Sauny fińskie i suche na zamówienie
Sauny fińskie i suche na zamówienie , SF Sauny Fińskie, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5221305232
REGON: 013255336
Rok założenia:
1998

O firmie

SF Sauny Fińskie prowadzimy w Warszawie. Zajmujemy się budową saun oraz dostarczamy ich wyposażenie. Działamy w branży od 1991 roku.

Oferta

Własna sauna jest na wyciągnięcie ręki! Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą! W SF Sauny Fińskie zajmujemy się projektowaniem i budową klasycznych oraz nowoczesnych saun. Korzystamy przy tym z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno świerkowe, jodłowe, cedrowe i inne. Sauny dopasowujemy do wymiaru pomieszczeń, w tym do skosów. Ponadto budujemy konstrukcje na balkonach i tarasach oraz montujemy je jako samodzielne obiekty, np. na pomostach przy stawach i brzegach jezior. Oferujemy:
  • sauny fińskie,
  • sauny suche infrared,
  • sauny parowe (łaźnie rzymskie).
Sauny wyposażamy w niezbędne oraz dodatkowe dobrane przez klientów artykuły. Montujemy m.in. piece na drewno, elektryczne i inne urządzenia grzewcze. Ponadto instalujemy termometry, drzwi drewniane i ze szkła, a także ławki, oparcia oraz oświetlenie punktowe i ledowe. Oczywiście dostarczamy też generatory pary i promienniki infrared. Sprzedajemy również lampy do koloroterapii i rożki solne jonizujące powietrze. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez SF Sauny Fińskie! Więcej informacji o budowie saun i sprzedaży wyposażenia udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt

Kontakt SF Sauny Fińskie

SF Sauny Fińskie, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie SF Sauny Fińskie


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.