Altanki, meble i domki z drewna
Altanki, meble i domki z drewna, Sosna, Wodzisław Śląski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6471818861
REGON: 240303341
Rok założenia:
2006

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Sosna znajduje się w Wodzisławiu Śląskim, w województwie śląskim. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2008 roku. Specjalizujemy się w architekturze drewnianej. Naszą firmą zarządza Aleksandra Sosna.

Oferta

Przedsiębiorstwo Sosna dostarczy Państwu praktyczne, ale również bardzo eleganckie elementy drewnianej architektury. Drewno jest doskonałym surowcem, który posiada wysokie walory estetyczne. Jest też świetnym budulcem, który odpowiednio zaimpregnowany może służyć przez wiele lat. Nasza kadra stara się realizować każdy projekt, nawet ten najbardziej skomplikowany. Wytwarzamy i montujemy meble ogrodowe na bazie naszych autorskich pomysłów, ale również projektów dostarczonych przez Klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • altanki,
  • domki z drewna,
  • wiaty i zadaszenia,
  • domki dla zwierząt,
  • donice,
  • drewniane stoły,
  • drewniane krzesła,
  • meble ogrodowe.

Architektura drewniana głównie znajdzie swoje zastosowanie na działkach i ogródkach. Oferujemy również solidnie zmontowane produkty dla dzieci, takie jak piaskownice i zjeżdżalnie. Drewno nie zawiera sztucznych substancji chemicznych, jest więc zdrowe i bezpieczne dla najmłodszych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z przedsiębiorstwem Sosna z Wodzisławia Śląskiego.

Artykuły

Jak wybrać oraz skąd można wziąć altanę ogrodową?
Jak wybrać oraz skąd można wziąć altanę ogrodową?
Jakie wyróżniamy rodzaje altan ogrodowych? Jakie mamy do wyboru ich kształty i rozmiary oraz inne dodatki? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sosna

Sosna, Wodzisław Śląski

Opinie (5)

Opinie o firmie Sosna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
12.07.2020
Zamówiłem u nich altankę do ogrodu. Jest przepiękna! Ma cudowne wykończenie i jest stabilna. Polecam.
Krystian
Krystian
5.0
13.05.2020
Świetne domki drewniane, które są zbudowane z drewna wysokiej jakości. Z pewnością przysłużą się osobom kochającym wypoczynek na działce. Firma Sosna wykonała domek według mojego pomysłu. Zrobili to w terminie. Naprawdę polecam.
Grażyna
Grażyna
5.0
02.03.2020
Stworzyli niewielką budę dla mojego psa. Jest bardzo ładna i jak na razie prezentuje się wciąż nieźle. Przeżyła na naszym podwórku cały rok i uważam, że jest bardzo solidna.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
18.01.2020
Firma Sosna jak sama nazwa wskazuje, buduje cudowne domki z drewna. Kupiłam u nich taki obiekt do mojej działki. Wykonanie jest bardzo solidne i funkcjonalne. Domek jest piękny, konstrukcja jest bardzo stabilna. Polecam osobom, które kochają naturę. Drewno wytwarza w środku domku przyjazny mikroklimat.
Darek
Darek
5.0
06.05.2018
Szybko i sprawnie. Polecam
Tagi