Wykończenie wnętrz
Wykończenie wnętrz, Siekiera Marek Usługi budowlane, Obice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6571166760
REGON: 290693805
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Marek Siekiera, zlokalizowana jest w miejscowości Obice, na terenie województwa świętokrzyskiego, jednak działamy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w glazurnictwie oraz wykończeniu. Działalność rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1996 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Dodatkowy numer kontaktowy: 600-560-437.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy, oprócz glazurnictwa i wykończenia, jest uszczelnianie basenów i tarasów. Świadczymy usługi jako wykonawca lub podwykonawca w zakresie remontów wnętrz. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji.

Możemy Państwu zaproponować profesjonalne układanie płytek podłogowych, ściennych oraz ceramicznych, a także układanie mozaik, gresu i kamienia dekoracyjnego. Oferujemy również kafelkowanie i hydroizolację, która jest doskonałą barierą przed przenikaniem wody i wilgoci do konstrukcji balkonu, bądź tarasu.

Ponadto podejmiemy się montażu dekorów i cokołówek. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy:
  • montaż wanien,
  • montaż brodzików,
  • montaż zestawów podtynkowych,
  • montaż drzwi,
  • montaż okien,
  • montaż parapetów.
Zajmujemy się również fugowaniem pomieszczeń, a także wykończeniami basenów, kuchni, salonów i schodów, tarasów i wykończeniami stołówek, natrysków oraz pomieszczeń socjalnych. Proponujemy profesjonalne prace przygotowawcze, między innymi skuwanie starej glazury i terakoty, wynoszenie gruzu, równanie ścian oraz podłóg, a także usuwanie luźnych fragmentów. Oferujemy uzupełnianie ubytków, gruntowanie powierzchni, a także uszczelnianie basenów, tarasów i balkonów.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie pomożemy i fachowo doradzimy w wyborze materiałów i usług, które spełnią Państwa potrzeby i wymagania.

Zapewniamy konkurencyjne na rynku ceny i pełen profesjonalizm.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Siekiera Marek Usługi budowlane

Siekiera Marek Usługi budowlane, Obice

Opinie (0)

Opinie o firmie Siekiera Marek Usługi budowlane