Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9542269849
REGON: 276137564
KRS: 0000652051
Rok założenia:
1998

O firmie

Producenci i hurtownie akcesoriów i części zamiennych do samochodów, Snop Automotive Opole Sp. z o.o., Opole Snop Automotive Opole Sp. z o.o. jest częścią jednego z największych na świecie, niezależnych dostawców metalowych części i podzespołów strukturalnych dla przemysłu samochodowego. Ta ogromna firma obecnie zatrudnia około 11 000 wykwalifikowanych pracowników w 40 zakładach w 13 krajach w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Współpracujemy ze wszystkimi renomowanymi producentami samochodów i oferujemy im szeroki wybór podzespołów metalowych, począwszy od wytłoczek.

Oferta

Firma Snop Automotive Opole Sp. z o.o. działa na rodzimym rynku już od ponad 20 lat. Cenimy sobie fachowe podejście i doskonałą współpracę z Klientami. Stawiamy na ciągły rozwój i wprowadzamy nowoczesne technologie.

Jaki jest główny profil działalności firmy Snop Automotive Opole Sp. z o.o.?

Głównym profilem działalności Snop Automotive Opole Sp. z o.o. jest produkcja wysokiej klasy wytłoczek, elementów zgrzewanych oraz podzespołów karoserii do samochodów większości marek obecnych na rynku.

Co oferuje firma w zakresie usług?

W zakresie usług oferta naszej firmy to:
  • tłoczenie części metalowych,
  • zgrzewanie części metalowych,
  • spawanie części metalowych,
  • hydroformowanie,
  • walcowanie.

Nasze usługi obejmują też wykonywanie elementów samochodowych z blachy, owiewek samochodowych, a także:
  • formowanie karoserii,
  • wytłaczanie nagięć samochodowych,
  • podzespoły karoserii samochodowych,
  • elementy zawieszenia samochodowego.
Co gwarantuje firma Snop Automotive Opole Sp. z o.o.

Gwarantujemy wyjątkową precyzję wykonania. Aby precyzyjnie wykonywać wytwarzane przez nasz zakład elementy niezbędne do późniejszego budowania samochodów, dysponujemy prasami progresywnymi 630t do 1000 t, linią gięcia rur, linią malowania proszkowego oraz zrobotyzowanymi stanowiskami do zgrzewania i spawania oraz aplikowania klejów.

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas metalowych części i podzespołów dla przemysłu samochodowego, profesjonalną obsługę każdego klienta oraz bardzo konkurencyjne ceny wyrobów. Jesteśmy pewni, że nasze wysokie kompetencje w zakresie oferowanych przez nas usług tłoczenia, zgrzewania i spawania metali oraz nasz nowoczesny park maszynowy pozwolą nam na spełnienie wszystkich Państwa oczekiwań względem produktu końcowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Snop Automotive Opole Sp. z o.o.

Snop Automotive Opole Sp. z o.o., Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Snop Automotive Opole Sp. z o.o.