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji o naszej ofercie.

Kontakt

Kontakt Spaw-Met S.C. Zdzisław Krakowski Jacek Martyna

Spaw-Met S.C. Zdzisław Krakowski Jacek Martyna, Odolanów

Opinie (0)

Opinie o firmie Spaw-Met S.C. Zdzisław Krakowski Jacek Martyna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.