Wynajem urządzeń dźwigowych
Wynajem urządzeń dźwigowych, Składanek Marek, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5270165280
REGON: 010113370
Rok założenia:
1993

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Marek Składanek znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo od chwili powstania specjalizuje się w kompleksowych usługach dźwigowych, które świadczy na rzecz klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Firma działa na rynku od 1988 roku.

Oferta

Firma Marka Składanka do realizowania usług dźwigowych używa specjalistycznego sprzętu, wyprodukowanego przede wszystkim przez niemieckiego producenta urządzeń dźwigowych Liebherr. W skład firmowej floty pojazdów wchodzą dźwigi unoszące od 20 do nawet 100 ton, na wysokość od niecałych 30 do ponad 50 metrów. Wszystkie są regularnie serwisowane i obsługiwane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych operatorów. Gwarantuje to bezpieczeństwo i nieprzerwane realizowanie zleceń.

Dźwigi należące do firmy używane są między innymi podczas prac budowlanych, montażowych i drogowych. Są niezastąpione przy wznoszeniu kładek, mostów, wiaduktów, a także konstrukcji stalowych i betonowych, np. hal. Ponadto znajdują zastosowanie podczas takich zadań jak:
  • montaż zapleczy budowy
  • załadunek maszyn
  • załadunek urządzeń
  • załadunek materiałów
  • rozładunek maszyn
  • rozładunek urządzeń
  • rozładunek materiałów
  • montaż i posadowienie reklam zewnętrznych
  • montaż i posadowienie urządzeń klimatyzacyjnych
Z możliwości jakie zapewniają dźwigi korzystają również firmy wykonujące prace ciepłownicze i kanalizacyjne.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy Marka Składanka znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Składanek Marek

Składanek Marek, Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie Składanek Marek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

oleoleolek
oleoleolek
5.0
02.07.2020
Rzetelna firma. Sprzęt jest zawsze gotowy do wykonywania zadań.
jael81
jael81
5.0
18.05.2020
Współpracujemy z firmą pana Marka od wielu lat. Wykonuje dla nas najczęściej rozładunek prętów i konstrukcji stalowych oraz ich podciąganie na wyższe kondygnacje. Nigdy nie było problemów z jego sprzętem, dlatego robota szła bardzo szybko. Polecam.
Paweł
Paweł
5.0
31.03.2020
Firma wywiązała się ze swoich zobowiązań. Dźwig był podstawiony u nas na umówioną godzinę i mogliśmy zacząć montaż konstrukcji. Wszystko poszło bardzo sprawnie i większość elementów zamontowaliśmy już w jeden dzień. Szczerze polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.05.2014
Brałem już od nich kilka razy dźwig ba roboty budowlane, buł to dobry wybór.Punktualni i godni zaufania.Doświadczeni operatorzy.Jedna z lepszych firm w branży dźwigów.