Lider branży motoryzacyjnej w produkcji części nadwozia
Lider branży motoryzacyjnej w produkcji części nadwozia , Snop Automotive Opole Sp. z o.o., Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9542269849
REGON: 276137564
KRS: 0000652051
Rok założenia:
1998

O firmie

Snop Automotive Opole Sp. z o.o. jest częścią jednego z największych na świecie, niezależnych dostawców metalowych części i podzespołów strukturalnych dla przemysłu samochodowego. Ta ogromna firma obecnie zatrudnia około 11 000 wykwalifikowanych pracowników w 40 zakładach w 13 krajach w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Współpracujemy ze wszystkimi renomowanymi producentami samochodów i oferujemy im szeroki wybór podzespołów metalowych, począwszy od wytłoczek.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja wysokiej klasy wytłoczek, elementów zgrzewanych oraz podzespołów karoserii do samochodów większości marek obecnych na rynku.

Aby precyzyjnie wykonywać wytwarzane przez nasz zakład elementy niezbędne do późniejszego budowania samochodów, dysponujemy prasami progresywnymi 630t do 1000 t, linią gięcia rur, linią malowania proszkowego oraz zrobotyzowanymi stanowiskami do zgrzewania i spawania oraz aplikowania klejów.

Oferujemy również profesjonalne usługi w zakresie tłoczenia części metalowych, zgrzewania części metalowych oraz spawania części metalowych, a także hydroformowania i walcowania. Zakres naszych usług obejmuje też:
  • wykonywanie elementów samochodowych z blachy,
  • wykonywanie owiewek samochodowych,
  • formowanie karoserii.
Ponadto oferujemy wytłaczanie nagięć samochodowych, a także podzespoły karoserii samochodowych oraz elementy zawieszenia samochodowego.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas metalowych części i podzespołów dla przemysłu samochodowego, profesjonalną obsługę każdego klienta oraz bardzo konkurencyjne ceny wyrobów. Jesteśmy pewni, że nasze wysokie kompetencje w zakresie oferowanych przez nas usług tłoczenia, zgrzewania i spawania metali oraz nasz nowoczesny park maszynowy pozwolą nam na spełnienie wszystkich Państwa oczekiwań względem produktu końcowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa - Snop Automotive z Opola.

Artykuły

Solidne części karoserii samochodowej od firmy Snop Automotive Opole
Solidne części karoserii samochodowej od firmy Snop Automotive Opole
Firma Snop Automotive Opole to jeden z liderów w produkcji elementów karoserii. Zobacz, jakie produkty i usługi posiada w swojej ofercie.
Elementy nadwozia samochodowego uzyskiwane poprzez wytłaczanie
Elementy nadwozia samochodowego uzyskiwane poprzez wytłaczanie
Wytłoczki samochodowe to elementy karoserii, które muszą być wykonane z wysoką precyzją. W jaki sposób tworzą je najlepsze zakłady zajmujące się ich produkcją?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Snop Automotive Opole Sp. z o.o.

Snop Automotive Opole Sp. z o.o., Opole

Opinie (1)

Opinie o firmie Snop Automotive Opole Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
07.03.2021
Zamawiamy od nich już od lat. Mają najtrwalsze części do karoserii. Nigdy nie zgłaszamy reklamacji. Firma jest rzetelna i produkuje tylko wysokiej jakości elementy samochodowe.