Kompleksowe rozwiązania w dziedzinie protetyki dentystycznej
Kompleksowe rozwiązania w dziedzinie protetyki dentystycznej, Socha Marian Pracownia Protetyczna, Braniewo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 16:00
Wt.
10:00 - 16:00
Śr.
10:00 - 16:00
Cz.
10:00 - 16:00
Pt.
10:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5821030973
REGON: 170296589
Rok założenia:
1996

O firmie

Socha Marian Pracownia Protetyczna ma siedzibę w Braniewie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Firma została założona w roku 2001 i oferuje usługi z zakresu protetyczne usługi. Jej właścicielem jest Marian Socha. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.

Oferta

W naszym laboratorium protetycznym znajdziesz kompletne rozwiązania w dziedzinie protetyki dentystycznej. Jesteśmy zorientowani na różnorodne potrzeby naszych klientów i oferujemy szeroką gamę usług protetycznych, od wykonywania protez po ich naprawę. Nasz zespół protetyków i techników dentystycznych skupia się na precyzyjnym wykonawstwie protez, aby zapewnić Ci komfort i funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Niewątpliwie, protezy są dla wielu osób kluczowym elementem w codziennym życiu. Dlatego oferujemy protezy akrylowe, elastyczne i szkieletowe, jak również protezy częściowe i całkowite. Wszystkie są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich długotrwałość i estetykę. Jeżeli chodzi o naprawę protez, to nasza specjalność to szybkie naprawy protez zębowych, co jest dla naszych klientów niezwykle istotne.

Jeżeli Twoim celem jest odzyskanie pełnej funkcjonalności zgryzu, mosty zębowe mogą być właśnie tym, czego potrzebujesz. U nas możesz liczyć na wykonywanie mostów protetycznych w tym również mostów porcelanowych. Każdy most jest wykonywany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań, dzięki czemu możesz cieszyć się z powrotem pełnią życia bez ograniczeń związanych z brakującymi zębami.

Nasz zakres usług protetycznych jest tak szeroki, że każdy, kto zgłosi się do nas z problemem, znajdzie u nas odpowiedź na swoje potrzeby. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci odzyskać uśmiech i pewność siebie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Socha Marian Pracownia Protetyczna

Socha Marian Pracownia Protetyczna, Braniewo

Opinie (0)

Opinie o firmie Socha Marian Pracownia Protetyczna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.