Usługi remontowo-wykończeniowe. Od tynkowania, po montaż elektryki
Usługi remontowo-wykończeniowe. Od tynkowania, po montaż elektryki , Sławomir Pawłowski Wykończenia Wnętrz, Firma Remontowa, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7122342142
REGON: 388428378
Rok założenia:
2021

O firmie

Jesteśmy firmą remontową, która zajmuje się renowacją oraz wykańczaniem wnętrz. Działamy na terenie Lublina, pod kierownictwem Sławomira Pawłowskiego.

Oferta

Usługi remontowo-wykończeniowe realizujemy bardzo sprawnie. Pomagamy naszym Klientom w zaaranżowaniu przytulnych przestrzeni mieszkalnych. Remonty wykonujemy od podstaw. Tynkujemy ściany i kładziemy gładzie gipsowe. W zależności od efektu, jaki chce osiągnąć Klient, powierzchnie mogą być idealnie gładkie lub w rozmaitej fakturze. Dbamy o usunięcie pęknięć, czy ubytków w ścianach i suficie. Malujemy i tapetujemy pomieszczenia.

Do naszych usług należy także:
  • montaż okien oraz drzwi i parapetów,
  • układanie glazury oraz terakoty i gresu,
  • układanie paneli i parkietu,
  • biały montaż,
  • budowa ścian działowych,
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • montaż sufitu podwieszanego.
Ułożymy wszystkie potrzebne przewody i zamontujemy oświetlenie. Możemy wykonać nowoczesną instalację LED w suficie podwieszanym. Zabezpieczmy elektrykę przed przepięciami i przeciążeniem.

Na życzenie Klienta wydzielimy nową przestrzeń mieszkalną przy pomocy ścianek działowych. Doradzimy w wyborze materiałów budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą remontowo-wykończeniową z Lublina.

Zakres działalności

Artykuły

Wyremontuj swoje mieszkanie z firmą Sławomira Pawłowskiego!
Wyremontuj swoje mieszkanie z firmą Sławomira Pawłowskiego!
Remonty oraz wykończenia mieszkań to główne usługi oferowane przez firmę budowlana Sławomira Pawłowskiego. Zobacz, jakimi pracami się zajmuje ta firma.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sławomir Pawłowski Wykończenia Wnętrz, Firma Remontowa

Sławomir Pawłowski Wykończenia Wnętrz, Firma Remontowa, Lublin

Opinie (7)

Opinie o firmie Sławomir Pawłowski Wykończenia Wnętrz, Firma Remontowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Leszek
Leszek
5.0
21.11.2021
Mamy nową kuchnię, którą wyremontowała ta firma. Położyli nowe kafelki. Wykonali też bardzo fajną zabudowę. Wymienili oświetlenie i okna. Mają kompleksową ofertę i szybko pracują.
Malgorzata
Malgorzata
5.0
25.10.2021
Świetna profesjonalna firma. Wykonawca rzetelny i kompetentny z ciekawymi pomysłami znający się na swojej pracy uczciwy i solidny dodatkowo z właścicielem firmy jest bardzo dobry kontakt POLECAM!!!
asdfgs
asdfgs
5.0
25.09.2021
Nic nie muszę po nich poprawiać. Wszystko zamontowali zgodnie z projektem. Nowe oświetlenie działa i jest zabezpieczone przed pożarem. Polecam.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
12.08.2021
Firma godna polecenia. Szybki termin i dobry kontakt z P.Slawkiem
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
26.07.2021
Bardzo solidna firma. Krótki termin realizacji, robili remont łazienki nie zostawili bałaganu po sobie i przede wszystkim nie mają cen wysokich.Pan Sławek sympatyczny człowiek doradzi tak żeby było dobrze i sprawnie przebiegł remont. Z czystym sumieniem polecam firmę.
Mateusz
Mateusz
5.0
17.07.2021
Warto korzystać z ich usług wykończeniowych. Firma tynkowała ściany w naszym mieszkaniu. Bardzo sprawnie wygładzili wszystkie pomieszczenia. Pięknie odmalowali pokoje. Położyli też równo kafelki. Bez problemu wykonali biały montaż.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
20.05.2021
Pan Sławomir Pawłowski przeprowadził remont naszego mieszkania. Ze wszystkich zleconych mu zadań wywiązał się w terminie. Ściany zostały dobrze wygładzone. Mamy też nowe oświetlenie i bezpieczną instalację elektryczną.