Transport towarów handlowych
Transport towarów handlowych, Sky Liner Katarzyna Horodyska, Świebodzin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9271813493
REGON: 080207486
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba firmy transportowej Sky Liner znajduje się w Świebodzinie, w województwie lubuskim. Na rynku działamy od 2007 roku, dzięki czemu dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz wiemy jak im sprostać. Właścicielem firmy jest Katarzyna Horodyska.

Oferta

Głównym profilem firmy Sky Liner jest świadczenie usług transportowych. Bogate doświadczenie, specjalistyczny sprzęt oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że nasze usługi doceniło już wielu klientów.

Oferujemy Państwu przewóz transportem drogowym. Przewozimy ładunki zbiorowe i całopojazdowe. Świadczymy usługi dotyczące całodobowego serwisu odbiorczo-dostawczego. Transportujemy towary handlowe i przygotowujemy towar do transportu. Co więcej, sortujemy oraz identyfikujemy towary. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę logistyczną.

Ponadto zarządzamy towarami. Oferta firmy Sky Liner to:
  • usługi transportowe busami,
  • usługi transportowe plandekami.
Jesteśmy w stanie zorganizować również przewozy specjalistyczne pojazdami typu platformy, coilmuldy, lawety i transport ponadnormatywny. Korzystamy z usług podwykonawców w ramach stałych umów.

Dysponujemy własnymi magazynami, w których składujemy materiały. Posiadamy też specjalistyczny sprzęt umożliwiający nam szybki załadunek i rozładunek towarów. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy podejmą się realizacji każdego zlecenia i służą fachowym doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z firmą Sky Liner.

Kontakt

Kontakt Sky Liner Katarzyna Horodyska

Sky Liner Katarzyna Horodyska, Świebodzin

Opinie (0)

Opinie o firmie Sky Liner Katarzyna Horodyska