Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010510108
Rok założenia:
2015

Polecane oferty

Warszawa, Dwernickiego 18
Cechuje nas profesjonalizm oraz rzetelność. Jeżeli szukają Państwo taniego miejsca w Warszawie, w k...
Nasz hotel i restauracja położone są w Dolinie Siedmiu Stawów, co stanowi niezaprzeczalny atut. Nas...
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy organizacja imprez okolicznościowych. Podejmiemy się...
W branży restauracyjnej działamy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne do...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Soeurs Food Paulina Maślanek i Eliza Babecka s.c." w rejestrze gospodarczym to: 7010510108.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Początek działalności firmy na rynku to 2015 rok. Przedsiębiorstwo znajduje się na Pruszkowska 17. Kod pocztowy do korespondencji to: 02-119 Warszawa. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 52.20181N, 20.97821E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: sweetandfreshbistro@gmail.com. Przedsiębiorstwo "Soeurs Food Paulina Maślanek i Eliza Babecka s.c." działa od lat w branży Restauracje polskie.

"Soeurs Food Paulina Maślanek i Eliza Babecka s.c." serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 608 478 062 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Soeurs Food Paulina Maślanek i Eliza Babecka s.c.

Soeurs Food Paulina Maślanek i Eliza Babecka s.c., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Soeurs Food Paulina Maślanek i Eliza Babecka s.c.