Ubezpiecz siebie i swoich bliskich już dziś
Ubezpiecz siebie i swoich bliskich już dziś , Snela Ubezpieczenia, Borek Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6961280423
REGON: 410357800
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Działamy pod kierownictwem Grzegorza Sneli, który już w 1975 roku rozpoczął pracę w branży ubezpieczeniowej. Aktualnie jedno z naszych biur znajduje się w Borku Wielkopolskim. Jako kadra agencji ubezpieczeniowej Snela, zapraszamy do siebie Klientów biznesowych oraz osoby indywidualne.

Oferta

W biurze ubezpieczeń Snela zajmujemy się obsługą naszych Klientów. Zapewniamy im fachowe doradztwo ubezpieczeniowe. Nie tylko pomagamy wybrać najlepszą ofertę na rynku, ale również dokładnie omawiamy zasady jej funkcjonowania. Chcemy, aby nasz Klient doskonale wiedział, z jakich usług może korzystać, a także jakie korzyści czekają na niego, jeśli zdecyduje się na wybór odpowiedniej polisy. Dbamy o finanse naszych Klientów, dlatego podczas rozmowy sprawdzamy, czy osoba zainteresowana nie posiada już ubezpieczenia chroniącego ją w danej sytuacji. Poza tym wybieramy zawsze oferty, które są dostosowane do możliwości pieniężnych Klienta.

W naszej ofercie znajdują się między innymi ubezpieczenia komunikacyjne. Mamy bardzo rozbudowany pakiet. Są to zarówno polisy obowiązkowe, dla młodych i doświadczonych kierowców, jak i dodatkowe ubezpieczenia. Osoby, które często podróżują, dojeżdżają do pracy wiele kilometrów lub ich charakter pracy wiąże się z częstymi wyjazdami, polecamy zawsze sprawdzone ubezpieczenia AC, AC Mini, czy Assistance. Mamy też ubezpieczenie szyb oraz polisy NNW. Oferty pozwolą zabezpieczyć finansowo kierowcę w przypadku kradzieży auta, kolizji i wypadku na drodze, czy podczas dewastacji pojazdu, np. przez warunki pogodowe.

Oprócz tego oferujemy także:
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia mieszkania i domu,
  • ubezpieczenia rolne,
  • ubezpieczenia firmowe,
  • ubezpieczenie turystyczne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia indywidualne,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • ubezpieczenia dla firm.
Chętnie nawiązujemy współpracę z osobami prowadzącymi gospodarstwo rolne. Dla rolników przewidzieliśmy między innymi ubezpieczenia plonów i ubezpieczenia od suszy.

Mamy też świetnie oferty dla Klientów biznesowych, pozwalające zabezpieczyć firmowe auta, maszyny, czy urządzenia.

Sami zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Zapraszamy do kontaktu - kadra biura ubezpieczeniowego Snela w Borku Wielkopolskim.


Marki i specjalizacje

UNIQUA,
PZU,
HDI,
Warta,
Polisa Życie,
InterRisk,
Proama,
ERGO HESTIA,
AXA,
CONCORDIA,
GENERALI,
GOTHAER,

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Snela Ubezpieczenia

Snela Ubezpieczenia, Borek Wielkopolski

Opinie (1)

Opinie o firmie Snela Ubezpieczenia

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Baśka
Baśka
4.0
24.05.2021
Serdecznie polecam to biuro ubezpieczeniowe. Pani, która zajmowała się naszą obsługą, była bardzo uprzejma i cierpliwa. Wyjaśniła nam dokładnie, jak działa umowa i jakie są jej warunki. Wiemy, za co płacimy i wiemy też, że w razie nieszczęścia możemy liczyć na realną pomoc ze strony ubezpieczyciela.