Obsługa rachunkowa na najwyższym poziomie
Obsługa rachunkowa na najwyższym poziomie, Sława biuro obsługi podatkowo-prawnej Sławomira Śmichurska-Haendel, Kostrzyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7861006640
REGON: 631063740

O firmie

Biuro Obsługi Podatkowo-Prawnej Sława znajduje się w Kostrzynie, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku jesteśmy obecni nieprzerwanie od 1998 roku. Zajmujemy się doradztwem podatkowym. Osobą decyzyjną jest Sławomira Śmichurska-Haendel. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym profilem działalności biura obsługi podatkowej Sława jest świadczenie usług księgowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków to:
  • obsługa podatkowo-prawna,
  • obsługa księgowa podatników,
  • obsługa finansów firmy,
  • obsługa kadrowa firm.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację większości zleceń. Ponadto mamy pewność, że wszystkie rozliczenia podatkowe zostały wykonane poprawnie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Ponadto specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków kredytowych, dokumentów dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a także sporządzaniu opinii podatkowych. Jesteśmy także na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi w zakresie finansów, o których na bieżąco informujemy naszych klientów.

Najczęściej naszymi klientami są osoby, które prowadzą więcej, niż jedną działalność gospodarczą. W takim przypadku niezbędna jest wręcz pomoc doświadczonego księgowego, który zapanuje nad wszystkimi dokumentami i deklaracjami podatkowymi. Zdobyta przed laty wiedza pozwala nam na świadczenie usług doradztwa na bardzo wysokim poziomie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, a także rozwiejemy wątpliwości.

Dodatkowo zapewniamy obsługę kadrową i płacową oraz wykonujemy ekspertyzy na zlecenie klienta. Rozliczamy podatki PIT, CIT i VAT. Pomagamy również klientom, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. W tym zakresie proponujemy pomoc w wypełnianiu wszystkich potrzebnych dokumentów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia Biura Obsługi Podatkowo-Prawnej Sława w Kostrzynie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
Lokalny

Wideo

Kontakt

Kontakt Sława biuro obsługi podatkowo-prawnej Sławomira Śmichurska-Haendel

Sława biuro obsługi podatkowo-prawnej Sławomira Śmichurska-Haendel, Kostrzyn

Opinie (5)

Opinie o firmie Sława biuro obsługi podatkowo-prawnej Sławomira Śmichurska-Haendel

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mariusz
Mariusz
5.0
09.05.2019
Są świetni! Zajęli się dla mnie przygotowaniem wniosku kredytowego, ale już wcześniej załatwiali mi różne sprawy związane z księgowością. Fachowcy bez dwóch zdań.
Jagoda
Jagoda
5.0
30.03.2019
Cieszę się, że z moją firmą trafiłam na to biuro, bo po prostu mam pewność fachowego wykonania. Jest rzetelnie i terminowo.
Ewa
Ewa
5.0
02.01.2019
Rozliczenia z ZUS sprawnie wykonane, jestem zadowolona i polecam.
Jolanta
Jolanta
5.0
21.11.2018
Zapewniają mi profesjonalną obsługę kadrowo-płacową. Ogarniają sprawy podatkowe firmy. Wiem, że to ludzie o wysokich kwalifikacjach i dużej wiedzy. Warto skorzystać.
Adam
Adam
5.0
14.09.2018
Księgowość bardzo konkretna i bardzo profesjonalna. Od lat korzystam z ich pomocy i wiem, że zawsze wszystko będzie zrobione na czas i jak należy. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie zawiedli. Polecam.