Przygotowywanie deklaracji podatkowych
Przygotowywanie deklaracji podatkowych, SM Komplex Sylwia Makieła, Nieszkowice Małe

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6782644914
REGON: 360441610
Rok założenia:
2015

O firmie

Siedziba firmy SM Komplex znajduje się w Nieszkowicach Małych, w powiecie bocheńskim, w województwie małopolskim. Biuro Sylwii Makieły zajmuje się usługami rachunkowymi i pośrednictwem ubezpieczeniowym. Rozpoczęło działalność w 2015 roku, ale jego właścicielka ma ponad 20-letnie doświadczenie księgowe. Firma wykonuje usługi m. in. w Wieliczce, Bochni i Brzesku.

Oferta

SM Komplex pomaga prowadzić działalność gospodarczą oraz służy doradztwem w zakresie ubezpieczeń dla osób fizycznych oraz firm. Biuro zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. W przypadku usług rachunkowych księgowa zajmuje się m. in. prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencjonowaniem środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, a także rozliczaniem podatków, w tym PIT,CIT i VAT. Klienci biura mogą też liczyć na doradztwo w zakresie takich podatków jak:
  • podatek od nieruchomości
  • podatek od spadków i darowizn
  • akcyza
  • cło
Oferta księgowa obejmuje również usługi kadrowo płacowe. Można do nich zaliczyć przygotowywanie list płac, rachunków do umów zlecenie i deklaracji podatkowych. Naliczane i rozliczane są też składki na ZUS.

Poza księgowością SM Komplex świadczy usługi ubezpieczeniowe, pośrednicząc w zawieraniu korzystnych polis. Przykładem sprzedawanych ubezpieczeń są polisy komunikacyjne OC, AC, NNW, assistance i na szyby. Biuro sprzedaje też ubezpieczenia majątkowe budynków, w tym biur, zakładów, domów i mieszkań i magazynów. Inne polisy, które można nabyć to:
  • ubezpieczenia indywidualne na życie
  • ubezpieczenia grupowe na życie
  • ubezpieczenia rolne
  • ubezpieczenia turystyczne
  • ubezpieczenia transportowe
Po więcej informacji związanych z działalnością SM Komplex można zadzwonić albo napisać maila.

Marki i specjalizacje

Biuro pośredniczy w zawieraniu polis z ubezpieczalniami: Allianz Polska, Axa Direct, Aviva, Compensa SA, Concordia, Ergo Hestia, Gothaer, Generali SA, HDI Asekuracja, ING Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie, Interrisk, Inter Polska, Liberty Ubezpieczenia, Link4, MTU, Proama, PZU, Tuz Ubezpieczenia, Uniqa SA, Warta S.A., You Can Drive

Artykuły

Dokumenty kadrowo-płacowe – czym zajmie się biuro rachunkowe?
Dokumenty kadrowo-płacowe – czym zajmie się biuro rachunkowe?
Obsługa kadrowo-płacowa to udogodnienie, jednak należy wybrać sprawdzone biuro rachunkowe, które w sposób kompleksowy zajmie się działaniami w tym zakresie.

Wideo

Kontakt

Kontakt SM Komplex Sylwia Makieła

SM Komplex Sylwia Makieła, Nieszkowice Małe

Opinie (2)

Opinie o firmie SM Komplex Sylwia Makieła

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aleksander
Aleksander
5.0
06.01.2020
Ufam SM Komplex w kwestii rozliczana podatków. Wiem, że naliczają zawsze odpowiednie kwoty i skarbówka nie będzie mnie później ścigała.
Mirek_krk
Mirek_krk
5.0
29.11.2019
SM Komplex to firma której zaufałem już kilka lat temu i nie żałuję. Prowadzą moją rachunkowość w porządny sposób, dlatego nie mam żadnych kłopotów ze skarbówką. Ponadto kupuję u nich ubezpieczenia. Współpracują z licznymi ubezpieczalniami, dlatego mogą zaproponować korzystne warunki.