Szeroka gama produktów do hydroizolacji oraz kompletnych systemów
Szeroka gama produktów do hydroizolacji oraz kompletnych systemów, Soprema Polska Sp. z o.o., Pass

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781119419
REGON: 630703900
KRS: 0000163897
Rok założenia:
1996

O firmie

Soprema Polska to firma, w której zajmujemy się produkcją i dystrybucją materiałów izolacyjnych na bazie surowców bitumicznych. Nasze wyroby znajdują zastosowanie przy wykonywaniu hydroizolacji dachów, stropów, fundamentów, a także obiektów inżynieryjnych, jak mosty. Dystrybuujemy też kompletne izolacje systemowe oraz zielone dachy. Jesteśmy częścią międzynarodowej Soprema Group. Nasza krajowa siedziba znajduje się w miejscowości Pass niedaleko Warszawy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Na polskim rynku działamy od 1996 roku, choć historia całej grupy Soprema sięga aż 1908 roku. Jesteśmy producentem i hurtowym dystrybutorem materiałów izolacyjnych. Tworzymy je przede wszystkim na bazie surowców bitumicznych. Są to wyroby opracowywane przez inżynierów i wyspecjalizowane laboratoria, wielokrotnie testowane w różnych warunkach. Dzięki temu reprezentują najwyższe standardy jakości, które dodatkowo potwierdzają uzyskane atesty i certyfikaty.

Dbamy, aby nasze produkty były zawsze dostępne dla lokalnych dystrybutorów i polskich użytkowników. Oferujemy im między innymi:
  • papy modyfikowane SBS,
  • hydroizolacje płynne PU i PMMA,
  • systemy dachowe z odpornością ogniową,
  • izolacje termiczne i akustyczne,
  • kleje i grunty bitumiczne,
  • membrany bitumiczne PVC i TPO,
  • folie basenowe,
  • akcesoria i izolacje tarasowe.
Nasze produkty posiadają wszechstronne zastosowanie, które może zostać wykorzystane przez sprawnych monterów zarówno w budownictwie ogólnym, jak i inżynieryjnym — mosty, zbiorniki retencyjne itp.

Szczególną kategorią w naszej ofercie produktowej są zielone dachy. Proponujemy klientom kompletne systemy produktów, które umożliwiają montaż ekologicznego, zielonego dachu w budynku mieszkalnym czy przemysłowym. Systemy obejmują hydroizolacje, drenaż oraz warstwę roślinną. Dostępne są w wersji ekstensywnej, intensywnej, modułowej oraz z komunikacją.

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w miejscowości Pass niedaleko Warszawy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Soprema Polska Sp. z o.o.

Soprema Polska Sp. z o.o., Pass

Opinie (0)

Opinie o firmie Soprema Polska Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.