Diagnostyka słuchu i dobór aparatów słuchowych
Diagnostyka słuchu i dobór aparatów słuchowych, Słuch Lab Grzegorz Chmielecki, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5261492223

O firmie

Słuch Lab w Bydgoszczy to klinika laryngologiczna prowadzona przez Grzegorza Chmieleckiego. Nie tylko diagnozuje słuch, ale także dostarcza nowoczesne aparaty słuchowe oraz akcesoria do nich.

Oferta

Słuch jest zmysłem bez którego nie można poprawnie funkcjonować. W przypadku zauważenia jakichkolwiek niepokojących objawów należy skorzystać z fachowej diagnostyki. Badanie słuchu można wykonać w klinice Słuch Lab znajdującej się w Bydgoszczy. Diagnostykę prowadzą doświadczeni protetycy słuchu korzystający z nowoczesnego sprzętu, w tym również audiometru. W ofercie znajdują się:
  • badania okresowe słuchu
  • badania laryngologiczne
  • tympanometria
W klinice pracują również specjaliści zajmujący się leczeniem niedosłuchu i szumów usznych. Szumy leczy w oparciu o metodę TRT wykorzystującą specjalne generatory. Z myślą o osobach w podeszłym wieku, które nie mogą dojechać do kliniki, oferuje wizyty domowe.

Pacjentom jest również udzielana pomoc w doborze aparatów słuchowych. Oferta obejmuje pełną gamę szwajcarskich aparatów słuchowych. Są to aparaty zauszne oraz wewnątrzustne. Istnieje również możliwość zakupu niezbędnych akcesoriów: baterii, wkładek usznych, myjek, a także bezprzewodowych systemów komunikacji z aparatami słuchowymi Soundgate.

Artykuły

Refundacja aparatów słuchowych
Refundacja aparatów słuchowych
Dofinansowania na aparaty słuchowe, można uzyskać m.in. w NFZ, PFRON, czy też w MOPS. Aby je uzyskać należy wykonać odpowiednie badania i przygotować wnioski.
Specjalistyczne leczenie szumów usznych
Specjalistyczne leczenie szumów usznych
Szumy uszne to przypadłość tysięcy pacjentów w Polsce, którzy przez nieustanne dźwięczenie w uszach, tracą radość życia. Pomocą dla nich jest terapia TRT!

Wideo

Kontakt

Kontakt Słuch Lab Grzegorz Chmielecki

Słuch Lab Grzegorz Chmielecki, Bydgoszcz

Opinie (2)

Opinie o firmie Słuch Lab Grzegorz Chmielecki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maks
Maks
5.0
15.05.2019
Nie tylko pomogli mi dobrać odpowiedni aparat słuchowych, ale także uzyskać refundację na niego w NFZ.
Adam
Adam
5.0
30.03.2019
Kompleksowe opieka od badań aż po dobór aparatu słuchowego. Polecam z czystym sumieniem.