Opieka nad osobami starszymi
Opieka nad osobami starszymi, Skowbud Sp. z o.o. Sp.k., Staszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8661735062
REGON: 26079080000000
KRS: 0000519182
Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba firmy Skowron zlokalizowana jest w Staszowie, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy w Niemczech. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2006 roku. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować pracę jako opiekunka osób starszych. Firma Skowron zapewnia stabilną pracę z dobrymi warunkami. Wszystkim naszym pracownikom, którzy decydują się na wyjazd do Niemiec, opłacamy podatki oraz składkę ZUS. Oferujemy również usługi medyczne w przypadku problemów zdrowotnych, dzięki Europejskiej Karcie Ubezpieczenia Zdrowotnego. Podczas pobytu w Niemczech pracownik może liczyć na zakwaterowanie u rodziny, jak również bezpłatne wyżywienie.

Gwarantujemy atrakcyjne zarobki, które uzależnione są od kwalifikacji pracownika, jego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, znajomości języka niemieckiego, posiadania prawa jazdy oraz zakresu obowiązków i stanu Pacjenta.

Do obowiązków opiekuna należy:
  • pomoc w toalecie,
  • przygotowywanie posiłków,
  • dbanie o zdrowie podopiecznego,
  • towarzyszenie w wizytach u lekarza,
  • spędzanie wolnego czasu z podopiecznym.
Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu do rodziny w Niemczech.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy.

Artykuły

Praca tymczasowa w Niemczech – opieka nad osobami starszymi
Praca tymczasowa w Niemczech – opieka nad osobami starszymi
Najpopularniejszym typem pracy tymczasowej na terenie Niemiec oferowanej przez legalnie zatrudniające agencje pracy jest codzienna opieka nad seniorami.
Opieka nad osobami starszymi w Niemczech
Opieka nad osobami starszymi w Niemczech
Jeśli poszukujesz dobrze płatnej, legalnej pracy w Niemczech, zainteresuj się profesją opiekuna osób starszych – zgłoś się do renomowanej agencji FHU „SKOWRON”.

Wideo

Więcej informacji

  • http://legalna-praca.pl/ zobacz

Kontakt

Kontakt Skowbud Sp. z o.o. Sp.k.

Skowbud Sp. z o.o. Sp.k., Staszów

Opinie (8)

Opinie o firmie Skowbud Sp. z o.o. Sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agata
Agata
5.0
19.05.2019
Polecam wszystkim poszukującym pracy, aby skorzystali z usług tej firmy. To uczciwa firma, można liczyć na ich pomoc także w trakcie pracy. Zwracają koszty dojazdu do rodziny w Niemczech.
Wioletta
Wioletta
5.0
28.03.2019
Koleżanka poleciła mi firmę Skowbud i bardzo się cieszę, że tam trafiłam. Pracownicy tej firmy zaoferowali mi pracę w Niemczech jako opiekunka. Opiekowałam się moją podopieczną przez 2 lata i nigdy nie narzekałam. Bardzo dobre warunki i wynagrodzenie.
Marta
Marta
5.0
07.01.2019
Do moich obowiązków należała pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie i sprzątanie oraz towarzyszenie podopiecznemu podczas wizyt u lekarzy. Praca ciężka, jednak zarobki były dobre. W razie problemów można liczyć na pomoc firmy Skowbud. Polecam serdecznie.
Oliwia
Oliwia
5.0
21.11.2018
Satysfakcjonujące zarobki, miła rodzina i podopieczny. Super. Firma zajęła się wszystkim. Polecam.
Otylia
Otylia
5.0
17.09.2018
Bardzo profesjonalna firma, która zajmuje się pracownikiem przez cały okres pracy w Niemczech. Byłam opiekunką przez rok i jestem zadowolona z warunków, jakie zapewniła mi rodzina. Polecam.
Lena
Lena
5.0
03.07.2018
Długo szukałam pracy, jednak dopiero ta firma zapewniała mi atrakcyjne warunki pracy. Spędzałam dużo czasu z podopiecznym, pomagając mu w codziennych czynnościach. Z rodziną się dobrze dogadywałam, mogłam liczyć na ich pomoc. Polecam.
Rebeka
Rebeka
5.0
23.05.2018
Podczas pobytu w Niemczech w pracy miałam mały wypadek, jednak agencja Skowbud pomogła mi w leczeniu i zapewniła profesjonalne usługi medyczne. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Pracownicy są pomocni i mili. Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty.
Ida
Ida
5.0
27.03.2018
Wyjechałam dzięki tej firmie do pracy do Niemiec i jestem zadowolona. Warunki naprawdę bardzo dobre, trafiłam na super rodzinę, która dała mi pełną swobodę. Moja podopieczna była przyjazna. Polecam firmę Skowbud.