Zakład pogrzebowy, który pomoże w pożegnaniu
Zakład pogrzebowy, który pomoże w pożegnaniu, Sławomir Makowski Zakład Pogrzebowy, Barcin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5561844873
REGON: 091664195
Rok założenia:
1992

O firmie

Prowadzony przez nas Zakład Pogrzebowy swoją siedzibę ma w Barcinie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Założycielem przedsiębiorstwa jest Sławomir Makowski. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług pogrzebowych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług pogrzebowych. Ostatnie pożegnanie bliskiej osoby jest bardzo trudne. W tych ciężkich chwilach jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, jak i organizacją ceremonii pogrzebowej. Zależy nam, by pochówek był wyjątkowy. W 1993 roku rozpoczęliśmy naszą działalność i od tego czasu widzieliśmy wiele łez.

Naszym celem jest pomoc w tym smutnym dniu, chcemy, aby wszelkie przygotowania przebiegły bezproblemowo. Chcemy, aby mogli Państwo od początku do końca powierzyć nam przygotowanie tego dnia, zaczynając od wyboru trumny, akcesoriów, a kończąc na kwiatach i przygotowaniu zmarłego do uroczystości.

Do osobistego wyboru dajemy trumny:
  • sosnowe,
  • dębowe,
  • malowane.
Oferujemy również urny (drewniane, metalowe, kamienne).

W ramach świadczonych przez nas usług umożliwiamy również kremację. Robimy wszystko, by odciążyć Państwa w tym ciężkim okresie. Uzgadniamy wszelkie formalności z księżmi w gminie Barcin, dopełniamy sprawy związane z samym cmentarzem. Zajmujemy się wynajmem transportem i zapewniamy przepiękną oprawę muzyczną.

Do Państwa dyspozycji mamy salę różańcową, gdzie poprzez modlitwę bliscy mogą pożegnać się ze zmarłym. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowane osoby, które cechuje ogromna empatia. Dzięki temu zawsze indywidualnie traktujemy każdego Klienta. Z naszą pomocą mogą Państwo skupić się na modlitwie i na tym, co naprawdę ważne.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego zakładu pogrzebowego z Barcina.

Artykuły

Organizacja pogrzebów – czym zajmuje się Zakład Pogrzebowy Sławomir Makowski?
Organizacja pogrzebów – czym zajmuje się Zakład Pogrzebowy Sławomir Makowski?
Organizacja pogrzebów to podstawowe usługi świadczone przez zakład Sławomir Makowski. Wejdź i sprawdź, czym jakie dokładnie zadania wykonują jego pracownicy.
Profesjonalne usługi pogrzebowe - Zakład Pogrzebowy Sławomir Makowski
Profesjonalne usługi pogrzebowe - Zakład Pogrzebowy Sławomir Makowski
Śmierć bliskiej osoby to ogromny cios. Niestety w tych trudnych chwilach musimy zająć się organizacją pochówku. Na szczęście są firmy, które zrobią to za nas.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sławomir Makowski Zakład Pogrzebowy

Sławomir Makowski Zakład Pogrzebowy, Barcin

Opinie (0)

Opinie o firmie Sławomir Makowski Zakład Pogrzebowy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi