przyjazna Budowlane usługi, Service Construction Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252828592
REGON: 38653130400000
KRS: 0000850360
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2020

O firmie

Firmę Service Construction znajdziecie w Warszawie. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu usług remontowo-wykończeniowych. Oferujemy je klientom indywidualnym i firmom ze stolicy i okolic. Zapoznajcie się z naszą ofertą!

Oferta

Czyszczenie i impregnację dachówek zlecicie firmie Service Construction w Warszawie. Dysponujemy myjkami ciśnieniowymi, które pozwalają nam skutecznie pozbywać mchów, porostów i wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Po myciu impregnujemy dachówki z wykorzystaniem preparatów o sprawdzonym działaniu. Umożliwiają zabezpieczenie dachu przed działanie wilgoci i zapobiegają pojawianiu się grzybów i mchów.

Przyjmujemy zlecenia na mycie i malowanie elewacji. Czyścimy metodą, która jest bezpieczna dla struktury fasady budynku. Bez problemu usuwamy najtrudniejsze nawet zabrudzenia. Malowanie wykonujemy metodą hydrodynamiczną. Malujemy za pomocą agregatu.

Fachowo wykonujemy docieplenia elewacji styropianem lub wełną mineralną. Wykonujemy termoizolacje, które ograniczają straty ciepła, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Skutecznie chronią też przed hałasem z zewnątrz.

Zajmujemy się też zabudową poddaszy płytami gipsowo-kartonowymi oraz prowadzi serwis alpinistyczny oferujący wykonywanie prac na wysokości, takich jak czyszczenie rynien czy udrażnianie rur spustowych.

Czyszczenie dachu lub elewacji? Skontaktujcie się z nami!

Artykuły

Czyszczenie elewacji - co warto wiedzieć? Podpowiadają eksperci z firmy Service Construction
Czyszczenie elewacji - co warto wiedzieć? Podpowiadają eksperci z firmy Service Construction
Czyszczenie elewacji warto robić regularnie - zabrudzenia są nie tylko nieestetyczne, ale mogą nawet uszkodzić tynk. Zobacz, co warto wiedzieć o myciu elewacji

Wideo

Kontakt

Kontakt Service Construction Sp. z o.o.

Service Construction Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Service Construction Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.