Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8221126123
REGON: 712100124
Rok założenia:
1999

O firmie

Nazywam się Sławomir Sobkowicz. Świadczę usługi z zakresu instalacji elektrycznych. Działalność prowadzę już od około 20 lat. Siedziba mojej firmy znajduje się w Sokolnikach, w województwie mazowieckim.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest realizacja zleceń dotyczących elektroinstalatorstwa. Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej zdobyłem szeroką wiedzę, która jest niezbędna do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wyróżniam się precyzją i dużym zaangażowaniem w swoją pracę. Dysponuję profesjonalnym zapleczem technicznym, dlatego jestem w stanie podjąć się wielu najbardziej skomplikowanych działań dotyczących instalacji elektrycznych. Do prac używam minikoparki i podnośnika koszowego.

Oferuję moim klientom między innymi:
  • linie kablowe
  • przyłącza
  • instalacje odgromowe
  • montaż oświetlenia
  • oświetlenie uliczne
Ponadto montuję osprzęt elektryczny oraz instalacje teletechniczne i niskoprądowe. Zakres moich usług obejmuje także obsługę instalacji alarmowych, domofonów oraz wideofonów. Zajmuję się również kamerami przemysłowymi i CCTV. Uzupełnieniem mojej ofert są instalacje ochrony przeciwpożarowej. Zapewniam, że wszelkie prace wykonuję terminowo. Zachęcam do kontaktu. Zapraszam!

Kontakt

Kontakt Sławomir Sobkowicz Instalatorstwo Elektryczne

Sławomir Sobkowicz Instalatorstwo Elektryczne, Sokolnik

Opinie (0)

Opinie o firmie Sławomir Sobkowicz Instalatorstwo Elektryczne