Jednym z naszej filarów działalności są
ocieplenia natryskowe pianą PUR. To materiał, który doskonale izoluje cieplnie i akustycznie, zapewniając trwałą ochronę przed utratą energii. Oferujemy termoizolacje natryskowe zarówno w nowym budownictwie, jak i przy modernizacji starszych obiektów. Wykonujemy również takie prace jak:
- izolacje wdmuchiwane wełną mineralną,
- izolacje wdmuchiwane styropianem,
- izolacje wdmuchiwane celulozą,
- izolacje wdmuchiwane wełną drzewną,
- wylewki anhydrytowe,
- maszynowe posadzki cementowe,
- aplikacje styrobetonu.
Realizujemy także
tynki maszynowe, w tym cementowo-wapienne, gipsowe oraz hybrydowe. Wszystkie rodzaje tynków nakładane są z wykorzystaniem agregatów tynkarskich, co pozwala uzyskać równą i trwałą powierzchnię. To rozwiązanie oszczędzające czas i pozwalające przejść szybko do kolejnych etapów prac wykończeniowych.
Zajmujemy się również osuszaniem budynków, udostępniając klientom nowoczesne
osuszacze budowlane kondensacyjne i adsorpcyjne. To skuteczna metoda walki z nadmierną wilgocią, także po zalaniach czy długotrwałych opadach. Dodatkowo realizujemy
badania termowizyjne, które pozwalają zidentyfikować miejsca strat ciepła i zlokalizować problemy niewidoczne gołym okiem.
Zapraszamy.