Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5671850780
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Imprez Med to firma, która od wielu lat zajmuje się zabezpieczaniem medycznym różnego rodzaju impre...
Warszawa, Meander 18 lok. 19
Wysoki poziom usług świadczonych przez Petrus Trans-Med wynika z doświadczenia właścicieli oraz odp...
Grodzisk Mazowiecki, Słowackiego 36
Głównym przedmiotem działalności firmy Trans-Maj są przewozy sanitarne. Usługi świadczymy zarówno w...
Głównym przedmiotem działalności firmy Betikam-Med są kompleksowe usługi w zakresie transportu medy...

O firmie

Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H to firma mająca swoją siedzibę w Warszawie. Należy do Sebastiana Kowalczyka i powstała w 2014 roku. Specjalizuje się w usługach transportowych o charakterze medycznym. Współpracuje z osobami fizycznymi oraz placówkami opieki zdrowotnej.


Oferta

Komfort i bezpieczeństwo pacjentów przyświecają działalności Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H. Firma skupia doświadczonych specjalistów z dziedziny ratownictwa medycznego oraz dysponuje specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu jest w stanie szybko i dokładnie wykonywać nawet najtrudniejsze zlecenia. Działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Czym zajmuje się Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H z Warszawy?

Służba Pomocy Obywatelskiej z Warszawy zajmuje się przede wszystkim transportem medycznym i sanitarnym. Nowoczesnymi i wyposażonymi w sprzęt niezbędny podczas transportu karetkami firma przewozi osoby chore, starsze oraz niepełnosprawne. Przewóz prowadzony jest w jak najlepszych warunkach, w tym w pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej, a osób niepełnosprawnych na wózkach. Ponadto karetki i personel zatrudniony w firmie zabezpieczają imprezy masowe.

Jaki transport medyczny oferuje Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H?
Służba Pomocy Obywatelskiej oferuje komfortowy i bezpieczny transport do wielu miejsc. Oferta obejmuje:
  • transport na badania,
  • transport do szpitali,
  • transport do domów opieki,
  • transport do sanatoriów,
  • transport na lotniska,
  • transport na konsultacje lekarskie,
  • transport na dializy.
Pacjenci przewożeni są z karetki i do karetki na noszach, a podczas transportu czuwają nad nimi ratownicy. W razie potrzeby są wnoszeni i znoszeni po schodach.

Co, poza pacjentami, przewozi Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H?
Służba Pomocy Obywatelskiej przewozi swoimi karetkami krew, osocze oraz płytki. Ponadto transportuje organy i leki. Docierają one na miejsce na czas, ponieważ karetki to pojazdy uprzywilejowane, a ich kierowcy są doświadczeni. Należyty stan transportowanych artykułów zapewniają lodówki medyczne z termometrami oraz specjalne torby.

Jakie imprezy masowe zabezpiecza Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H?
Służba Pomocy Obywatelskiej zabezpiecza różne imprezy masowe, w tym te odbywające się we wnętrzach budynków oraz plenerowe. Mogą to być mecze, koncerty, imprezy firmowe i inne wydarzenia.

Dodatkowe informacje dotyczące Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H znajdują się na stronie internetowej. Ponadto można je uzyskać, dzwoniąc pod podany numer telefonu albo pisząc maila.

Kontakt

Kontakt Służba Pomocy Obywatelskiej Sebastian Kowalczyk

Służba Pomocy Obywatelskiej Sebastian Kowalczyk, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Służba Pomocy Obywatelskiej Sebastian Kowalczyk