Wyśmienite wyroby cukiernicze
Wyśmienite wyroby cukiernicze, Śnieżka Jan Frank, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5990002169
REGON: 008354795
Rok założenia:
1975

O firmie

Nasza cukiernia Śnieżka znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w województwie lubuskim. Założycielem firmy jest Jan Frank. W branży cukierniczej działamy od 1975 roku. Poza główną siedzibą prowadzimy również kawiarnie: przy ul. Obotryckiej 11-12, ul. G. Sikorskiego 136 oraz Słowiańskiej 70, w pasażu Tesco.

Oferta

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości, wykonane z najlepszych składników i w oparciu o sprawdzone przepisy, świeże wypieki. Zatrudniamy zgrany, profesjonalny zespół pracowników, który stanowi gwarancję niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów. W cukierni Śnieżka zakupią Państwo torty okolicznościowe, w tym:
  • torty weselne
  • torty urodzinowe
  • torty na roczek
  • torty komunijne
  • torty na chrzest
Ponadto oferujemy ciasta na zamówienie, w tym wypieki świąteczne takie jak mazurki, a także rozmaite desery i lody. Jesteśmy również w stanie dostarczyć czekoladową fontannę.

Wieloletnia tradycja w przygotowywaniu wyrobów cukierniczych sprawia, że oferowane przez nas słodkości z roku na rok uzyskują coraz wyraźniejszy smak, dzięki nieustannie ulepszanej recepturze. Nasi stali klienci wiedzą, że odwiedziny w Śnieżce to uczta dla podniebienia i przyjemnie spędzony czas w estetycznie urządzonej kawiarni, nie tylko przy ciastach i deserach, ale również filiżankach aromatycznej kawy i herbaty.

Kontakt

Kontakt Śnieżka Jan Frank

Śnieżka Jan Frank, Gorzów Wielkopolski

Opinie (3)

Opinie o firmie Śnieżka Jan Frank

Średnia ocen

3.7

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.06.2014
Duże, apetyczne desery i smaczna kawa. Poelcam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.08.2013
NAJLEPSZE TORTY I CIASTA NA WESELE :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
01.05.2013
To nie ta sama cukiernia którą pamiętam kiedyś