przyjazna Rośliny ozdobne, Sequoia Centrum Ogrodnicze, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511831824
REGON: 013030525
Rok założenia:
1998

O firmie

Centrum Ogrodnicze Sequoia z Warszawy posiada w swojej ofercie rośliny ozdobne pochodzące z własnych upraw szklarniowych i polowych. Centrum rozpoczęło swoją działalność w 1999 roku, natomiast historia gospodarstwa szkółkarskiego sięga aż 1874 roku!

Warto zapoznać się z jego ofertą.

Oferta

Rośliny mają dla ludzi bardzo dużo znacznie. Są nie tylko źródłem pożywienia, substancji leczniczych czy producentami tlenu, ale też elementami dekoracyjnymi. Ludzie przez tysiące lat pielęgnowali i uprawiali niektóre gatunki roślin wyłącznie z powodu ich walorów estetycznych. Tradycje te przetrwały do czasów współczesnych i są kultywowane przez gospodarstwa szkółkarskie takie jak te, które swoją historię rozpoczęło w I połowie XIX wieku. Obecnie w swoim centrum ogrodniczym Sequoia prowadzi ono sprzedaż roślin ozdobnych najwyższej jakości.

W jego stałej ofercie klienci, nawet ci najbardziej wymagający, znaleźć mogą między innymi drzewa i krzewy ozdobne, iglaste i liściaste, byliny oraz pnącza. Asortyment obejmuje także rośliny balkonowe, pelargonie stojące i wiszące oraz:
  • surfinie,
  • bacopy,
  • sunsatie,
  • aksamitki,
  • bratki begonie,
  • sundeville.
Centrum ogrodnicze sprzedaje też ozdobne gatunki traw. Oferta obejmuje różne odmiany turzycy, a także tatarak, trzcinnik, śmiałek darniowy i miskant chiński.

Na miejscu klienci mogą zakupić ponadto zioła z własnych upraw, w tym trawę cytrynową, tymianek, szałwię, stewię, rozmaryn, miętę, majeranek i wiele innych roślin.

Uzupełnienie asortymentu stanowią nasiona i cebulki roślin oraz liczne akcesoria ogrodnicze, do których zaliczają się podłoża kwiatowe, nawozy, środki ochrony roślin, doniczki i koryta oraz narzędzia ogrodnicze.

Aby móc zapoznać się z pełną ofertą warto osobiście odwiedzić centrum ogrodnicze w Warszawie.

Artykuły

Zrównoważone ogrodnictwo – Sequoia Centrum Ogrodnicze
Zrównoważone ogrodnictwo – Sequoia Centrum Ogrodnicze
Odkryj zrównoważone ogrodnictwo i jego korzyści. Dowiedz się, jak dbać o środowisko, dobierając rośliny i zarządzając zasobami w ogrodzie.
Ogrody naturalistyczne z trawą cytrynową – Sequoia
Ogrody naturalistyczne z trawą cytrynową – Sequoia
Ogrody naturalistyczne z trawą cytrynową to piękne i funkcjonalne przestrzenie. Sprawdź nasze porady i stwórz harmonijny ogród z Sequoia.
Oczaruj swoje zmysły - rośliny o pięknych zapachach do ogrodu dostępne w ofercie Centrum ogrodniczego Sequoia
Oczaruj swoje zmysły - rośliny o pięknych zapachach do ogrodu dostępne w ofercie Centrum ogrodniczego Sequoia
Ogród pełen pachnących kwiatów to prawdziwa uczta dla zmysłów. Jakie rośliny ogrodowe i balkonowe przyjemnie pachną? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!
Centrum Ogrodnicze Sequoia – jakie rośliny wybrać do ogrodu?
Centrum Ogrodnicze Sequoia – jakie rośliny wybrać do ogrodu?
Dla pięknej aranżacji ogrodu niezbędny jest odpowiedni dobór roślin i ich prawidłowe komponowanie. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy projektowaniu ogrodu.
Dlaczego pelargonie z Centrum Ogrodniczego Sequoia to idealne kwiaty na balkon?
Dlaczego pelargonie z Centrum Ogrodniczego Sequoia to idealne kwiaty na balkon?
Pelargonie już od lat są jednymi z najczęściej spotykanych na polskich balkonach kwiatów. Dlaczego? Poznaj zalety pelargonii z Centrum Ogrodniczego Sequoia.
Jak założyć rabatę bylinową w ogrodzie?
Jak założyć rabatę bylinową w ogrodzie?
Byliny są jednymi z najchętniej wybieranych ozdobnych roślin ogrodowych. Za ich pomocą można stworzyć oryginalne rabaty. Dowiedz się dokładnie, w jaki sposób.
Jak aranżować i wybierać trawy ozdobne do ogrodu?
Jak aranżować i wybierać trawy ozdobne do ogrodu?
Szukając prostych w uprawie roślin ogrodowych, warto zwrócić uwagę na trawy ozdobne. Występują w różnorodnych odmianach i pozwalają na atrakcyjną aranżację.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sequoia Centrum Ogrodnicze

Sequoia Centrum Ogrodnicze, Warszawa

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.7
778 opinii
Opinie w pkt.pl

4.9/5

34 opinie

Opinie w Google

4.7/5

744 opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Cezary Bączek
Cezary Bączek
Opinia z Google
5.0
05.06.2026
Bardzo duży wybór roślin Ceny są ok
Darek Jagiełło
Darek Jagiełło
Opinia z Google
4.0
02.06.2026
Viktoriya Dadak
Viktoriya Dadak
Opinia z Google
5.0
02.06.2026
Piękne rosliny, duży wybór, miła obsługa
rniczypo
rniczypo
Opinia z Google
5.0
29.05.2026
Dla kochających roślinki :)
Marta Kowalik
Marta Kowalik
Opinia z Google
5.0
29.05.2026
Bardzo duży wybór dobrej jakości roślin, za każdym razem kwiaty z tego miejsca rosną pięknie i cieszą oko cały sezon :)
Marta Białowarczuk
Marta Białowarczuk
Opinia z Google
5.0
17.05.2026
Adam Pruski
Adam Pruski
Opinia z Google
5.0
16.05.2026
Raman Samuseu
Raman Samuseu
Opinia z Google
5.0
15.05.2026
Bardzo dobry sklep!
Darek Szelwachowski
Darek Szelwachowski
Opinia z Google
5.0
14.05.2026
Aleksander
Aleksander
Opinia z Google
5.0
14.05.2026
Duży wybór roślin. Wszystkie rośliny, które kupiłem, są zdrowe i się przyjmują. Polecam.
Darek Krakowiak
Darek Krakowiak
Opinia z Google
4.0
12.05.2026
Marcin Bielski
Marcin Bielski
Opinia z Google
5.0
03.05.2026
Najlepsze miejsce na kupno kwiatów doniczkowych i nie tylko przeogromny wybór, wszystkie kwiaty piękne i zawsze kiedy przyjadę przemiła obsługa. Szczerze polecam
Ana Pod
Ana Pod
Opinia z Google
2.0
30.04.2026
Mało pomocni sprzedawcy, nie mieli ochoty nic doradzic ani przynajmniej pokazać gdzie stoi. Z 3 rzeczy ktore planowaliśmy kupic nie mieli nic na stanie. Jeszcze wmawiali ze sidosliwa lamarcka i olcholistna to jest to samo.
Wioletta Pyszniak
Wioletta Pyszniak
Opinia z Google
5.0
30.04.2026
Chyba najlepszy sklep ogrodniczy w Warszawie. Mnóstwo kwiatów (surfinie, petunie itd.) w różnych kolorach i rozmiarach, w dobrej kondycji. I nawet znalazło się coś"tropikalnego" 😄🌺
SuperUrszula
SuperUrszula
Opinia z Google
5.0
27.04.2026
Od lat się zaopatruje w tym miejscu, kwiaty piękne, ceny są ok i bardzo miła obsługa. Pomogą doradza.
Jacek Socjusz
Jacek Socjusz
Opinia z Google
5.0
21.04.2026
Bardzo duży wybór drzewek i kwiatów i ziół (mięty więcej rodzajów niż w lodziarni lodów)
A.L. Chojnacka
A.L. Chojnacka
Opinia z Google
5.0
17.04.2026
Duży wybór. Przemiła obsługa z ogromną wiedzą i chęcią pomocy.
Elżbieta xtb
Elżbieta xtb
Opinia z Google
4.0
16.04.2026
Sklep z dobrym zaopatrzeniem znajdziecie tu wszystko do ogrodu
Tomasz Kondratiuk
Tomasz Kondratiuk
Opinia z Google
3.0
13.04.2026
Duży wybór, ale stosunkowo drogi sklep.
HOT YOGA CODZIENNIE
HOT YOGA CODZIENNIE
Opinia z Google
5.0
13.04.2026
Super sklep , ogromny asortyment , ceny normalne , dużo miejsca do parkowania i profesjonalna obsługa
Robert Wr
Robert Wr
Opinia z Google
5.0
04.04.2026
Różnorodny asortyment, dobre ceny
Karol Chrobak
Karol Chrobak
Opinia z Google
4.0
02.04.2026
Robert Siewierski
Robert Siewierski
Opinia z Google
5.0
28.03.2026
Przepiękne kwiaty, ogromny wybór produktów do ogrodu
Joanna Jojo
Joanna Jojo
Opinia z Google
5.0
27.03.2026
Duży asortyment. Polecam.
Natalia Wieczorek
Natalia Wieczorek
Opinia z Google
5.0
25.03.2026
Dariusz Prokopowicz
Dariusz Prokopowicz
Opinia z Google
5.0
22.03.2026
Sequoia Centrum Ogrodnicze Doniczki Pelargonie Surfinie Nawozy Ogrodnicze Krzewy Drzewa Ozdobne Warszawa - Sklep ogrodniczy
Aleksandra Piątek
Aleksandra Piątek
Opinia z Google
5.0
17.03.2026
Izabela Kozak
Izabela Kozak
Opinia z Google
5.0
14.03.2026
Piękne, świeże rośliny ogrodowe. Polecam 😊
A.M. G.
A.M. G.
Opinia z Google
1.0
28.01.2026
Przez lata kupowałem tam choinki do zasadzenia i ceniłem sobie jakość. W ubiegłym roku dwie z trzech padły mimo regularnego podlewania i okazało się po wyrwaniu, że miały krótko obcięte korzenie mimo dużych donic. Uznałem to za wypadek przy pracy. Niestety w tym sezonie zakupiona jodła padła szybciej niż drzewka cięte i od początku chwiała się w donicy - teraz już wiem dlaczego. Było dobrze, choć drogo ale niestety zostały już tylko wysokie ceny, a jakość jak z sezonowych straganów... Może czas zmienić dostawcę. Szkoda.
Marek Saracyn
Marek Saracyn
Opinia z Google
5.0
30.12.2025
Ok.
Alexa
Alexa
Opinia z Google
5.0
10.11.2025
Super miejsce na zakupy kwiatów i roślin ogrodowych.
Anna Zelazko
Anna Zelazko
Opinia z Google
5.0
15.10.2025
Starannie zaplanowana przestrzeń sprzedażowa , duży wybór roślin, doniczek,koszy,dekoracje świąteczne
Ignac “Ignac”
Ignac “Ignac”
Opinia z Google
5.0
06.10.2025
Nieźle zaopatrzone centrum ogrodnicze
Palac Hamze
Palac Hamze
Opinia z Google
5.0
04.10.2025
Dobrze wyposażone, przystępne ceny.
Agata A
Agata A
Opinia z Google
5.0
27.09.2025
Bardzo duży wybór roślin w rozsądnych cenach
Arek Kuska
Arek Kuska
Opinia z Google
5.0
26.09.2025
Iwona K
Iwona K
Opinia z Google
1.0
04.09.2025
Pojechałam specjalnie po zioła w nadziei na lepszą jakość niż w supermarketach, niestety po kilku dniach zczarniały jak te zwykle kupowane w biedronce o połowę tańsze.
Natalia
Natalia
Opinia z Google
5.0
04.09.2025
Maciek Fajkowski
Maciek Fajkowski
Opinia z Google
5.0
24.08.2025
Doskonałe miejsce do zakupów. Miła i profesjonalna obsługa
Екатерина Петрова
Екатерина Петрова
Opinia z Google
5.0
24.08.2025
Joanna K.
Joanna K.
Opinia z Google
5.0
22.08.2025
Od lat kupuję wszystkie rośliny. Nie zdarzyło się żeby były chore. Cenię porady sprzedawców.
Agnieszka Turek
Agnieszka Turek
Opinia z Google
5.0
20.08.2025
Barbara Rajzer
Barbara Rajzer
Opinia z Google
5.0
14.08.2025
Asica
Asica
Opinia z Google
5.0
10.08.2025
Super centrum ogrodnicze
Barbara Zawadzka
Barbara Zawadzka
Opinia z Google
5.0
01.08.2025
Piotr Bojar
Piotr Bojar
Opinia z Google
5.0
27.07.2025
Super miejsce, dużo roślin, przede wszystkim zdrowych, ceny przystępne. Duży plus to miła i fachowa obsługa :)
Anna Wersołowska
Anna Wersołowska
Opinia z Google
5.0
27.07.2025
Szeroki wybór roślin z najróżniejszych gatunków, wszystkie w świetnym stanie. Bardzo przyjazna, gotowa pomóc obsługa
Izabela S
Izabela S
Opinia z Google
5.0
27.07.2025
Piękne rośliny, ogromny wybór wszystkiego! Doniczki, osłonki, podstawki, ziemia, nawozy, opryski, podpory do roślin. Serdecznie polecam! Poza roślinami ogrodowymi ogromny wybór wszelakich roślin balkonowych oraz ziół!
Adam Głuszak
Adam Głuszak
Opinia z Google
5.0
23.07.2025
Duży wybór, sklep specjalistyczny, w dobrych cenach
Andrzej Kosmala
Andrzej Kosmala
Opinia z Google
4.0
23.07.2025
Aga Izewska
Aga Izewska
Opinia z Google
5.0
19.07.2025
Dziękuję za doradztwo najwyższej klasy!
Michał Rogaliński
Michał Rogaliński
Opinia z Google
5.0
15.07.2025
Teresa Ko
Teresa Ko
Opinia z Google
5.0
12.07.2025
Lubię ten sklep, mają piękne kwiaty
Malgorzata Tryniszewska
Malgorzata Tryniszewska
Opinia z Google
5.0
12.07.2025
Świetne centrum ogrodnicze ,przemiła i pomocna obsługa ,zadbane rośliny ,piękne kwiaty które pięknie kwitną i się rozrastają ,miejsce godne polecenia na mapie Warszawy i Ursynowa !
Tomasz Rojewski
Tomasz Rojewski
Opinia z Google
5.0
14.06.2025
Super miejsce. Super obsługa, duży wybór roślin.
Dominik Tomasiuk
Dominik Tomasiuk
Opinia z Google
5.0
12.06.2025
P.
P.
Opinia z Google
1.0
07.06.2025
„Nie dajemy paragonu, bo jesteśmy rolnikami”
AnnaGrczyska
AnnaGrczyska
Opinia z Google
4.0
05.06.2025
Andrzej Miciński
Andrzej Miciński
Opinia z Google
5.0
04.06.2025
Polecam.
Piotrek P
Piotrek P
Opinia z Google
5.0
03.06.2025
Agata Niedźwiedzka
Agata Niedźwiedzka
Opinia z Google
5.0
28.05.2025
Moje ulubione od lat Centrum Ogrodnicze prowadzone przez Ludzi z pasją.Jest tutaj ogromny wybór roślin balkonowych,ogrodowych,ziół a do tego profesjonalne doradztwo
Wojciech Strzelczyk
Wojciech Strzelczyk
Opinia z Google
5.0
27.05.2025
Владимир Титанов
Владимир Титанов
Opinia z Google
5.0
25.05.2025
Artur Brymarz
Artur Brymarz
Opinia z Google
5.0
25.05.2025
rośliny są w dobrym stanie. jest duża oferta więc każdy znajdzie coś fla siebie.
Katarzyna Kopec
Katarzyna Kopec
Opinia z Google
5.0
19.05.2025
Владимир Шишкин
Владимир Шишкин
Opinia z Google
5.0
17.05.2025
Hubert Krasuski
Hubert Krasuski
Opinia z Google
5.0
15.05.2025
to chyba najlepsze centrum ogrodnicze w tej okolicy, rośliny wyglądają bardzo dobrze, ceny też są okej
Katarzyna Brymarz
Katarzyna Brymarz
Opinia z Google
5.0
13.05.2025
Przepiękne sadzonki. Bardzo duży wybór.
Grazyna Kopczynska (Grażyna)
Grazyna Kopczynska (Grażyna)
Opinia z Google
5.0
12.05.2025
Beata Sikorska
Beata Sikorska
Opinia z Google
5.0
10.05.2025
Krzysztof Poppe
Krzysztof Poppe
Opinia z Google
5.0
10.05.2025
Hubert G
Hubert G
Opinia z Google
5.0
09.05.2025
Maciej Darski
Maciej Darski
Opinia z Google
4.0
08.05.2025
D d
D d
Opinia z Google
5.0
05.05.2025
Anna Materska-Sosnowska
Anna Materska-Sosnowska
Opinia z Google
5.0
02.05.2025
Korzystam od lat, kwiaty zawsze w dobrej kondycji, trafnie polecane i cieszą oko cały sezon; ciekawy dobór akcesoriów jak na gospodarstwo ogrodnicze a nie zwykły sklep ogrodniczy. Zdecydowanie polecam
Piotr Radomski
Piotr Radomski
Opinia z Google
5.0
02.05.2025
Krystyna Barkowska
Krystyna Barkowska
Opinia z Google
1.0
01.05.2025
Lubiłam to miejsce i kupowałam kwiaty corocznie...do czasu. Kupiłam ładne drzewko iglaste duże w donicy z nadzieją, że ozdobi balkon. Niestety chociaż doglądane czule schło w oczach, chociaż sosny to odporne rośliny. Po całkowitym uschnięciu, gdy nie mogłam wydobyć jej z donicy, okazało się, że zamiast ciężkich korzeni miało gruz oraz druty owinięte wokół uciętego pnia. W życiu nie czułam się tak ośmieszona i oszukana, tym bardziej, że przychodziłam ufnie po poradę do właścicieli w trakcie procesu umierania drzewka. Cóż...Moja noga tam więcej już nie stanęła, chociaż mam pod bokiem.
Adam Kruszewski
Adam Kruszewski
Opinia z Google
5.0
28.04.2025
Lester Burnham
Lester Burnham
Opinia z Google
5.0
27.04.2025
Pavel Trafimau
Pavel Trafimau
Opinia z Google
5.0
23.04.2025
Agnieszka Marianowska
Agnieszka Marianowska
Opinia z Google
1.0
18.04.2025
Nieladnie, bez szacunku. W Wielki Piatek zamkniete o 17.00, w,Sobote nieczynne. Bez informacji na tablicy przy wjezdzie. Calkowity brak szacunku dla klientow. Na szczescie sa inne sklepy ogrodnicze w okolicy, ze znacznie lepszym podejsciem do klienta.
Maciej Celiński
Maciej Celiński
Opinia z Google
5.0
13.04.2025
Grzegorz Dobrowolski
Grzegorz Dobrowolski
Opinia z Google
4.0
12.04.2025
Kwiaty w dobrych cenach, ładne, ale brak dobrych mocowań do doniczek na balkon
Andreas Petrallis
Andreas Petrallis
Opinia z Google
5.0
10.04.2025
Vasyl Kudelko
Vasyl Kudelko
Opinia z Google
5.0
05.04.2025
Bardzo duży wybór roślin
KK
KK
Opinia z Google
5.0
22.03.2025
Najlepszy sklep ogrodniczy! Polecam(;
Wojciech Paulus
Wojciech Paulus
Opinia z Google
5.0
20.02.2025
Polecam miejsce. Duży wybór, miła obsługa, umiarkowane ceny
Jakub Chomko
Jakub Chomko
Opinia z Google
4.0
17.12.2024
Bardzo dobra selekcja, ceny ok. Warto zwracać uwage na stan gleby i roslin - czasem mozna trafic na roslinke z grzbem lub mszyca i trzeba sie potem bawic w rozne srodki.
Marzena Sosnowska
Marzena Sosnowska
Opinia z Google
5.0
07.12.2024
Od wielu lat kupuję rośliny na taras, na działkę, na Święta itp Można dostać zawrotu głowy od ilości roślin i kolorów. Obsługa bardzo kompetentna i pomocna. Oceniam na 6 z plusem.
Andrzej Dziedziul
Andrzej Dziedziul
Opinia z Google
5.0
06.12.2024
Różnorodność kwiatów drzewek bardzo nawet przyjść popatrzeć poza tym obsługa fachowa i życzliwa
Maciej Łubkowski
Maciej Łubkowski
Opinia z Google
5.0
25.11.2024
Stanislaw Perzynski
Stanislaw Perzynski
Opinia z Google
4.0
23.11.2024
Spory wybór wszystkiego do ogrodu.
Pawel Zielinski
Pawel Zielinski
Opinia z Google
4.0
02.11.2024
Magdalena Karolak-Skory
Magdalena Karolak-Skory
Opinia z Google
5.0
24.10.2024
Karolina Krasnodębska
Karolina Krasnodębska
Opinia z Google
5.0
24.10.2024
Zawsze niezawodne.
Tomasz Wajs
Tomasz Wajs
Opinia z Google
5.0
08.10.2024
João Vieira
João Vieira
Opinia z Google
5.0
08.10.2024
Aneta L
Aneta L
Opinia z Google
1.0
12.09.2024
Dwa razy kupiłam tam kwiaty doniczkowe i dwa razy ziemia była zainfekowana. Kwiaty zostały zjedzone w ciągu miesiąca prze białe robaczki. Kwiaty uschły całkowicie. Rok wcześniej to samo spotkało poziomki. Mają zainfekowaną ziemię. Nie polecam. Szkoda kasy. Radość z kwiatów trwa tylko miesiąc.
Krzysiek Filipowicz
Krzysiek Filipowicz
Opinia z Google
5.0
17.07.2024
Mariusz Borowski
Mariusz Borowski
Opinia z Google
5.0
07.07.2024
Piękne kwiaty w konkurencyjnych cenach Polecam
Dariusz DD
Dariusz DD
Opinia z Google
4.0
05.07.2024
Bardzo duży wybór miejsca parkingowe ceny przystępne ale przy kasie trzeba uważać ceny nie zawsze są naliczane takie jak na etykiecie
Małgorzata Stradomska-Kalinka
Małgorzata Stradomska-Kalinka
Opinia z Google
5.0
03.07.2024
Marek Walczak
Marek Walczak
Opinia z Google
5.0
21.06.2024
Ogromny wybór roślin, drzewek, kwiatów. Całkiem duży parking. Niezmiennie od lat sympatyczny, służący radą personel.
Beata Zychowicz
Beata Zychowicz
Opinia z Google
5.0
20.06.2024
Elżbieta Zabinska
Elżbieta Zabinska
Opinia z Google
5.0
12.06.2024
Bardzo dobry towar, duży wybór
Anna Korneluk
Anna Korneluk
Opinia z Google
4.0
11.06.2024
Coś ładnego i oryginalnego i na prezent i na balkon i do ogródka? Tu zapewne dostanies z ! Gdyby jeszcze nie te tłumy...
I II
I II
Opinia z Google
4.0
10.06.2024
Izabela Wojciechowska
Izabela Wojciechowska
Opinia z Google
5.0
10.06.2024
Duży wybór, dobre ceny i pomocna obsługa.
Rafał Podolecki
Rafał Podolecki
Opinia z Google
5.0
08.06.2024
Michał Lepel
Michał Lepel
Opinia z Google
5.0
01.06.2024
Hubert Dembowski
Hubert Dembowski
Opinia z Google
5.0
31.05.2024
Duży wybór roślin i kwiatów.
Andrzej N.
Andrzej N.
Opinia z Google
5.0
30.05.2024
Zdecydowanie najlepsze centrum ogrodnicze w Warszawie ceny ok
Jacek T.
Jacek T.
Opinia z Google
5.0
21.05.2024
Grazyna Drazyk
Grazyna Drazyk
Opinia z Google
5.0
17.05.2024
FAMALAMA
FAMALAMA
Opinia z Google
5.0
16.05.2024
Pełna profesja kultura obsługi iwiedza
Anna Leszczyńska
Anna Leszczyńska
Opinia z Google
5.0
16.05.2024
Radek Glazewski
Radek Glazewski
Opinia z Google
5.0
13.05.2024
Niesamowity wybór, przystępne ceny, wygodny podjazd. Mimo małej ilości miejsc parkingowych przy pomocy pracowników szybko można gdzieś się "przytulić"
Mateusz Kowal
Mateusz Kowal
Opinia z Google
5.0
11.05.2024
Robert Kopka
Robert Kopka
Opinia z Google
5.0
10.05.2024
Super, bardzo dużo roslin, chyba najlepsze miejsce na tego typu zakupy na południu Warszawy i w jej okolicach.
Ewelina Wasiluk
Ewelina Wasiluk
Opinia z Google
5.0
09.05.2024
Krystyna
Krystyna
Opinia z Google
4.0
08.05.2024
Trochę mało obsługi. Wiosną przy dużym ruchu trudno kogoś spotkać na terenie i poprosić o radę. Dobrze zaopatrzony w najbardziej popularne rośliny. Z tymi mniej popularnymi znacznie gorzej
Kamila Olejniczak
Kamila Olejniczak
Opinia z Google
5.0
07.05.2024
Jakub Grzeszkowiak
Jakub Grzeszkowiak
Opinia z Google
4.0
04.05.2024
Organizacja na poziomie bardzo dobrym, obsługa 4, niestety piekielnie drogo na tle innych centrum ogrodniczych.
Piotr Dabrowski
Piotr Dabrowski
Opinia z Google
5.0
04.05.2024
Jakub Nalewajko
Jakub Nalewajko
Opinia z Google
4.0
03.05.2024
Leszek Ławniczak
Leszek Ławniczak
Opinia z Google
5.0
20.04.2024
Rośliny w dobrej kondycji, duży wybór kwiatów, krzewów i drzew.
Monia Wrzesińska
Monia Wrzesińska
Opinia z Google
5.0
14.04.2024
Najpiękniejsze kwiaty w całej Warszawie
Agnieszka Głuszczyńska vel Głuszczyk
Agnieszka Głuszczyńska vel Głuszczyk
Opinia z Google
5.0
12.04.2024
Można poszaleć! Piękne kwiaty w dobrych cenach.
Mirosław Bzura
Mirosław Bzura
Opinia z Google
5.0
11.04.2024
Magdalena Denisiuk
Magdalena Denisiuk
Opinia z Google
5.0
10.04.2024
Przeogromny wybór kwiatów na balkon, polecam
Krystian Kleinszmid
Krystian Kleinszmid
Opinia z Google
5.0
07.04.2024
Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski
Opinia z Google
5.0
06.04.2024
Piękne kwiaty i wielki wybór 👍😃!!!
Ania Janas
Ania Janas
Opinia z Google
4.0
05.04.2024
Bardzo duży wybór, nie wszystkie rośliny przerwały u mnie ,brak pracowników do porady ,słabo opisane rośliny, trudno się szuka
Joanna Bonisławska
Joanna Bonisławska
Opinia z Google
5.0
04.04.2024
Bardzo miła obsługa, zawsze służąca poradą. Wspaniale miejsce, gdzie każda roślina ma swoje miejsce, dzięki czemu łatwo zrobić kwiatowe zakupy. Polecam serdecznie 🌿🌸🌼
Anna
Anna
Opinia z Google
5.0
04.04.2024
Mark Sie
Mark Sie
Opinia z Google
4.0
28.03.2024
Świetnie zaopatrzone centrum ogrodnicze, zawsze można liczyċ na przyjazną obsługę. Brakuje komisu roślin pokojowych, takie miejsce jest bardzo potrzebne w 150 tys dzielnicy.
Rafał Kowalczyk
Rafał Kowalczyk
Opinia z Google
5.0
27.03.2024
Bogaty wybór roślin, przystępne ceny
Agnieszka k
Agnieszka k
Opinia z Google
5.0
23.03.2024
Dzisiaj bardzo ruchliwy dzień, a mimo to organizacja na medal. Panowie pomagają w parkowaniu, rośliny na bieżąco dokładne, niczego nie brakuje, duży wybór pudełek do pakowania. Trzeba pamiętać o monecie do wózka. Panie przy kasie szybko rozładowuja kolejki. Polecam!
ar bu
ar bu
Opinia z Google
5.0
16.03.2024
Maria Regulska
Maria Regulska
Opinia z Google
5.0
12.01.2024
Tomasz Domoradzki
Tomasz Domoradzki
Opinia z Google
5.0
06.01.2024
Agnieszka Strąk
Agnieszka Strąk
Opinia z Google
4.0
28.12.2023
Weronika Laskowska
Weronika Laskowska
Opinia z Google
5.0
25.12.2023
HalucyN 1337
HalucyN 1337
Opinia z Google
5.0
13.12.2023
Katarzyna Świder
Katarzyna Świder
Opinia z Google
5.0
10.12.2023
Paweł Wieczorek
Paweł Wieczorek
Opinia z Google
4.0
30.10.2023
Joanna Kiniewicz
Joanna Kiniewicz
Opinia z Google
5.0
20.10.2023
Adam
Adam
Opinia z Google
5.0
07.10.2023
Jan Marcin
Jan Marcin
Opinia z Google
5.0
06.10.2023
A tu już jesień (X), królują przepiękne chryzantemy w niesamowitych kolorach. Anemony też przyciągają wzrok.
Danuta Kobylnicka
Danuta Kobylnicka
Opinia z Google
3.0
30.09.2023
Można kupić fajne kwiaty, ale są dość drogie.
lukasz malaka
lukasz malaka
Opinia z Google
5.0
21.09.2023
Doskonałe miejsce. Ogromny wybór. Fachowa porada
Michal Stuczkowski
Michal Stuczkowski
Opinia z Google
5.0
19.09.2023
Bardzo dobrej jakości rośliny.
Izabela
Izabela
Opinia z Google
5.0
05.09.2023
Andrzej Wagner
Andrzej Wagner
Opinia z Google
5.0
23.08.2023
Duży wybór roślin w dobrym stanie. Ceny nie należą do najniższych, ale są do przełknięcia. Wygodny dojazd i duży parking.
Edyta Mantorska
Edyta Mantorska
Opinia z Google
5.0
20.08.2023
Duży wybór roślin i akcesoriów. Dobra jakość i pomocna obsługa.
Meron Gadi
Meron Gadi
Opinia z Google
5.0
18.08.2023
Łukasz Szafrański
Łukasz Szafrański
Opinia z Google
5.0
06.08.2023
Grzesiek Rafalski
Grzesiek Rafalski
Opinia z Google
5.0
03.08.2023
Piękne i cudowne miejsce pełne zieleni i kwiatów na balkon i do ogrodu.
J K
J K
Opinia z Google
5.0
31.07.2023
Gia Baczewska
Gia Baczewska
Opinia z Google
5.0
29.07.2023
Aleksandra Kosińska
Aleksandra Kosińska
Opinia z Google
5.0
21.07.2023
Mój ulubiony sklep z kwiatami. Robię tam zakupy od 5 lat. Bardzo duży wybór, kwiaty zawsze piękne, dorodne , balkonowe wyrzucam dopiero w listopadzie i to tylko dlatego że jest już zimno i nie chce mi się w taką pogodę wychodzić na balkon😅 Przesympatyczna obsługa. Cenowo też super.
Małgorzata Smogór
Małgorzata Smogór
Opinia z Google
5.0
17.07.2023
Sylwia Ross
Sylwia Ross
Opinia z Google
5.0
10.07.2023
Dorota Antochów
Dorota Antochów
Opinia z Google
5.0
08.07.2023
Julia K
Julia K
Opinia z Google
5.0
04.07.2023
Super kwiaty i rabaty, Takie rzeczy to tylko Kabaty :D
Danuta Gientka
Danuta Gientka
Opinia z Google
5.0
30.06.2023
Duży wybór roślin. Obszerny plac, dobra obsługa.
Maria Liszewski
Maria Liszewski
Opinia z Google
5.0
27.06.2023
Julia
Julia
Opinia z Google
5.0
27.06.2023
Duży wybór roślin i akcesoriów, dobre ceny
Kaška hajt
Kaška hajt
Opinia z Google
5.0
27.06.2023
Magdalena Rowińska
Magdalena Rowińska
Opinia z Google
5.0
23.06.2023
Najlepszy sklep ogrodniczy. Zdrowe, piękne rośliny, bardzo duży wybór. Miła i profesjonalna obsługa. Za mały parking i niewystarczająca ilość kas (1)
Jacek Kowalski
Jacek Kowalski
Opinia z Google
5.0
23.06.2023
Bardzo duży wybór kwiecia wszelakiego. Bardzo miła, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Świetny dojazd spory parking wewnętrzny. Polecam wszystkim.
Łukanio S
Łukanio S
Opinia z Google
5.0
17.06.2023
Zawrót głowy od mnogości towaru. Świetne miejsce na zakupy roślin i wszelkiego rodzaju dodatków. Mnóstwo asortymentu w rozsądnej cenie. Rododendron kupiony na prezent przyjął się znakomicie.
Błażej
Błażej
Opinia z Google
5.0
17.06.2023
Sameer Gawade
Sameer Gawade
Opinia z Google
5.0
16.06.2023
Kasia Haładaj
Kasia Haładaj
Opinia z Google
5.0
12.06.2023
Najlepszy ogrodniczy ever
anna szulc
anna szulc
Opinia z Google
5.0
12.06.2023
Świetny wybór kwiatów
Andrzej Dąbrowski
Andrzej Dąbrowski
Opinia z Google
5.0
11.06.2023
Jakość roślin super , mogły by być trochę niższe ceny. Jest tak duży asortyment że boli głowa.
Małgorzata Jaworska
Małgorzata Jaworska
Opinia z Google
5.0
10.06.2023
Justyna Hercer
Justyna Hercer
Opinia z Google
5.0
06.06.2023
Polecam
Brenden Arakaki
Brenden Arakaki
Opinia z Google
5.0
05.06.2023
Dorota D
Dorota D
Opinia z Google
5.0
02.06.2023
Ogromny wybór. I do igrodu i do warzywnika.
Tomasz
Tomasz
Opinia z Google
4.0
02.06.2023
Duży wybór roslin
Agnieszka Kucharska
Agnieszka Kucharska
Opinia z Google
5.0
30.05.2023
Piotr Olczyk
Piotr Olczyk
Opinia z Google
4.0
29.05.2023
Grazyna Przeworska
Grazyna Przeworska
Opinia z Google
5.0
27.05.2023
Magdalena Stawicka
Magdalena Stawicka
Opinia z Google
2.0
23.05.2023
Duży wybór roślin. Właściciele chętni do udzielania porad w razie wątpliwości. Niestety organizacja na kiepskim poziomie. Jedna kasa, nawet w sezonie wiosenno-letnim, parkingowy, który zarządza porządkiem od przypadku, stojaki rowerowe na zewnątrz placu i drugi pod płotem i na dużym skosie, co bardzo utrudnia postawienie roweru i zapakowanie zakupów. Tak jakby rowerzyści byli gorszej kategorii klientami. Parking niewielki, wiecznie zatłoczony, problem ze znalezieniem miejsca nawet w tygodniu.A ogromny teren właściciele wolą przeznaczyć na handel.
Piotr i Tyle
Piotr i Tyle
Opinia z Google
4.0
22.05.2023
Ogromny wybór.
Igor Udod
Igor Udod
Opinia z Google
5.0
22.05.2023
Sławek Nierobisz
Sławek Nierobisz
Opinia z Google
5.0
22.05.2023
Andrei Mukha
Andrei Mukha
Opinia z Google
5.0
19.05.2023
Alicja Sikolodz
Alicja Sikolodz
Opinia z Google
5.0
18.05.2023
Bardzo duży wybór roślin, ziemi doniczek. W dobrych cenach. Duży parking.
Ula A-k
Ula A-k
Opinia z Google
5.0
18.05.2023
Grzegorz K.
Grzegorz K.
Opinia z Google
5.0
16.05.2023
Elżbieta Leszewska
Elżbieta Leszewska
Opinia z Google
5.0
16.05.2023
Bardzo duży wybór kwiatów i krzewów. Zbyt mały parking.
Małgorzata Więckowska
Małgorzata Więckowska
Opinia z Google
5.0
14.05.2023
Piękne kwiaty i olbrzymi wybór. Świetna organizacja ruchu do parkingu, który mieści się wewnątrz centrum. Ceny uważam za adekwatne do towaru.
Robert Michalski
Robert Michalski
Opinia z Google
5.0
14.05.2023
Po roku, potwierdzam że nic nie uległo zmianie :) Duży wybór, przystępne ceny i znowu zakupiliśmy wszystko co chcieliśmy. Polecam :) Opinia z 2023; Duże Centrum, duży wybór, przystępne ceny. Parking na terenie Centrum. Koszyki na kółkach dla większych zakupów. Duże zainteresowanie kupujących. Zakupiliśmy za jednym razem wszystko co chcieliśmy. Polecam :)
Marcel Samecki
Marcel Samecki
Opinia z Google
5.0
13.05.2023
Adam B
Adam B
Opinia z Google
3.0
12.05.2023
Magda Syrokosz
Magda Syrokosz
Opinia z Google
5.0
10.05.2023
Łukasz Rogaczewski
Łukasz Rogaczewski
Opinia z Google
5.0
09.05.2023
Anna Chmielewska
Anna Chmielewska
Opinia z Google
5.0
08.05.2023
Najwspanialszą obsuga!!! Suoer wybór roślin
Roma Davidov
Roma Davidov
Opinia z Google
5.0
06.05.2023
Paweł Żurawski
Paweł Żurawski
Opinia z Google
5.0
06.05.2023
Wszystko czego potrzeba na balkon i działkę.
Alicja Matulka
Alicja Matulka
Opinia z Google
5.0
06.05.2023
Duży wybór roślin i donic oraz dobre ceny. Rośliny robią wrażenie, są piękne i zadbane. Szczerze polecam.
Marek Bialek
Marek Bialek
Opinia z Google
4.0
06.05.2023
Zbigniew Nowak
Zbigniew Nowak
Opinia z Google
5.0
06.05.2023
Bardzo duży wybór roślin i ARR. Wyposażenia ogrodu, sympatyczna i fachową obsługą
Marta Maciejewska
Marta Maciejewska
Opinia z Google
5.0
06.05.2023
Duży wybór rośliny, przystępne ceny, kwiatki utrzymują się długo, niektóre nadal cieszą w kolejnym sezonie
gos gos
gos gos
Opinia z Google
5.0
04.05.2023
Sadzonki piękne i mnóstwo rodzaji każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie polecam
Jakub “Senecjusz” Szafran
Jakub “Senecjusz” Szafran
Opinia z Google
5.0
01.05.2023
Super rośliny! Cała moja rodzina się tu zaopatruje.
Boris Ginger
Boris Ginger
Opinia z Google
5.0
01.05.2023
Great variety of plants for garden, balcony etc. Very friendly advice. With parking space.
Elżbieta S.
Elżbieta S.
Opinia z Google
4.0
01.05.2023
Tomasz Kozioł
Tomasz Kozioł
Opinia z Google
5.0
29.04.2023
Duży wybór kwiatów i krzewów. Bardzo pomocny, kompetentny i miły personel. Polecam.
abdullah öncü
abdullah öncü
Opinia z Google
5.0
26.04.2023
Good garden 🏡😌
Monika lis lastra
Monika lis lastra
Opinia z Google
5.0
25.04.2023
Luk P
Luk P
Opinia z Google
5.0
25.04.2023
Polecam duży wybór i ładne kwiaty.
Małgorzata Z
Małgorzata Z
Opinia z Google
5.0
24.04.2023
Duży wybór, piękne rośliny i dobre ceny.
vlad baran
vlad baran
Opinia z Google
4.0
23.04.2023
Barbara Drela
Barbara Drela
Opinia z Google
5.0
18.04.2023
Moje ulubione centrum ogrodnicze i chyba nie tylko moje, bo jest coraz więcej klientów. Ogromny wybór roślin, donic i doniczek. Prawdziwy zawrót głowy. Sadzonki ładne i zdrowe. I jest miejsce do parkowania.
Tomasz Błajek
Tomasz Błajek
Opinia z Google
3.0
18.04.2023
Duży wybór i ceny w normie. Natomiast niestety ponad połowa kupionych tu roślin nie przetrwała u mnie dłużej niż rok, chociaż powinna. Takie same rośliny kupione w paru innych miejscach czasem oczywiście też padają, ale znacznie rzadziej - takie są moje obserwacje. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale raczej nie będę już tu robić żadnych większych zakupów.
olinmaker
olinmaker
Opinia z Google
5.0
18.04.2023
Byłem raz ale było warto. Można zaparkować autem.
sławomir Witrowy
sławomir Witrowy
Opinia z Google
4.0
11.04.2023
kupiłem sasanki.. są !!!
Robert Seltenreich
Robert Seltenreich
Opinia z Google
4.0
04.04.2023
golf zulu
golf zulu
Opinia z Google
4.0
02.04.2023
Spory wybór, ceny w normie.
Marcin Łagoda
Marcin Łagoda
Opinia z Google
5.0
31.03.2023
Bardzo i zdecydowanie polecam !!! Bardzo duży wybór roślin i krzewów. Jest w czym wybierać. Z mojej strony bardzo mocne 5/5 :)
Andrzej Mirkowicz
Andrzej Mirkowicz
Opinia z Google
5.0
31.03.2023
Sylwia Jasińska
Sylwia Jasińska
Opinia z Google
5.0
31.03.2023
Lubię ten sklep
Marta Knobelsdorf
Marta Knobelsdorf
Opinia z Google
5.0
28.03.2023
Świetnie zaopatrzony ogrodnik! Mimo zamieci ś śnieżnej bratki trzymają się dumnie w pionie, a sądziłam, że nie przeżyły. Duży wybór cudownie pachnących goździków.
Tomasz Kosiorek
Tomasz Kosiorek
Opinia z Google
5.0
18.03.2023
Materiał roślinny świetnej jakości, sadzonki od lat udają się idealnie!
agnieszka soltys
agnieszka soltys
Opinia z Google
5.0
11.03.2023
Aleksandra Ko
Aleksandra Ko
Opinia z Google
5.0
29.12.2022
Polecam
Piotr Maj
Piotr Maj
Opinia z Google
5.0
20.12.2022
Anna Siwiarek
Anna Siwiarek
Opinia z Google
5.0
17.12.2022
Polecam z całego ❤️🌲🌻
Paweł Dąbrowski
Paweł Dąbrowski
Opinia z Google
5.0
10.12.2022
Igor Płoski
Igor Płoski
Opinia z Google
5.0
24.11.2022
Tomasz Borkowski
Tomasz Borkowski
Opinia z Google
5.0
22.11.2022
Małgorzata Łuczkiewicz
Małgorzata Łuczkiewicz
Opinia z Google
5.0
21.11.2022
Duży wybór kwiatów w dobrej kondycji.
Przemysław Sarnowski
Przemysław Sarnowski
Opinia z Google
4.0
17.11.2022
Super miejsce
kazimierz KAZ
kazimierz KAZ
Opinia z Google
5.0
12.11.2022
Dużo"kszaczorów"wszelakiego rodzaju.fachowa obsługa.
Ewa
Ewa
Opinia z Google
5.0
06.11.2022
Tomasz Dzierżanowski
Tomasz Dzierżanowski
Opinia z Google
5.0
29.10.2022
Zdecydowanie polecam: wiosną - surfinie, zioła, trawy, a jesienią - wrzosy, cebulki kwiatów, iglaki. Oczywiście jest znacznie więcej zdrowych roślin.
Piotr Kania
Piotr Kania
Opinia z Google
5.0
26.10.2022
Polecam, bardzo duży wybór, super miejsce
Anna Klepaczko
Anna Klepaczko
Opinia z Google
5.0
25.10.2022
Krzysztof Hejduk
Krzysztof Hejduk
Opinia z Google
5.0
17.10.2022
Wszystko do ogrodu, ogródka i na balkon. Kwiatów krzewów, drzewek do wyboru do koloru. Bardzo duży wybór zniczy. Polecam :)
Maciej Rękorajski
Maciej Rękorajski
Opinia z Google
5.0
13.10.2022
Olga Nowak
Olga Nowak
Opinia z Google
5.0
30.09.2022
Jakub Majchrowski
Jakub Majchrowski
Opinia z Google
4.0
25.09.2022
Duży wybór roślin i innych akcesoriów. Polecam.
Gosia Luboradzka
Gosia Luboradzka
Opinia z Google
4.0
16.09.2022
Ania K
Ania K
Opinia z Google
5.0
18.08.2022
Duży wybór roślin, przystępne ceny
Katarzyna Rokita
Katarzyna Rokita
Opinia z Google
5.0
10.08.2022
Piękne miejsce, mnóstwo roślin, profesjonalna obsługa 😊
J. Te.
J. Te.
Opinia z Google
5.0
08.08.2022
Jacek x
Jacek x
Opinia z Google
5.0
07.08.2022
Szaleństwo roslinne
Sylwester W
Sylwester W
Opinia z Google
5.0
06.08.2022
Krzysztof Gajewski
Krzysztof Gajewski
Opinia z Google
5.0
05.08.2022
Ok
piotrek nestorowicz
piotrek nestorowicz
Opinia z Google
5.0
04.08.2022
Piękny sklep, kupiłem wszystko co zaplanowałem.
Agnieszka Wenka
Agnieszka Wenka
Opinia z Google
5.0
04.08.2022
Urszula Hy
Urszula Hy
Opinia z Google
5.0
04.08.2022
Monika Ły
Monika Ły
Opinia z Google
5.0
03.08.2022
Genialnie wyposazone, fachowa pomoc w doborze i poradach pielegnacji roslin. Ceny konkurencyjne nawet wzgledem hipermarketow, a jakosc roslin perfekcyjna.
mertik1970
mertik1970
Opinia z Google
5.0
24.07.2022
Najlepsze miejsce do zakupu roślin, obsługa bardzo miła, zawsze coś doradzi.
Piotr Ostrowski
Piotr Ostrowski
Opinia z Google
3.0
22.07.2022
Beata Mazur-Piwkowska
Beata Mazur-Piwkowska
Opinia z Google
5.0
12.07.2022
Polecam. Ogromny wybór roślin, zarówno do ogrodu i na balkon.
Beata Truszkowska
Beata Truszkowska
Opinia z Google
5.0
11.07.2022
Bardzo duży wybór kwiatów, miła obsługa.
Leszek Maciejewski
Leszek Maciejewski
Opinia z Google
5.0
09.07.2022
Bogaty wybór kwiatów, ziół, miła i kompetentna obsługa.
Małgorzata Sala
Małgorzata Sala
Opinia z Google
5.0
06.07.2022
Bardzo duży wybór roślin. Ceny i jakość ok.
Adam Nydra
Adam Nydra
Opinia z Google
5.0
02.07.2022
Ella Gor
Ella Gor
Opinia z Google
4.0
02.07.2022
Janusz Krasnodebski
Janusz Krasnodebski
Opinia z Google
2.0
24.06.2022
Drogo, brak cen na doniczkach z roślinami ,kilka okazów ususzonych . Kupiłem tylko nasiona fasoli.
Jakub P
Jakub P
Opinia z Google
5.0
23.06.2022
Super ogrodnik.
Kasia K
Kasia K
Opinia z Google
5.0
23.06.2022
Świetne miejsce. Mogłoby być może taniej, ale wybór sadzonek ogromny. Roślinki okazałe, zdrowe, pięknie rosną. Korzystam od 3 lat. Zawsze jestem zadowolona.
Cezary Jakubowski
Cezary Jakubowski
Opinia z Google
5.0
20.06.2022
Agnieszka Marta
Agnieszka Marta
Opinia z Google
5.0
20.06.2022
Ewa D
Ewa D
Opinia z Google
5.0
17.06.2022
Duży wybór roślin , dobre gatunkowo, sklep spełnia oczekiwania
Piotr Wilczek
Piotr Wilczek
Opinia z Google
5.0
11.06.2022
Patrycja Wąsikiewicz
Patrycja Wąsikiewicz
Opinia z Google
5.0
09.06.2022
Duży wybór kwiatów. Kwiatki są zdrowe i zawsze dobrze się przyjmują. Dużo dodatkowych produktów ogrodniczych
Agata Gronek
Agata Gronek
Opinia z Google
5.0
07.06.2022
Janusz
Janusz
Opinia z Google
4.0
06.06.2022
Piotr Wiewióra
Piotr Wiewióra
Opinia z Google
5.0
06.06.2022
Bardzo dobrze zaopatrzone miejce.
Krzysztof Laniewski-Wollk
Krzysztof Laniewski-Wollk
Opinia z Google
5.0
05.06.2022
Kamil Kamil
Kamil Kamil
Opinia z Google
5.0
05.06.2022
Urocze miejsce i malownicza okolica w pobliżu. Ogromny wybór i fachowe doradztwo. Bardzo miła i kompetentna obsługa klienta. Ceny konkurencyjne a jakość bardzo dobra.Świeże rośliny, zdrowe okazy, zadbane. Widać że właściciel pilnuje jakości o czym świadczy sporo klientów oraz pełen parking.
Michał Żmuda
Michał Żmuda
Opinia z Google
5.0
04.06.2022
Ewa Walkiewicz
Ewa Walkiewicz
Opinia z Google
5.0
03.06.2022
magdalena słonopas
magdalena słonopas
Opinia z Google
5.0
02.06.2022
Miła i fachową obsługa. Ceny przestęne. Polecam
Milenchen
Milenchen
Opinia z Google
4.0
02.06.2022
Anna Wysialkowska
Anna Wysialkowska
Opinia z Google
5.0
30.05.2022
Magdalena Magierska
Magdalena Magierska
Opinia z Google
5.0
28.05.2022
Danka Staňková
Danka Staňková
Opinia z Google
5.0
27.05.2022
Velký výběr okrasných květin. Kvalitní bylinky. Dobré ceny.
Justyna Wo
Justyna Wo
Opinia z Google
5.0
24.05.2022
Anna Maciak
Anna Maciak
Opinia z Google
5.0
24.05.2022
Adam Maliszewski
Adam Maliszewski
Opinia z Google
5.0
21.05.2022
Bardzo dobry wybór roślin
Marcin Kłyszyński
Marcin Kłyszyński
Opinia z Google
5.0
21.05.2022
Anna Kulig
Anna Kulig
Opinia z Google
4.0
19.05.2022
bartek rączkowski
bartek rączkowski
Opinia z Google
5.0
18.05.2022
Rita Sniegocka
Rita Sniegocka
Opinia z Google
5.0
18.05.2022
Leszek
Leszek
Opinia z pkt.pl
5.0
18.05.2022
Jesteśmy zadowoleni. Krzewy na naszej działce już prezentują się okazale, a jak trochę podrosną, stworzą piękny żywopłot. Szczerze polecamy.
Sonia Soj
Sonia Soj
Opinia z Google
5.0
18.05.2022
Joanna Schrade
Joanna Schrade
Opinia z Google
5.0
17.05.2022
Od lat moje ulubione! Duży wybór sadzonek, kwiaty bardzo dobrej jakości, ziemia, doniczki i profesjonalna pomoc w doborze czyli wszystko to by cieszyć się długo pięknym balkonem czy ogrodem
Michał Malinowski
Michał Malinowski
Opinia z Google
5.0
17.05.2022
Małgorzata Kowal
Małgorzata Kowal
Opinia z Google
5.0
16.05.2022
Michal Cienkus
Michal Cienkus
Opinia z Google
5.0
15.05.2022
Anka
Anka
Opinia z pkt.pl
5.0
15.05.2022
Poradzili mi, jaką trawę wybrać. Doradzili też jak poprawnie o nią dbać.
Andrzej Piotrowicz
Andrzej Piotrowicz
Opinia z Google
5.0
15.05.2022
Ok
Katarzyna Goławska
Katarzyna Goławska
Opinia z Google
5.0
14.05.2022
Wiesława Sujkowska
Wiesława Sujkowska
Opinia z Google
5.0
14.05.2022
Sylwia
Sylwia
Opinia z Google
5.0
11.05.2022
Norbert Czerski
Norbert Czerski
Opinia z Google
5.0
11.05.2022
Bardzo duży wybór, były piękne bratki, których nie mogłem kupić w marketach ogrodowych, niedrogie.
Malgorzata Wisiorowska
Malgorzata Wisiorowska
Opinia z Google
5.0
11.05.2022
Piotr Urbanek
Piotr Urbanek
Opinia z Google
5.0
11.05.2022
Super organizacja sprzedaży, wszyscy są bardzo pomocni.
Justyna “Dzana” Weimann
Justyna “Dzana” Weimann
Opinia z Google
4.0
06.05.2022
Przemek
Przemek
Opinia z Google
4.0
04.05.2022
Jan Kowalski
Jan Kowalski
Opinia z Google
5.0
03.05.2022
M M
M M
Opinia z Google
5.0
02.05.2022
Kasia N-M
Kasia N-M
Opinia z Google
5.0
02.05.2022
Mega wybór. Cudne rośliny
Tomasz Frelak
Tomasz Frelak
Opinia z Google
5.0
30.04.2022
Bardzo lubię ten sklep, że względu na szeroki wybór roślin i przystępne ceny, ale także z powodu fantastycznej organizacji ruchu. W soboty jest tam duży ruch: klienci, samochody, ale panowie którzy kierują tam ruchem są tak sprawni, że wszystko przebiega tam sprawnie i płynnie.
Marek Ciesielski
Marek Ciesielski
Opinia z Google
4.0
30.04.2022
Ładne sadzonki i kwiaty. Mogło być trochę taniej ale spoko.
Adam Guzek
Adam Guzek
Opinia z Google
5.0
30.04.2022
Jagoda Miczel
Jagoda Miczel
Opinia z Google
5.0
29.04.2022
Bogactwo roślin i przemiła obsługa.Od paru lat kupuję tu kwiaty na balkon
Michał Milczarek
Michał Milczarek
Opinia z Google
5.0
29.04.2022
Marta Hoppe
Marta Hoppe
Opinia z Google
5.0
25.04.2022
Wspaniały sklep, duży wybór kwiatów, dobre ceny i bardzo miła obsługa.
Ab Cd
Ab Cd
Opinia z Google
5.0
20.04.2022
#tomas
#tomas
Opinia z Google
5.0
18.04.2022
Polecam, bardzo duży wybór roślin jedno- oraz wielosezonowych już od wczesnych dni wiosennych. Ceny może nie należą do najniższych do których jesteśmy przyzwyczajeni w sieciówkach, ale wzamian możemy być pewni dobrych jakościowo, różnorodnych i trwałych roślin.
nadia
nadia
Opinia z Google
5.0
13.04.2022
Есть парковка. Очень много цветов и саженцев. Небольшие цены. Рекомендую к посещению.
Anna Siedlecka
Anna Siedlecka
Opinia z Google
5.0
12.04.2022
Ogromny wybór kwiatów, sadzonek i nasion. Przemiła panie sprzedające potrafią super doradzić. Polecam to centrum ogrodnicze.
Marcin Szyda
Marcin Szyda
Opinia z Google
5.0
07.04.2022
Miejsce gdzie co roku kupuje kwiaty do domu i na balkon. Ceny raczej takie same jak w marketach, a jednak jakoś zdecydowanie lepsza. W końcu sam sklep to tak naprawdę szkółka ogrodnicza. Czuć, że kwiaty są zdrowe, mają dorodny kształt, wybór jest ogromny. Fachowa i uprzejma obsługa, parking dla samochodów. Warto przyjechać przed pierwszym ciepłem, gdyż wtedy parę dni będzie zawalone ludźmi.
Ralf Swistak
Ralf Swistak
Opinia z Google
5.0
05.04.2022
Adam Oleksiak
Adam Oleksiak
Opinia z Google
5.0
31.03.2022
Bardzo lubie to miejsce
Anka
Anka
Opinia z pkt.pl
5.0
30.03.2022
Najlepsze rośliny, jakie kiedykolwiek wsadzaliśmy. Wszystko w bardzo dobrej kondycji. Nie miały żadnych problemów z przyjęciem.
piotr bralski
piotr bralski
Opinia z Google
5.0
28.03.2022
Bardzo OK duży wybór
Elżbieta Marciniak
Elżbieta Marciniak
Opinia z Google
5.0
23.03.2022
maciej malinowski
maciej malinowski
Opinia z Google
3.0
19.03.2022
Wojciech Oska
Wojciech Oska
Opinia z Google
5.0
17.03.2022
Bardzo dobre zaopatrzenie dla wszystkich lubiących rośliny 😀
Misiu
Misiu
Opinia z pkt.pl
5.0
16.03.2022
Widać, że bardzo dbają o roślinki. Sprzedają zdrowe i śliczne kwiatki.
agnieszka brzozowska
agnieszka brzozowska
Opinia z Google
5.0
09.03.2022
Lubiebtam kupowac roślinki...
Bożena S.
Bożena S.
Opinia z Google
3.0
28.02.2022
P K
P K
Opinia z Google
5.0
07.02.2022
Aleksander
Aleksander
Opinia z pkt.pl
5.0
27.01.2022
Piękne kwiaty. Uwielbiam je, dlatego jestem częstym gościem w centrum.
Magdalena
Magdalena
Opinia z pkt.pl
5.0
08.01.2022
Naprawdę polecam. Wiele razy kupowałam od nich rośliny. Zawsze ładnie mi rosły.
Arcadio Loganoff
Arcadio Loganoff
Opinia z Google
5.0
26.12.2021
Miejsce cudowne. Szeroki wybór, miła obsługa, prężny właściciel i właścicielka. Nawet jeżeli czegoś nie ma na miejscu ściągną nam to na zamówienie w krótkim czasie. Na rynku są Od kilkunastu lat co samo potwierdza jakość tej firmy.
Rafał Łukasiak
Rafał Łukasiak
Opinia z Google
5.0
23.12.2021
Piotr Torbicz
Piotr Torbicz
Opinia z Google
5.0
19.12.2021
I był rabacik🙂
Bartosz Wisniewski
Bartosz Wisniewski
Opinia z Google
5.0
17.12.2021
🙂👍
Piąt kowska
Piąt kowska
Opinia z Google
5.0
14.12.2021
Choinki w doniczkach w grudniu - są. Różniaste gatunki i rozmiary, m.in. jodła kaukaska, poniżej metra wysokości. Wjazd autem i parking - bez problemu.
N A K
N A K
Opinia z Google
5.0
05.12.2021
A rich sélection of plants and helpful staff. Payment by card accepted. Open all year round and with an ok car access
Joanna Koziorowska
Joanna Koziorowska
Opinia z Google
5.0
03.12.2021
Kuba
Kuba
Opinia z pkt.pl
5.0
25.11.2021
Kupiłam u nich drzewka ozdobne do ogrodu. Pięknie się rozwijają!
Sergio Cheung
Sergio Cheung
Opinia z Google
4.0
24.11.2021
Kinia_Cu
Kinia_Cu
Opinia z pkt.pl
5.0
13.11.2021
Duży wybór ziół, traw i kwiatów. Zdecydowanie polecam zakupy w tym miejscu.
Agnieszka Mazur-Araszczuk
Agnieszka Mazur-Araszczuk
Opinia z Google
5.0
29.10.2021
Miejsce jak zaczarowane uwielbiam ogrodowe zakupy właśnie tutaj. Nigdy się nie zawiodlam
An Dab
An Dab
Opinia z Google
5.0
29.10.2021
Bardzo dobre zaopatrzenie, duży wybór wysokiej jakości roślin, miła obsługa.
Tomasz Kalisz
Tomasz Kalisz
Opinia z Google
5.0
16.10.2021
Marek K
Marek K
Opinia z Google
5.0
14.10.2021
Bardzo duży wybór roślin, wygodny dojazd oraz parking... ok!!
Michał Prażuch
Michał Prażuch
Opinia z Google
5.0
14.10.2021
Stały punkt programu na każdą wiosnę. Balkon co roku rozkwita 🙂 Polecam.
Kastus Maroz
Kastus Maroz
Opinia z Google
5.0
12.10.2021
Best place
Kamila Sałas
Kamila Sałas
Opinia z Google
4.0
10.10.2021
Średni wybór osłonek do doniczek, brak doniczek produkcyjnych w sprzedaży
AGNIESZKA TUMIN-KLETA
AGNIESZKA TUMIN-KLETA
Opinia z Google
5.0
08.10.2021
Duży wybór roślinności, ceny przystępne.
Marta Brzoska
Marta Brzoska
Opinia z Google
4.0
05.10.2021
Duży wybór roślin doniczkowych, wiele informacji o ich pielęgnacji, dobra ekspozycja
Renata Wu
Renata Wu
Opinia z Google
4.0
02.10.2021
Wojtek Prokopowicz
Wojtek Prokopowicz
Opinia z Google
5.0
01.10.2021
Super jak po kwiaty rośliny i akcesoria to tylko TU
Tadzio Kuczyński
Tadzio Kuczyński
Opinia z Google
5.0
26.09.2021
Naprawdę duzy wybór, awrzody kyore kupiłem da piekne i mocne.
Maja
Maja
Opinia z pkt.pl
5.0
23.09.2021
Zdecydowanie polecam. To najlepsze centrum ogrodnicze, w jakim byłam. Szeroki wybór i naprawdę niskie ceny.
Piotr Pakuła
Piotr Pakuła
Opinia z Google
4.0
16.09.2021
Duzy wybor
Monika Nowak
Monika Nowak
Opinia z Google
5.0
16.09.2021
Grzegorz Kołodziejczak
Grzegorz Kołodziejczak
Opinia z Google
5.0
10.09.2021
Ogromy wybór roślin, do tego nawozy, ziemia, doniczki i czego dusza zapragnie w ogrodzie. Nie spodziewałem się aż tak dużego centrum ogrodniczego w samym sercu Ursynowa. Ceny przynajmniej atrakcyjne, często niższe niż "internetowe". Do tego kompetentna i miła obsługa. Wrócę tam zapewne nie jeden raz . Polecam
Mr John
Mr John
Opinia z pkt.pl
5.0
10.09.2021
Można tu kupić kwiaty do ogrodu i na balkon. Już kilka razy robiłem zakupy i polecam to centrum ogrodnicze.
Szymon Pliszka
Szymon Pliszka
Opinia z Google
5.0
04.09.2021
Duża powierzchnia, szeroki asortyment, profesjonalna obsługa klienta. Szczególnie możemy polecić tuje. Bardzo dobra cena i po 2 latach wszystkie tuje przeżyły i pięknie rosną (zakupiliśmy ponad 30). Natomiast u większości naszych sąsiadów tuje od dewelopera zmarniały i byli zmuszeni do ponownego zakupu
Andrzej Lacz
Andrzej Lacz
Opinia z Google
5.0
02.09.2021
Anna Yurchenko
Anna Yurchenko
Opinia z Google
5.0
30.08.2021
Karamba Karamba
Karamba Karamba
Opinia z Google
5.0
30.08.2021
Ok
Grzegorz Stanisz
Grzegorz Stanisz
Opinia z Google
3.0
27.08.2021
Sylwia Sieklicka
Sylwia Sieklicka
Opinia z Google
5.0
25.08.2021
Moje zakupy fachowo i przyjemnie
Emil Nowiński
Emil Nowiński
Opinia z Google
5.0
25.08.2021
Super
Agnieszka Meller
Agnieszka Meller
Opinia z Google
5.0
24.08.2021
Fajny_chlop 1231
Fajny_chlop 1231
Opinia z Google
5.0
20.08.2021
Maria Glowacka
Maria Glowacka
Opinia z Google
4.0
17.08.2021
Piotr Michalowski
Piotr Michalowski
Opinia z Google
5.0
13.08.2021
Mariusz M
Mariusz M
Opinia z Google
4.0
12.08.2021
Sprawnie szybko tak jak trzeba
Marek Piotr Wójcicki
Marek Piotr Wójcicki
Opinia z Google
5.0
11.08.2021
Często kupuję tu rośliny. Mają fajny wybór i miłą i kompetentną obsługę. W 2023 tez tu byłem. To jeden z moich ulubionych sklepów ogrodniczych w Warszawie.
Dorota Jasińska
Dorota Jasińska
Opinia z Google
5.0
06.08.2021
Ogromny wybór. Ceny Ok. Kwiaty zawsze dobrej jakości.
Łukasz
Łukasz
Opinia z Google
4.0
03.08.2021
Małgorzata Książkiewicz
Małgorzata Książkiewicz
Opinia z Google
5.0
02.08.2021
Edytka
Edytka
Opinia z pkt.pl
5.0
30.07.2021
Jeśli chcę kupić nową roślinę do mojego ogrodu, to kupuję tylko u nich. Czemu? Bo wiem, że roślinki, które sprzedają są zdrowe i będą ładnie rosnąć.
Adrian
Adrian
Opinia z pkt.pl
5.0
22.07.2021
Zioła, które tu kupiłem, są bardzo aromatyczne. Czuję ogromną różnicę w porównaniu do suszonych przypraw.
Agnieszka J
Agnieszka J
Opinia z Google
5.0
21.07.2021
Rob
Rob
Opinia z Google
4.0
18.07.2021
Wybrałem się rowerem, że względu na bliskość tego Centrum i prawdopodobny duży wybór towaru. Roślin to może jest bardzo duży wybór, jednak wybór doniczek (szczególnie podłużnych, takich na dwa kwiatki) jest bardzo mały😔
123 456
123 456
Opinia z Google
5.0
17.07.2021
Anna Zaremba
Anna Zaremba
Opinia z Google
5.0
15.07.2021
Najlepsze miejsce na zakup pięknych roślin i fachową porade
Mr “luc” Black Square
Mr “luc” Black Square
Opinia z Google
4.0
08.07.2021
👌👍
Krystyna Dabkowska
Krystyna Dabkowska
Opinia z Google
5.0
08.07.2021
Uprzemi, kompetentne porady, duży wybor
Anisiołek
Anisiołek
Opinia z Google
5.0
06.07.2021
Duży wybór roślin i donic, wygodny parking. Nie potrafię p odnieść się do cen, bo nie mam porównania.
Aldona
Aldona
Opinia z Google
5.0
06.07.2021
Duży wybór roślin, ceny średnie,ale obsługa bardzo miła i służy radami 🙂
Monika Młynarczyk
Monika Młynarczyk
Opinia z Google
5.0
03.07.2021
jacek Rembiel
jacek Rembiel
Opinia z Google
5.0
03.07.2021
Andrzej Majchrzak
Andrzej Majchrzak
Opinia z Google
5.0
01.07.2021
Duży wybór drzew, krzewów i kwiatów do ogrodu, na taras i balkon
Stopiątka Pizzeria
Stopiątka Pizzeria
Opinia z Google
5.0
29.06.2021
Aneta Chorazy
Aneta Chorazy
Opinia z Google
5.0
28.06.2021
Mr Vexorus
Mr Vexorus
Opinia z Google
5.0
26.06.2021
Dobre ceny, bardzo duży wybór, porządek, ładne rośliny.
Jolanta Stawiarska
Jolanta Stawiarska
Opinia z Google
4.0
26.06.2021
Dziękuję bardzo za takie miejsce. Kupiłam wspaniałe, niepowtarzalne kompozycje z żywych kwiatów na groby. Polecam.
Jan Graczyk
Jan Graczyk
Opinia z Google
5.0
25.06.2021
Monika Mokrzyszczak
Monika Mokrzyszczak
Opinia z Google
4.0
22.06.2021
Anna P.
Anna P.
Opinia z Google
5.0
18.06.2021
Malgorzata Niedzińska
Malgorzata Niedzińska
Opinia z Google
5.0
17.06.2021
Magda Lis
Magda Lis
Opinia z Google
5.0
16.06.2021
Bardzo lubię. Duży wybór kwiatów, krzewów ozdobnych i przemili Państwo właściciele. Bardzo polecam.
Monika Woźniak
Monika Woźniak
Opinia z Google
5.0
15.06.2021
Zbigniew Jakubiak
Zbigniew Jakubiak
Opinia z Google
4.0
12.06.2021
Tomasz Wejman
Tomasz Wejman
Opinia z Google
5.0
11.06.2021
Ogromny wybór kwiatów, krzewów i ziół. Jest to świetne centrum ogrodnicze. Każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie tu coś dla siebie:)
Kamila Ostrowska
Kamila Ostrowska
Opinia z Google
5.0
11.06.2021
Justin P
Justin P
Opinia z Google
5.0
10.06.2021
Bardzo piękne zdrowe rośliny, duży wybór na balkon i do ogródka. Doradztwo.
Marian Baj
Marian Baj
Opinia z Google
5.0
08.06.2021
Coś pięknego. Profesjonalna pomoc. Ogromny wybór. Pozdrawiam serdecznie.
Agnieszka Szlaska
Agnieszka Szlaska
Opinia z Google
4.0
08.06.2021
Przepiękne kwiaty, sadzonki bardzo dobrej jakości, niestety nie wszyscy tam pracujący szanują klienta, poprosiłam Pana, który tam sprzedaje o sadzonki arbuzów, twierdził ze są i wcisnął mi sadzonki cukini, przykro że w miejscach w których liczy się na fachową poradę i pomoc ludzie tak się zachowują.
Paweł27
Paweł27
Opinia z Google
5.0
08.06.2021
Maria Maksymowicz
Maria Maksymowicz
Opinia z Google
5.0
06.06.2021
Marta Dylewska
Marta Dylewska
Opinia z Google
5.0
06.06.2021
Bardzo duży wybór roślin. Ceny nie są wygórowane. Polecam
Karolina Bodnar
Karolina Bodnar
Opinia z Google
2.0
05.06.2021
Elżbieta Streja
Elżbieta Streja
Opinia z Google
5.0
04.06.2021
Duży wybór kwiatów i innych roślin - najprawdopodobniej z własnej hodowli. Sprawna obsługa. Ceny porównywalne z innymi, tego typu punktami.
Ryszard Hudziak
Ryszard Hudziak
Opinia z Google
5.0
03.06.2021
Bardzo dużo kwiatów, można też kupić krzaki borówki, poziomki oraz truskawki.
Zosia Kołodziej
Zosia Kołodziej
Opinia z Google
5.0
03.06.2021
Denis Martishevsky
Denis Martishevsky
Opinia z Google
5.0
01.06.2021
Artur Walach
Artur Walach
Opinia z Google
5.0
01.06.2021
Agata Bednarek
Agata Bednarek
Opinia z Google
5.0
01.06.2021
Nadia Krassowska
Nadia Krassowska
Opinia z Google
4.0
31.05.2021
Janusz Pawlak
Janusz Pawlak
Opinia z Google
5.0
31.05.2021
Wybór oszołamiający 😁
Grażyna Chęć
Grażyna Chęć
Opinia z Google
5.0
30.05.2021
Bajkowe, z niezliczonymi gatunkami sadzonek kwiatów - tych kwitnących a także zielonych, do tego różne podłoża, odżywki do roślin oraz przeróżne ogrodnicze akcesoria ( skrzynki, donice itp) . Jest w czym wybierać, każdy może znaleźć coś dla siebie. Ceny umiarkowane.
Kaja Ka.
Kaja Ka.
Opinia z Google
5.0
30.05.2021
Sławomir Filipczyński
Sławomir Filipczyński
Opinia z Google
5.0
29.05.2021
Piotr D
Piotr D
Opinia z Google
4.0
29.05.2021
Michał Pawelec
Michał Pawelec
Opinia z Google
5.0
29.05.2021
Najlepsze centrum ogrodnicze. Rodziny interesem i zawsze pomogą oraz doradzą pozdrowienia dla całej waszej ekipy
Małgorzata Osmiałowska
Małgorzata Osmiałowska
Opinia z Google
4.0
28.05.2021
Duży wybór roślin , drzewek ziół. Ceny jednak trochę za wysokie.
Grzegorz Bardzicki
Grzegorz Bardzicki
Opinia z Google
5.0
26.05.2021
Mila obsluga, normalne ceny
Monika Sikorska
Monika Sikorska
Opinia z Google
5.0
25.05.2021
Zawsze duży wybór, bogactwo krzewów, drzewek, kwiatów, bylin, sukulentów. Można też kupić świeże, piękne zioła, np. bazylię, tymianek, natkę pietruszki, rozmaryn... Miła i zawsze po na obsługa, ceny umiarkowane.
Boźena Niziołek
Boźena Niziołek
Opinia z Google
5.0
25.05.2021
Magdalena Szubert
Magdalena Szubert
Opinia z Google
5.0
25.05.2021
Uwielbiam i wracam każdego roku 🌷🌺🌼
ewa zlotek
ewa zlotek
Opinia z Google
3.0
24.05.2021
Filip
Filip
Opinia z pkt.pl
5.0
24.05.2021
Dowiedziałem się, że mają w ofercie 50 odmian pelargonii! Nie widziałem innego miejsca z tak dużym wyborem.
Kaja Woźniak
Kaja Woźniak
Opinia z Google
5.0
23.05.2021
Anna Katner
Anna Katner
Opinia z Google
4.0
22.05.2021
Po co jeździć do marketów, skoro na Ursynowie jest takie fajne gospodarstwo ogrodnicze. Można tam kupić na prawdę piękne i zdrowe rośliny. Mi brakuje tylko lepszego kontaktu z klientem i doradztwa i trzeba się liczyć z kolejkami na parking. Można płacić kartą, co jest dużym ułatwieniem.
Dominika Gajewska
Dominika Gajewska
Opinia z Google
5.0
22.05.2021
Tetyana Patyaka
Tetyana Patyaka
Opinia z Google
5.0
21.05.2021
Marzenna Nowakowska
Marzenna Nowakowska
Opinia z Google
5.0
21.05.2021
Duzy wybor dobrej jakosci roslin przy akceptowalnych cenach
Marcin Michalski
Marcin Michalski
Opinia z Google
5.0
17.05.2021
Bardzo dobrze wyposażone centrum ogrodnicze oraz fachowa pomoc!!! Zdecydowanie polecam
Nikita Yurchenko
Nikita Yurchenko
Opinia z Google
5.0
15.05.2021
Jan Kowalski
Jan Kowalski
Opinia z Google
4.0
15.05.2021
Katarzyna Wąsowska-Winter
Katarzyna Wąsowska-Winter
Opinia z Google
5.0
15.05.2021
Duży wybór roślin balkonowych
Andrzej Sągin
Andrzej Sągin
Opinia z Google
5.0
14.05.2021
Jacek Laskowski
Jacek Laskowski
Opinia z Google
4.0
10.05.2021
Just enough plants for your balconies and gardens. I've always been amazed how they managed to keep such large space for the business in this area.
Bo Cian
Bo Cian
Opinia z Google
4.0
09.05.2021
Ilość ludzi mówi o jakości miejsca.
Sławomir F.
Sławomir F.
Opinia z Google
5.0
09.05.2021
Magdalena Uberman
Magdalena Uberman
Opinia z Google
5.0
08.05.2021
Ewa Zaraś
Ewa Zaraś
Opinia z Google
5.0
08.05.2021
Re Na Ta
Re Na Ta
Opinia z Google
5.0
08.05.2021
Magdalena Kapelewska
Magdalena Kapelewska
Opinia z Google
5.0
07.05.2021
Bardzo fajne centrum ogrodnicze, pracownicy mili i przyjaźni. Zawsze doradzą i pomogą zakupione roślinki zapakować do samochodu. Ceny mile mnie zaskoczyły.
Ewa Łukasik
Ewa Łukasik
Opinia z Google
5.0
06.05.2021
Ela Foryś
Ela Foryś
Opinia z Google
5.0
06.05.2021
Duży wybór roślin i zawsze zdrowe. Miła i pomocna obsługa. Jest też parking.
G M
G M
Opinia z Google
5.0
05.05.2021
Dużo pięknych sadzonek i wielu klientów. Duży ruch.
Olaf Król
Olaf Król
Opinia z Google
4.0
04.05.2021
Wszystko poza małymi konewkami. I duże ogarnięcie ze strony pracowników. Super
Sylwia Dołbniak
Sylwia Dołbniak
Opinia z Google
5.0
04.05.2021
Moje ulubione centrum ogrodnicze.
Ewa Zielinska
Ewa Zielinska
Opinia z Google
5.0
02.05.2021
Dobrej jakości kwiaty i duży wybór. Polecam
Juliusz
Juliusz
Opinia z pkt.pl
5.0
01.05.2021
Serdecznie polecam wam to miejsce. Pracownicy bardzo dobrze się znają na roślinach i potrafią dobrze doradzić!
Żaneta Popowska
Żaneta Popowska
Opinia z Google
5.0
01.05.2021
Super jakość i cena.
Mikołaj Czzz
Mikołaj Czzz
Opinia z Google
5.0
29.04.2021
Chyba najlepszy sklep ogrodniczy na Ursynowie! Jest wszystko. Polecam i będę wracał!
Jolanta Rybka
Jolanta Rybka
Opinia z Google
5.0
27.04.2021
Duży wybór roślin
Rafał B.
Rafał B.
Opinia z Google
5.0
27.04.2021
Michał Mazur
Michał Mazur
Opinia z Google
5.0
24.04.2021
Arkadiusz Wysocki
Arkadiusz Wysocki
Opinia z Google
5.0
24.04.2021
Iza K.
Iza K.
Opinia z Google
5.0
24.04.2021
Ogromny wybór przepięknych kwiatów. Fachowa i pomocna obsługa.
Renata Brędel
Renata Brędel
Opinia z Google
5.0
23.04.2021
Bardzo duży wybór kwiatów. Miła obsługa. Polecam
Jan K.
Jan K.
Opinia z Google
5.0
23.04.2021
rivorade
rivorade
Opinia z Google
5.0
21.04.2021
Duży wybór, miła obsługa, klimatyczne miejsce z zabytkiem na obszarze.
agnieszka pieta
agnieszka pieta
Opinia z Google
5.0
20.04.2021
Rewelacyjne miejsce. Bardzo duży wybór kwiatów, drzewek i ziół. Odwiedzam regularnie 😁
Jan Kozłowski
Jan Kozłowski
Opinia z Google
4.0
20.04.2021
Jakub Liu
Jakub Liu
Opinia z Google
5.0
20.04.2021
Dużo wybór pelagonia i bratki
Marta Wardecka
Marta Wardecka
Opinia z Google
5.0
15.04.2021
Paweł Homola
Paweł Homola
Opinia z Google
4.0
14.04.2021
Bartłomiej Dębski
Bartłomiej Dębski
Opinia z Google
5.0
12.04.2021
Grzegorz Kluczek
Grzegorz Kluczek
Opinia z Google
5.0
12.04.2021
Wioleta Sławińska
Wioleta Sławińska
Opinia z Google
5.0
12.04.2021
Marcin Wisniewski
Marcin Wisniewski
Opinia z Google
5.0
09.04.2021
Profesjonalna obsługa.
Artur Samul
Artur Samul
Opinia z Google
5.0
09.04.2021
Daromir
Daromir
Opinia z Google
4.0
04.04.2021
W sezonie jest to bardzo popularne miejsce. Wybierając się tam samochodem trzeba uwzględnić trochę czasu na parkowanie. Jest dosyć ciasno i trzeba uważać na pieszych.
Jolanta Orzechowska
Jolanta Orzechowska
Opinia z Google
5.0
31.03.2021
Beata Kozlowska-Pietka
Beata Kozlowska-Pietka
Opinia z Google
5.0
31.03.2021
Piękne miejsce
Grażyna
Grażyna
Opinia z pkt.pl
4.0
31.03.2021
Polecam centrum ogrodnicze Sequoia, bo mają duży wybór roślin, a sprzedawców można się zawsze poradzić.
Jurek Rey
Jurek Rey
Opinia z Google
4.0
30.03.2021
Ostoja dawnego rolnictwa na terenie Kabat, szklarnie i inspekty zapewniające zaopatrzenie w rośliny i drzewa drzewka dla ogródków i tarasów mieszkańców Ursynowa przez okrągły rok.
Joanna Nowak
Joanna Nowak
Opinia z Google
5.0
28.03.2021
Ewa Leigrem
Ewa Leigrem
Opinia z Google
5.0
22.03.2021
Bardzo miła i kompetentna obsługa. Bardzo interesujący asortyment. Polecam wszystkim gorąco. Jestem klientką od dnia otwarcia
Wojciech Zagórski
Wojciech Zagórski
Opinia z Google
5.0
17.03.2021
Zdecydowanie polecam
Paweł Badowski
Paweł Badowski
Opinia z Google
5.0
15.03.2021
Dominik Stańczak-Marikin
Dominik Stańczak-Marikin
Opinia z Google
5.0
08.03.2021
Wojciech Koper
Wojciech Koper
Opinia z Google
4.0
07.03.2021
Piotr Hassine
Piotr Hassine
Opinia z Google
1.0
06.03.2021
Paulina
Paulina
Opinia z pkt.pl
5.0
02.03.2021
Przepiękne roślinki! Polecam do nich zajrzeć, znajdziecie u nich same cudeńka.
Rafał Dąbrowski
Rafał Dąbrowski
Opinia z Google
5.0
24.02.2021
Ela
Ela
Opinia z pkt.pl
4.0
25.01.2021
Jak dla mnie najlepsze centrum ogrodnicze w okolicy, tradycja jednak robi swoje.
Bożena
Bożena
Opinia z pkt.pl
5.0
24.01.2021
Duży wybór bylin. No i ceny całkiem atrakcyjne.
Lenka Trojanow
Lenka Trojanow
Opinia z Google
5.0
19.01.2021
Pięknekwiaty, dobre doradztwo
Moni Cie (Moni Cie)
Moni Cie (Moni Cie)
Opinia z Google
5.0
09.01.2021
Sebastian Wojna
Sebastian Wojna
Opinia z Google
4.0
21.12.2020
Jakub Ros
Jakub Ros
Opinia z Google
5.0
18.12.2020
Piekne choinki, w sezonie kwiatowym ogromny wybór, duża wiedza właścicieli, zawsze mozna liczyc na pomoc i radę, polecam.
Karol Wojciechowski
Karol Wojciechowski
Opinia z Google
5.0
16.12.2020
Zygmunt Fijałkowski
Zygmunt Fijałkowski
Opinia z Google
4.0
15.12.2020
Ok. Rośliny mają niezłe, chociaż ceny trochę wygórowane.
Michał Waszczuk
Michał Waszczuk
Opinia z Google
5.0
12.12.2020
Zbigniew Sarata
Zbigniew Sarata
Opinia z Google
5.0
11.12.2020
Pablito Mendez
Pablito Mendez
Opinia z Google
5.0
08.12.2020
Kasia Olędzka
Kasia Olędzka
Opinia z Google
5.0
06.12.2020
Piotr Górski
Piotr Górski
Opinia z Google
5.0
01.12.2020
Aleksandra Budziak
Aleksandra Budziak
Opinia z Google
5.0
21.11.2020
Przemiła rodzinna obsługa, duży wybór rośl8n, które pięknie rosną po przesadzeniu. Co roku kupuję tu choinki q doniczkach, które zawsze potem przyjmują się do ziemi. Sensowne ceny. Polecam
TJ
TJ
Opinia z Google
4.0
21.11.2020
ZDUŃSKIE OPOWIEŚCI
ZDUŃSKIE OPOWIEŚCI
Opinia z Google
5.0
13.11.2020
Jacek
Jacek
Opinia z pkt.pl
5.0
11.11.2020
Sprzedają sadzonki, cebulki i nasiona. Każdy znajdzie w tym centrum ogrodniczym coś dla siebie!
Mariola
Mariola
Opinia z pkt.pl
5.0
09.11.2020
Przede wszystkim doskonała wiedza obsługi, doskonale się znają na uprawie roślin i świetnie doradzają.
Gosia Witrowy
Gosia Witrowy
Opinia z Google
5.0
06.11.2020
Matthias Legrand
Matthias Legrand
Opinia z Google
4.0
12.10.2020
Krystyna Majewska-Wójcik
Krystyna Majewska-Wójcik
Opinia z Google
5.0
09.10.2020
Mozna tu kupic wszystkie rosliny i dodatkowo uzyskac porady dot. uprawy, pielegnacji
Elzbieta Piechota
Elzbieta Piechota
Opinia z Google
5.0
09.10.2020
Anna Szyller-Pabisiak
Anna Szyller-Pabisiak
Opinia z Google
5.0
02.10.2020
Bardzo dobry towar. Duży wybór. Zawsze tu kupuję rośliny na balkon 👍
Kinga
Kinga
Opinia z pkt.pl
5.0
27.09.2020
Jestem zadowolony, bo znalazłem tu zioła do mojej kuchni. Teraz już nie będę kupował suszonych, tylko używał świeżych.
Tomasz l
Tomasz l
Opinia z Google
5.0
26.09.2020
Roman
Roman
Opinia z pkt.pl
4.0
22.09.2020
Przy aranżacji ogrodu kupowaliśmy wszystko tutaj. Polecam.
M Lucz
M Lucz
Opinia z Google
5.0
17.09.2020
Szeroki wybór roślin, personel chętnie odpowiada na wszelkie pytania.
Piotr Cichocki
Piotr Cichocki
Opinia z Google
5.0
14.09.2020
Bardzo ładne roślinki
Jureczek
Jureczek
Opinia z Google
5.0
13.09.2020
Jest OK!
Zbigniew Jamroz
Zbigniew Jamroz
Opinia z Google
4.0
11.09.2020
Dobra i wygodna lokalizacja, rozsądne ceny, podstawowy asortyment, miła obsługa.
Mari
Mari
Opinia z Google
4.0
09.09.2020
Jakub Z
Jakub Z
Opinia z Google
5.0
09.09.2020
KRZYSZTOF FUNIEK
KRZYSZTOF FUNIEK
Opinia z Google
4.0
06.09.2020
Wybór wszystkiego
Wojciech R. Paschke
Wojciech R. Paschke
Opinia z Google
4.0
03.09.2020
Ciekawe miejsce z dużym wyborem roślin i obsluga zainteresowana klientami. Warto odwiedzić, podpytać, poprosić o poradę
Sylwia Wasilewska
Sylwia Wasilewska
Opinia z Google
5.0
02.09.2020
vaida mazeikiene
vaida mazeikiene
Opinia z Google
4.0
29.08.2020
Aldona Barszczak
Aldona Barszczak
Opinia z Google
5.0
26.08.2020
Anna Warszywka
Anna Warszywka
Opinia z Google
5.0
22.08.2020
Dorota Ch.
Dorota Ch.
Opinia z Google
5.0
22.08.2020
Duży wybór, kompetentna obsługa
Colin H
Colin H
Opinia z Google
4.0
18.08.2020
Joanna Prokop
Joanna Prokop
Opinia z Google
5.0
14.08.2020
Daria Arkabuz
Daria Arkabuz
Opinia z Google
4.0
14.08.2020
Mariola Macherska
Mariola Macherska
Opinia z Google
5.0
11.08.2020
Aleksandra Stachowicz
Aleksandra Stachowicz
Opinia z Google
5.0
05.08.2020
Piotr M.
Piotr M.
Opinia z Google
5.0
04.08.2020
Bardzo duży wybór i pomocną obsługa. Ceny o wiele lepsze niż w marketach itp.
Mariusz Czarnowski
Mariusz Czarnowski
Opinia z Google
5.0
03.08.2020
Mnóstwo dobrze utrzymanych sadzonek, drzewek i kwiatków. Wybór drzewek najlepszy w okolicy. Wszystko zdrowe i żywe, zawsze się przyjmowało. Na zielsko można swobodnie kupę skrzynek gratis dobrać, żeby to wygodnie wynieść.
Adson10 YT
Adson10 YT
Opinia z Google
5.0
30.07.2020
Anna Majewska
Anna Majewska
Opinia z Google
4.0
24.07.2020
Dominika
Dominika
Opinia z Google
5.0
24.07.2020
Wojciech Połeć
Wojciech Połeć
Opinia z Google
5.0
22.07.2020
Klaudia
Klaudia
Opinia z pkt.pl
5.0
20.07.2020
Kwiaty balkonowe to moja pasja, a najładniejsze kupuję w centrum ogrodniczym Sequoia. Polecam to miejsce.
Anna Janowska
Anna Janowska
Opinia z Google
5.0
18.07.2020
Oooo to moje miejsce 😍😍😍 uwielbiam tu być i zawsze wychodzę z jakimś kwiatkiem 😁
Martyna Kulewicz
Martyna Kulewicz
Opinia z Google
5.0
17.07.2020
Moje miejsce inspiracji. Uwielbiam oglądać rośliny, zawsze znajdę coś ciekawego. Szeroki wybór ozdobnych drzewek, krzewów i bylin. Obsługa zorientowana w temacie i chętna do pomocy, sympatyczna atmosfera.
Andrzej “Stopa” Piętka
Andrzej “Stopa” Piętka
Opinia z Google
5.0
16.07.2020
Duży wybór różnych roślin ozdobnych w rozsądnych cenach.
Anna L.
Anna L.
Opinia z Google
5.0
11.07.2020
Duży teren i dużo roślin.
Halvard
Halvard
Opinia z Google
5.0
11.07.2020
Świetny wybór roślin
Bartek Kik
Bartek Kik
Opinia z Google
4.0
10.07.2020
Mirek
Mirek
Opinia z pkt.pl
5.0
10.07.2020
Piękne trawy do ogrodu, nie wymagają dużo pielęgnacji a już któryś sezon pięknie się sprawdzają.
Beata Masny
Beata Masny
Opinia z Google
3.0
05.07.2020
Katarzyna Ż
Katarzyna Ż
Opinia z Google
5.0
02.07.2020
Fantastyczne centrum ogrodnicze, gdzie znajdzie się dosłownie wszystko od zioła po choinkę. Profesjonalna obsługa i ogromny wybór roślin. Polecam
Agnieszka Niemczuk Fajkowska
Agnieszka Niemczuk Fajkowska
Opinia z Google
5.0
29.06.2020
Jakub Karniewski
Jakub Karniewski
Opinia z Google
5.0
28.06.2020
Kuba Karniewski
Kuba Karniewski
Opinia z Google
5.0
28.06.2020
Kasia Morończyk
Kasia Morończyk
Opinia z Google
4.0
28.06.2020
martinero
martinero
Opinia z Google
5.0
27.06.2020
Bardzo duży wybór roślin i drzewek. Pomocna obsługa.
Michał Sroka
Michał Sroka
Opinia z Google
5.0
23.06.2020
Wojciech Janczak
Wojciech Janczak
Opinia z Google
5.0
22.06.2020
X.x.X
X.x.X
Opinia z Google
5.0
21.06.2020
Sklep ten ma wiele do zaoferowania, znajduje się tu: wiele rodzajów kwiatów, ziemia oraz środki chemiczne związane z utrzymywaniem kwiatów. Ceny produktów są przystępne, a obsługa miła. Na obszarze obiektu znajduje się parking.
Grzegorz Bilkiewicz
Grzegorz Bilkiewicz
Opinia z Google
5.0
20.06.2020
Iga Dąbrowska
Iga Dąbrowska
Opinia z Google
5.0
19.06.2020
Polecam, duży wybór i przyjazne ceny. Rośliny zadbane
Edward Rybiński
Edward Rybiński
Opinia z Google
5.0
19.06.2020
Beata Bukało
Beata Bukało
Opinia z Google
5.0
16.06.2020
Wszystko jest i obsługa miła i pomocna, doradzą przy wyborze, Wszyscy znają się na roślinach, olbrzymi wybór, polecam.
Justyna Miłosek
Justyna Miłosek
Opinia z Google
5.0
15.06.2020
Klientka Klientka
Klientka Klientka
Opinia z Google
5.0
13.06.2020
Wszystko na balkon i do ogrodu. Normalne ceny, super pomocna obsługa, szczególnie pani blondynka o krótkich włosach. I najważniejsze, kwiaty tam zakupione zawsze się przyjmują i długo cieszą oczy. Polecam to miejsce. 👍😁
Andrzej Big
Andrzej Big
Opinia z Google
5.0
09.06.2020
Ok
Agata Alc
Agata Alc
Opinia z Google
4.0
07.06.2020
Duży wybór kwiatów w rozsądnej cenie i wielkościach sadzonek. Krzewy zdrowe. Na święta można wcześniej wybrać choinkę i ją zamówić A odebrać dopiero przed samymi Świętami. Lubię tu kupować
Adam Bury
Adam Bury
Opinia z Google
5.0
07.06.2020
Klaudia Bednarczyk
Klaudia Bednarczyk
Opinia z Google
5.0
06.06.2020
Maciek S
Maciek S
Opinia z Google
5.0
06.06.2020
Sylwia Chudy
Sylwia Chudy
Opinia z Google
5.0
06.06.2020
Karolina Kalisz
Karolina Kalisz
Opinia z Google
5.0
06.06.2020
G. Greg
G. Greg
Opinia z Google
5.0
06.06.2020
Marek Kuciński
Marek Kuciński
Opinia z Google
1.0
05.06.2020
Anna Łabenda
Anna Łabenda
Opinia z Google
5.0
04.06.2020
Agnieszka Pieczywek
Agnieszka Pieczywek
Opinia z Google
5.0
01.06.2020
Grzegorz Jurak
Grzegorz Jurak
Opinia z Google
5.0
30.05.2020
Piotr Szeligowski
Piotr Szeligowski
Opinia z Google
5.0
30.05.2020
Joanna Kuźniarska
Joanna Kuźniarska
Opinia z Google
5.0
30.05.2020
duet dochodzący
duet dochodzący
Opinia z Google
5.0
29.05.2020
Mariusz Stępniak
Mariusz Stępniak
Opinia z Google
3.0
29.05.2020
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, mały problem brak obsługi z którymi można dowiedzieć się o roślinach
Adam Mrozik
Adam Mrozik
Opinia z Google
5.0
29.05.2020
Rewelacja. Pełen profesjonalizm. Ceny wyższe niż w markecie ale rośliny zadbane i klienci zadowoleni. Polecam
Alexandra Kozlowska
Alexandra Kozlowska
Opinia z Google
4.0
28.05.2020
Trzeba bardzo uważać przy wjeździe i wyjeżdzie ze względu na pieszych i rowerzystów. Czasem trudno kogoś znaleźć z obsługi jeśli chodzi o doradzenie laikowi 🙃 Ogólnie fajny wybór.
Ad S
Ad S
Opinia z Google
1.0
28.05.2020
Anna Pawłowska
Anna Pawłowska
Opinia z Google
5.0
27.05.2020
Franciszek Dąbrowski
Franciszek Dąbrowski
Opinia z Google
5.0
23.05.2020
Paweł Baraśkiewicz
Paweł Baraśkiewicz
Opinia z Google
4.0
23.05.2020
Katarzyna P
Katarzyna P
Opinia z Google
4.0
23.05.2020
Moje ostatnie odkrycie. Bogata oferta. Ceny umiarkowane.
Anna
Anna
Opinia z Google
5.0
22.05.2020
Przemek Rabczewski
Przemek Rabczewski
Opinia z Google
5.0
21.05.2020
Miło fajnie i czysto , wszystko ma swoje miejsce według drzewek ozdobnych , bylin , krzewów, roślin ozdobnych, i doniczkowych balkonowych, ziemia do wyboru do koloru i obsługa zawsze fajnie miło doradzi wytłumaczyć. Polecam jestem ogrodników zawodowym od 15 lat i tam mnie miło zaskoczono , A nie zabito w butelkę by sprzedać.
Beata Tomasik
Beata Tomasik
Opinia z Google
5.0
21.05.2020
Kseniya Halitsyna
Kseniya Halitsyna
Opinia z Google
5.0
21.05.2020
S T
S T
Opinia z Google
5.0
21.05.2020
Cassandra Ciel
Cassandra Ciel
Opinia z Google
4.0
18.05.2020
Alicja Iller
Alicja Iller
Opinia z Google
5.0
18.05.2020
Na jesieni kupiłam tam śliczne zawilce. Nie zmarzły.
Arnolda Janicka
Arnolda Janicka
Opinia z Google
1.0
18.05.2020
Kilka razy przejeżdżaliśmy obok Centrum, kiedy było zamknięte, zawsze obiecując sobie, że trzeba tam zajrzeć. Słowa w końcu dotrzymaliśmy, Centrum rozległe, wybór rzeczywiście w miarę spory, ale z bliska rośliny bardziej przypominają sadzonki w promocji z marketów budowlanych niż rośliny z innych centrów ogrodniczych lub Bazarku na Dołku. Ponadto urzekła mnie obsługa, na pytanie czy ktoś pomógłby mi znaleźć konkretną roślinę albo doradzić jaka roślina spełnia konkretne warunki do … , szybko usłyszałem że nie, bo jest samoobsługa. W sumie konsekwentna postawa – wpisująca się w komunikat ze strony internetowej Centrum , że na pytania mailowe nie odpowiadają na bieżąco bo są zajęci.
Jakub
Jakub
Opinia z Google
4.0
10.05.2020
Dobre ceny, tłoczny parking, duży wybór. Ogromny minus za niebywałe gorącą halę z doniczkami i kolejki do jedynej kasy.
Artur Napurka
Artur Napurka
Opinia z Google
1.0
09.05.2020
Michalina
Michalina
Opinia z pkt.pl
4.0
09.05.2020
Wszystko w jednym miejscu, dlatego tak lubię to centrum ogrodnicze. Mają nie tylko kwiaty, ale też doniczki i ziemię do nich.
Renia
Renia
Opinia z pkt.pl
5.0
08.05.2020
Rewelacja, ogromny wybór, rozsądne ceny i super doradztwo.
Janko
Janko
Opinia z Google
5.0
04.05.2020
Fajne miejsce do kupienia super kwiatów
Julka K K.
Julka K K.
Opinia z Google
4.0
03.05.2020
Pi Dżej
Pi Dżej
Opinia z Google
5.0
02.05.2020
Bardzo bogata oferta sadzonek, drzew, krzewów, kwiatów, polecam.
Alena Kuzmicz
Alena Kuzmicz
Opinia z Google
5.0
01.05.2020
Dorota Siemińska
Dorota Siemińska
Opinia z Google
5.0
30.04.2020
Regina Czesyk
Regina Czesyk
Opinia z Google
5.0
30.04.2020
Ogromny wybór roślin i przystępne ceny.
Piotr Grabarczyk
Piotr Grabarczyk
Opinia z Google
5.0
21.04.2020
Urszula Rąbkowska
Urszula Rąbkowska
Opinia z Google
2.0
09.04.2020
Do tej pory to tu głównie się zaopatrywałam. Do czasu przedwczorajszej dostawy "online". Tu niestety wyszło typowo polskie cwaniactwo pt. pozbądźmy się tego co nie wyglada najlepiej. Dostarczymy późnym wieczorem, to może klient nie zauważy i jakoś przejdzie.Przeszło ale ja nigdy więcej nie zrobię w tym centrum zakupów.
Dawid K
Dawid K
Opinia z Google
4.0
06.04.2020
Xenia Kruszewska
Xenia Kruszewska
Opinia z Google
5.0
04.04.2020
Patrick K.
Patrick K.
Opinia z pkt.pl
5.0
28.03.2020
Moim zdaniem Sequoia to najlepsze centrum ogrodnicze w mieście. Mają ogromny wybór roślin i to nie tylko tych ogrodowych, ale też przeznaczonych do sadzenia na balkonie. Rośliny wyglądają pięknie, a ich ceny są całkiem przystępne. No i można dokupić ziemię, nawozy i doniczki.
Jagoda
Jagoda
Opinia z pkt.pl
5.0
22.03.2020
Zajmuję się urządzaniem ogrodów i od lat zaopatruję się tutaj we wszelkie rośliny. Są najlepsi.
Eryk Dylewski
Eryk Dylewski
Opinia z Google
5.0
13.03.2020
Marta Tomczyńska
Marta Tomczyńska
Opinia z Google
5.0
10.03.2020
Grzegorz Pierścieniewski
Grzegorz Pierścieniewski
Opinia z Google
5.0
27.02.2020
Patrycja
Patrycja
Opinia z Google
5.0
12.02.2020
Andrzej Kłopotowski
Andrzej Kłopotowski
Opinia z Google
5.0
06.02.2020
Zawsze tam kupujemy i bardzo sobie cenię obsługę.
Amanda
Amanda
Opinia z pkt.pl
5.0
29.01.2020
Piękne trawy, drzewa i krzewy, co roku coś dokupuję.
Krzysztof Radziuk
Krzysztof Radziuk
Opinia z Google
5.0
25.01.2020
Duży wybór
Maciek Kutyna
Maciek Kutyna
Opinia z Google
4.0
24.01.2020
Aleksandra K
Aleksandra K
Opinia z Google
5.0
17.12.2019
Rafał Szczęsnowicz
Rafał Szczęsnowicz
Opinia z Google
5.0
16.12.2019
Co roku kupuje choinkę:)
Leszek
Leszek
Opinia z pkt.pl
5.0
29.11.2019
Nie raz kupowałem tu kwiaty i trawy do mojego ogrodu. Polecam.
Justyna Marchewka
Justyna Marchewka
Opinia z Google
5.0
28.11.2019
Bardzo dobry wybór i bardzo zadbane rośliny. Jak na Warszawę super.
Paweł Kotarbiński
Paweł Kotarbiński
Opinia z Google
5.0
24.11.2019
Na razie mam 100% powodzenia w nasadzeniach młodych drzewek kupionych w Centrum. Ciekawe czy choinka kupiona w doniczce i posadzona w styczniu też się przyjmie.
Magda Ab
Magda Ab
Opinia z Google
5.0
21.11.2019
Damian Wacławski
Damian Wacławski
Opinia z Google
4.0
17.11.2019
Małgorzata Grądziel
Małgorzata Grądziel
Opinia z Google
5.0
14.11.2019
Fantastyczne miejsce, ogromny wybór roślin, jest tam wszystko, kompetentna obsługa , z ogromna ogrodniczą wiedzą. Polecam !!!
Katarzyna Moryc
Katarzyna Moryc
Opinia z Google
5.0
12.11.2019
Super miejsce dla wielbicieli kwiatów
Łukasz Kosiński
Łukasz Kosiński
Opinia z Google
5.0
30.10.2019
Stefan Gruszczyk
Stefan Gruszczyk
Opinia z Google
4.0
26.10.2019
Michał Wołodko
Michał Wołodko
Opinia z Google
4.0
23.10.2019
Super jest co wybrać do ogrodu i nie tylko
Kamil Krzeszewski
Kamil Krzeszewski
Opinia z Google
5.0
22.10.2019
Edyta Adaszewska
Edyta Adaszewska
Opinia z Google
5.0
16.10.2019
Łukasz Malec
Łukasz Malec
Opinia z Google
5.0
12.10.2019
Elżbieta Kościk
Elżbieta Kościk
Opinia z Google
5.0
08.10.2019
Piękne kwiaty, duży wybór, miła obsługa 😁👍
yung klocu
yung klocu
Opinia z Google
5.0
24.09.2019
Edyta BURY
Edyta BURY
Opinia z Google
5.0
14.09.2019
Monika Rabczyńska
Monika Rabczyńska
Opinia z Google
5.0
12.09.2019
Anna Bieńkowska
Anna Bieńkowska
Opinia z Google
4.0
10.09.2019
Grzegorz
Grzegorz
Opinia z pkt.pl
5.0
10.09.2019
Jak potrzebuję jakichś ziół, to kupuję tylko u nich, mam wtedy pewność że dostaję towar najwyższej jakości.
Marzena Grądziel
Marzena Grądziel
Opinia z Google
5.0
07.09.2019
Super bardzo ładne rośliny😀
Monika Szymańska
Monika Szymańska
Opinia z Google
5.0
06.09.2019
Magdalena Seręga
Magdalena Seręga
Opinia z Google
4.0
05.09.2019
Wojciech Dryk
Wojciech Dryk
Opinia z Google
5.0
24.08.2019
Piotr Cieślak
Piotr Cieślak
Opinia z Google
4.0
20.08.2019
Wybor roslin moze nie bardzo dobry, ale wystarczajacy. Dobre ceny maja. Polecam
Monika Krasowska
Monika Krasowska
Opinia z Google
5.0
18.08.2019
Najlepsze miejsce do kupowania roślin w okolicach Ursynowa. Piękne rośliny i ogromny wybór
Łukasz Zaremba
Łukasz Zaremba
Opinia z Google
5.0
09.08.2019
Fantastyczny wybor i jakosc oferowanych roslin. Wieloletnia tradycja
Grzegorz Więdłocha
Grzegorz Więdłocha
Opinia z Google
5.0
09.08.2019
Renata Dembińska
Renata Dembińska
Opinia z Google
5.0
04.08.2019
Jerzy Terski
Jerzy Terski
Opinia z Google
5.0
28.07.2019
Ok. Kupiłem to co chciałem.
Janina Domaradzka
Janina Domaradzka
Opinia z Google
5.0
27.07.2019
Dobre miejsce na kupno różnych roślin i ceny przyzwoite
Johnny B
Johnny B
Opinia z Google
5.0
27.07.2019
Duży wybór. Kwiaty, krzewy, drzewka ozdobne, byliny, zioła itd. Oczywiście także ziemie i nawozy. Bardzo przystępne ceny. Miejsce idealne dla "działkowca" a także dla domorosłego ogrodnika na balkon czy taras. Poza tym rośliny dobrej jakości. Zaopatruję się tam od 2 lat i każde zioło rośnie na potęgę. Polecam.
Tomek P
Tomek P
Opinia z Google
5.0
23.07.2019
Świetny wybór roślinności, prywatny parking
Joanna Kubicka
Joanna Kubicka
Opinia z Google
5.0
23.07.2019
Oceniam to miejsce bardzo dobrze, od lat kupuję tu kwiatki na balkon i jako prezent na różne okazje. Są tu rośliny do ogrodu, balkonowe i zioła.
Cezary Szarek
Cezary Szarek
Opinia z Google
5.0
17.07.2019
Marysia
Marysia
Opinia z pkt.pl
5.0
14.07.2019
Polecam, wybór roślin ogromny, aż ciężko było mi się zdecydować, które najlepiej będą wyglądać na moim balkonie, ale na szczęście super mi doradzili.
Elżbieta Zaręba
Elżbieta Zaręba
Opinia z Google
5.0
08.07.2019
Marcin Jasiński
Marcin Jasiński
Opinia z Google
4.0
05.07.2019
godne polecenia miejsce na zakup ziół, kwaitów doniczkowych, krzaczków, itp. Myślę że każdy coś do swojego ogródka/mieszkania może tam znaleźć.
vuko010
vuko010
Opinia z Google
5.0
03.07.2019
Przystępne ceny i bogaty asortyment
Dorota Podedworska
Dorota Podedworska
Opinia z Google
5.0
25.06.2019
Bardzo duży wybór roślin balkonowych jednorocznych. Także można zakupić ziemię. Byliny, krzewy, pnącza etc. Miła obsluga
Maciej Andrzejczyk (Angus)
Maciej Andrzejczyk (Angus)
Opinia z Google
5.0
22.06.2019
Alicja Kurasinska
Alicja Kurasinska
Opinia z Google
4.0
19.06.2019
Bardzo duży wybór piękne kwiaty polecam
Agata K
Agata K
Opinia z Google
5.0
17.06.2019
Super miejsce, zawsze znajduje to czego szukam ;)
Maciej
Maciej
Opinia z Google
5.0
15.06.2019
P.Marek to król
Andrzej Dziadosz
Andrzej Dziadosz
Opinia z Google
5.0
09.06.2019
Jest CUDOWNIE
Gosiak
Gosiak
Opinia z Google
4.0
04.06.2019
Duży wybór kwiatów, roślin,krzewów i ziół. Do tego można dobrać dużo innych asortymentów,doniczek, mocowań, ziemi konkretnego typu. Dobrze podzielony teren wg rodzaju zasadzeń.
Emilia Z
Emilia Z
Opinia z Google
5.0
03.06.2019
Joanna Duszczyńska
Joanna Duszczyńska
Opinia z Google
5.0
25.05.2019
Marta
Marta
Opinia z Google
5.0
25.05.2019
Adam Wróbel
Adam Wróbel
Opinia z Google
5.0
25.05.2019
Ogromny wybór kwiatów doniczkowych.
Marta St
Marta St
Opinia z Google
5.0
21.05.2019
Adela
Adela
Opinia z pkt.pl
5.0
20.05.2019
Moje ulubione centrum ogrodnicze, kupuję tutaj od kiedy pamiętam. Mają nie tylko rośliny, ale też akcesoria ogrodnicze. Polecam.
Rafał Jamrozik
Rafał Jamrozik
Opinia z Google
3.0
19.05.2019
Agata Marcinowska
Agata Marcinowska
Opinia z Google
2.0
18.05.2019
Sławomir Górka
Sławomir Górka
Opinia z Google
5.0
16.05.2019
Katarzyna CF
Katarzyna CF
Opinia z Google
4.0
15.05.2019
Duży wybór, dobre ceny, rośliny zawsze się przyjmują i dobrze rosną!
Arthur O'Keeffe
Arthur O'Keeffe
Opinia z Google
5.0
13.05.2019
They have a huge selection of flowers, herbs, fruit trees, other trees etc. Also a nice variety of soils bagged. There is good parking and staff were helpful
Krzysztof Miziński
Krzysztof Miziński
Opinia z Google
5.0
08.05.2019
Anna Zdrojewska
Anna Zdrojewska
Opinia z Google
5.0
06.05.2019
Największe centrum ogrodnicze na Ursynowie. Zawsze zaopatruje się tam w kwiaty balkonowe. Bardzo szeroki asortyment kwiatów ale także ziół. Gorąco polecam.
Agnieszka Polak
Agnieszka Polak
Opinia z Google
5.0
06.05.2019
rafał ha
rafał ha
Opinia z Google
4.0
06.05.2019
Małgorzata Forma
Małgorzata Forma
Opinia z Google
5.0
03.05.2019
Mariusz Malesa
Mariusz Malesa
Opinia z Google
5.0
03.05.2019
Bardzo duży wybór, pomocna obsługa, konkurencyjne ceny! Polecam
Rob Dob
Rob Dob
Opinia z Google
4.0
02.05.2019
Rafał Bidas
Rafał Bidas
Opinia z Google
5.0
02.05.2019
Grażyna Calińska
Grażyna Calińska
Opinia z Google
5.0
02.05.2019
Piotr Marek Wagner
Piotr Marek Wagner
Opinia z Google
5.0
01.05.2019
Bożenna Lisiecka
Bożenna Lisiecka
Opinia z Google
4.0
01.05.2019
Bardzo fajne miejsce duży wybór kwiatów balkonowych jak również bylin natomiast bardzo drogie są róże, ale polecam można miło spędzić czas.Bylam dzisiaj w centrum można kupić przepiękne pelargonie,petunie,zioła, byliny i krzewy, gorąco polecam WARTO.PRZEMIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA.
Marysia S.
Marysia S.
Opinia z Google
5.0
01.05.2019
Bardzo dobrej jakości rośliny. Piękne choinki. Bardzo miła obsługa i wysoka jakość roślin.
Jana Apjar
Jana Apjar
Opinia z Google
5.0
30.04.2019
Marek Skrzecz
Marek Skrzecz
Opinia z Google
5.0
26.04.2019
Bardzo fajny klimat w centrum Ursynowa :) Miła obsługa , duży wybór kwiatów, krzewów , roślin oraz całej reszty POLECAM nie ma co jeździć do marketów budowlanych po rośliny tylko właśnie do Sequoia
Małgorzata Żelechowska
Małgorzata Żelechowska
Opinia z Google
5.0
25.04.2019
Najlepsi!
Marek Dobkowski
Marek Dobkowski
Opinia z Google
5.0
23.04.2019
Adam Wolszczak
Adam Wolszczak
Opinia z Google
5.0
17.04.2019
najpiękniejsze rośliny na balkon i działkę
R “God” K
R “God” K
Opinia z Google
5.0
08.04.2019
Polecam
Boom Bastic
Boom Bastic
Opinia z Google
5.0
06.04.2019
Bardzo duży wybór roślin. Oprócz kwiatów i ziół są też sadzonki pomidorów, truskawek czy poziomek. Całkiem spory parking, duży wybór ziemi i innych dodatków do doniczek (doniczki też są). Obsługa sprawna nawet jak jest dużo klientów. Można płacić kartą.
Robert Zalewski (Robson27)
Robert Zalewski (Robson27)
Opinia z Google
5.0
05.04.2019
Bogaty asortyment produktów KiK Ziemskie Produkty. Polecam
Paweł Homola
Paweł Homola
Opinia z Google
4.0
03.04.2019
Alex First
Alex First
Opinia z Google
5.0
01.04.2019
Emilka
Emilka
Opinia z pkt.pl
5.0
10.03.2019
Polecam, nie raz już kupowałam u nich rośliny do ogrodu i na balkon. Wyglądają pięknie i cudownie pachną.
Monika Sitek-Wawszczak
Monika Sitek-Wawszczak
Opinia z Google
5.0
30.01.2019
Przemiła obsługa, rośliny wysokiej jakości. Uwielbiam to miejsce.
dariusz bdarbic
dariusz bdarbic
Opinia z Google
5.0
05.01.2019
Dobrze zaopatrzone Centrum Ogrodnicze, gdzie zawsze można się zaopatrzyć w sezonowe rośliny ozdobne. Czynny w dostępnych godzinach od poniedziałku do soboty. Płatność również kartą. Polecam.
Magda Adamska
Magda Adamska
Opinia z Google
4.0
18.12.2018
Piotr Wiszowaty
Piotr Wiszowaty
Opinia z Google
1.0
01.12.2018
Choinka kupiona w tym tygodniu. Świerk srebrny kłujący wielkości ok. 170 cm (za 110 PLN) w doniczce. Ponieważ okazał się nieco krzywo osadzony w donicy postanowiłem go wyprostować, jednocześnie przesadzając do innej donicy, posiadanej wcześniej. Okazało się że "korzeń" to poobcinany kikut. Przy próbie przesadzenia z donicy wyszło tylko ok 1/4 górnej objętości ziemi, z której to nie wystawały dalej żadne korzenie! Choinkowa lipa zamaskowana wielką donicą. Nie na to liczyłem. Jeśli obleci do świąt to pójdę się kłócić. Odradzam. ------------- Trzy lata temu też tam kupiłem chojaka. W domu okazało się że po rozmarznięciu emanuje silnym kocim zapachem. Koty mieszkające w gospodarstwie regularnie go naznaczyły i mieliśmy w domu fetor. Nigdy więcej.
andrzej j
andrzej j
Opinia z Google
4.0
28.11.2018
W tym rejonie Warszawy bez konkurencji.
Karolina Nowak
Karolina Nowak
Opinia z Google
5.0
26.11.2018
Cudowne miejsce, godne polecenia. Właściciele przemili. Choinka w doniczce z zeszłego roku rośnie obecnie na działce! Nie mam żadnych wątpliwości do do jakości ros lin z tego miejsca! POLECAM
Paweł Mrowiński
Paweł Mrowiński
Opinia z Google
4.0
13.11.2018
Krzysztof Pieniek
Krzysztof Pieniek
Opinia z Google
5.0
12.11.2018
Patryk Mila
Patryk Mila
Opinia z Google
5.0
12.10.2018
Duży wybór roslin
Basia Jedrzejczak
Basia Jedrzejczak
Opinia z Google
1.0
10.10.2018
Iza M
Iza M
Opinia z Google
5.0
23.09.2018
Cudowny sklep ogrodniczy. Nigdzie nie znalazłam lepszych sadzonek. Ceny bardzo przystępne. Wybór kwiatów ogromny. Zawsze tu wracam 🥰
Inexorable Inquisitor
Inexorable Inquisitor
Opinia z Google
5.0
06.09.2018
Tadeusz Ciechanowski
Tadeusz Ciechanowski
Opinia z Google
5.0
05.09.2018
Duży wybór roślin.
Kasia Iwanow
Kasia Iwanow
Opinia z Google
5.0
04.09.2018
Moje ulubione miejsce....
Aleksandra
Aleksandra
Opinia z Google
5.0
31.08.2018
Taniej niż w szkółce Zamojskich, doradztwo, obsługa i towar pierwsza klasa
Danuta Adamczyk
Danuta Adamczyk
Opinia z Google
4.0
15.08.2018
Duży wybór kwiatów doniczkowych po niskich cenach
Martitta
Martitta
Opinia z Google
2.0
10.08.2018
Krzysztof Nolbert
Krzysztof Nolbert
Opinia z Google
4.0
19.07.2018
Duży wybór roślin do mieszkania i ogrodu. Fachowa obsługa umiejętnie doradzająca w wyborze.
O M.
O M.
Opinia z Google
5.0
09.07.2018
W ofercie rosliny, ziemia do roznych gatunkow roslin, kora, nawozy. Bez towarow typowo przemyslowych typu kosiarki czy systemy do nawadniania. Duzy wybor sadzonek, dobrej jakosci i zdrowych. Co roku kupuje tam kwiaty na taras i wszystkie sie przyjmuja, ladnie rozrastaja i kwitna. O wiele lepsze i tansze rosliny niz w marketach budowlanych.
Cześć I Czołem
Cześć I Czołem
Opinia z Google
4.0
07.07.2018
Joanna Strzelczyk
Joanna Strzelczyk
Opinia z Google
5.0
06.07.2018
Bogata oferta ciekawe gatunki roślin i profesjonalna pomoc pracowników
Karolina Grochowska
Karolina Grochowska
Opinia z Google
5.0
03.07.2018
EyJerzu
EyJerzu
Opinia z Google
4.0
26.06.2018
Maciej Lichoński
Maciej Lichoński
Opinia z Google
4.0
25.06.2018
Duży wybór kwiatów i krzewów sympatyczne doradztwo
Janina Janik
Janina Janik
Opinia z Google
5.0
17.06.2018
Super kwiaty
Piotr S.
Piotr S.
Opinia z Google
5.0
13.06.2018
Najlepsze choinki. Świetne sadzonki. Piękne kwiaty. Przemili właściciele mający duża wiedzę o roślinach . Dobrze doradzają. Polecam.
Piotr Młudzik
Piotr Młudzik
Opinia z Google
5.0
12.06.2018
Centrum ogrodnicze, od lat w tym miejscu. Ceny bardzo przyzwoite. Zdecydowanie lepiej zrobić zakupy tu niż w pobliskim hipermarkecie ogrodniczym.
Ewa Pisanka
Ewa Pisanka
Opinia z Google
4.0
10.06.2018
Bogdan Jaśkiewicz
Bogdan Jaśkiewicz
Opinia z Google
5.0
06.06.2018
Wielki wybór sadzonek. Chodzisz z koszykiem jak w supermarkecie i wybierasz.
Barbara Pohl
Barbara Pohl
Opinia z Google
5.0
27.05.2018
Świeże piękne kolorowe rośliny. Cudo. Przesympatyczni właściciele, doradzają, podpowiadają odnośnie zakupu kwiatów czy odżywek do nich. Zawsze na wiosnę jestem klientka Sequoia i później zakupione kwiaty cieszę oko aż do przymrozkow. Na święta można kupić przepiękne choinki w donicach. Polecam i jeszcze raz polecam.
Michał Klekowski
Michał Klekowski
Opinia z Google
5.0
30.04.2018
Ogromny wybór, ceny normalne, rośliny w super stanie.
Małgorzata Żernicka
Małgorzata Żernicka
Opinia z Google
5.0
27.04.2018
Jest to takie miejsce lokalnego, uznanego ogrodnika od pokoleń, że właściwie trudno nie zapoznać się z nim mieszkańcom Ursynowa. Od lat, każdej wiosny zarówno ja jak i moi znajomi odwiedzamy to miejsce, robiąc zakupy sezonowych kwiatów, krzewów i i ozdobnych drzew i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Justyna Piotrowicz
Justyna Piotrowicz
Opinia z Google
5.0
25.04.2018
László Gaál
László Gaál
Opinia z Google
5.0
07.04.2018
Paweł Pawlicki
Paweł Pawlicki
Opinia z Google
5.0
10.02.2018
Wojciech Dubasiewicz
Wojciech Dubasiewicz
Opinia z Google
5.0
28.12.2017
Anna Wątła
Anna Wątła
Opinia z Google
4.0
23.12.2017
Ula Marczewska
Ula Marczewska
Opinia z Google
5.0
15.12.2017
Aleksander Perczynski
Aleksander Perczynski
Opinia z Google
5.0
08.12.2017
Adam Narkiewicz
Adam Narkiewicz
Opinia z Google
4.0
24.09.2017
Tomasz Blaszczyk
Tomasz Blaszczyk
Opinia z Google
5.0
16.09.2017
Konrad Siwiec
Konrad Siwiec
Opinia z Google
5.0
03.09.2017
Duży wybór zarówno roślin jak i "osprzętu" ,)
eMdotPeeL
eMdotPeeL
Opinia z Google
5.0
30.08.2017
Dużo rozmaitych roślin, kwiatów, krzewów, drzewek itp. Dużo akcesoriów typu doniczki, rzeczy do podlewania, chemia do kwiatów. Widać że właściciele dbają o klienta bo sequoia zmienia się od pewnego czasu. Widać inwestycje w to miejsce. Na miejscu parking na kilkanaście samochodów.
Artur Długołęcki
Artur Długołęcki
Opinia z Google
5.0
17.08.2017
Bardzo duży wybór roślin i nie tylko
Karol Zyg
Karol Zyg
Opinia z Google
3.0
17.08.2017
Ujdzie, cenowo moze byc.
Hiram
Hiram
Opinia z Google
5.0
16.08.2017
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, zadaję pytanie i uzyskuję kompetentne doradztwo, miła obsługa, duży asortyment.
Agnieszka Szachowska
Agnieszka Szachowska
Opinia z Google
1.0
19.07.2017
Ocena jednej gwiazdki to niestety zdecydowanie za dużo, lecz nie ma innej możliwości. Ocena ta jest dla obsługi a dokładniej dla Pani bardzo niskiej, włosy bardzo krótkie, stojącej za "kasą", która z wielką łaską poinformowała mnie przy płatności-że reszty to owa Pani nie ma mi wydać i nie ma takiego nawet obowiązku, poczym od razu dostałam informacje że mogę sobie zobaczyć w prawach konsumenta że to Pani ma rację. A teraz z mojej strony- do tegoż Centrum Ogrodniczego zaglądam już chyba od ponad 10 lat. Pamiętam jeszcze jak miła starsza Pani sprzedawała u siebie w domu na parterze przepyszne pomidory w skrzynkach zebrane z własnego ogródka, bo tylko to można było tam kupić. Każdego roku robię niewielkie kwiatowe zakupy kiedy z roku na rok przybywało coraz więcej rodzaji roślin. Poleciałam to miejsce znajomym. Lecz dzisiejsza wizyta była ze strony Pani "sprzedawczyni" bardzo ale to bardzo nie miła. Pani nie potrafiła wydać mi 6zł, no na tak wielkie Centrum to chyba wielki wstyd. Nie mogłam kupić wybranych roślin,ponieważ nie miałam równo odliczonej kwoty, a dokładniej drobnych 4 złotych :-(. Specjalnie wybrałam się dziś na spacer po kwiaty-a tu zostałam potraktowana jak jakiś śmieć(tak poczułam się opuszczając to miejsce) . Zrobiło mi się bardzo przykro że pierwszy raz ktoś nie potrafił sprzedać mi produktu i w tak bezczelny sposób odmówił sprzedaży. Dziękuję za tak miłą obsługę z Pani strony i uważajcie Państwo na tą Panią, ona nie wydaje reszty i nawet z wyglądu jest bardzo niemiła!!!!!!!!! Niestety była to moja ostatnia wizyta w tym miejscu!!! Nie polecam!!!
Anna Krzyżanowska
Anna Krzyżanowska
Opinia z Google
5.0
11.07.2017
Fantastyczne miejsce bardzo miła i pomocna obsługa przy wyborze kwiatów wszelkiego rodzaju oraz ziół bardzo Gorąco polecam
Marcin Pogorzelec
Marcin Pogorzelec
Opinia z Google
5.0
09.07.2017
Bardzo duży wybór roślin wysokiej jakości. Bardzo mili właściciele zawsze doradzą i pomogą.
Mariusz (MiZ)
Mariusz (MiZ)
Opinia z Google
5.0
01.07.2017
Cierpliwa i pomocna obsługa.
Eliza Wieczorek
Eliza Wieczorek
Opinia z Google
5.0
24.06.2017
Sen Sation
Sen Sation
Opinia z Google
5.0
24.06.2017
Aleksandra Nowomińska
Aleksandra Nowomińska
Opinia z Google
5.0
15.06.2017
Spory wybór sadzonek i pomocna obsługa
A D
A D
Opinia z Google
5.0
14.06.2017
Dobrze zaopatrzone centrum ogrodnicze. Ceny bardzo przystępne. Polecam
Piotr R
Piotr R
Opinia z Google
5.0
12.06.2017
W centrum Ursynowa, szeroki wybór kwiatów, dobre ceny. Polecam
Aleksander Wieriemiej
Aleksander Wieriemiej
Opinia z Google
3.0
08.06.2017
Michał Gruda
Michał Gruda
Opinia z Google
3.0
08.06.2017
Gosia Kotlicka
Gosia Kotlicka
Opinia z Google
5.0
06.06.2017
Świetnie zaopatrzone Centrum ogrodnicze. Pomocna obsługa. Rośliny zdrowe.
Dybosz LD
Dybosz LD
Opinia z Google
3.0
06.06.2017
Duży wybór roślin doniczkowych, brak iglaków
Kuba Pietruszka
Kuba Pietruszka
Opinia z Google
4.0
05.06.2017
Duży wybór i miła obsługa
Piotr Mościcki
Piotr Mościcki
Opinia z Google
5.0
03.06.2017
Duży wybór kwiatów i krzewów .Polecam :)
Jakub KOŁASZEWSKI
Jakub KOŁASZEWSKI
Opinia z Google
5.0
02.06.2017
Marcin Olkowicz
Marcin Olkowicz
Opinia z Google
5.0
26.05.2017
Drogo. Acz kompetentnie z dużym wyborem i satysfakcjonującym doradztwem.
Karolina
Karolina
Opinia z Google
5.0
23.05.2017
Darek Purchala
Darek Purchala
Opinia z Google
3.0
20.05.2017
Arkadiusz Korzeniowski
Arkadiusz Korzeniowski
Opinia z Google
5.0
19.05.2017
Duży wybór np. róż.
Magdalena Poniznik
Magdalena Poniznik
Opinia z Google
5.0
08.05.2017
Idealne miejsce na szybkie zakupy ogrodnicze. Bardzo pomocna obsługa.
Piotr Gocłowski
Piotr Gocłowski
Opinia z Google
5.0
18.04.2017
Olaf Turek
Olaf Turek
Opinia z Google
5.0
16.02.2017
Drzew, krzaków, badyli, wszystkiego w ciul.
Olka Jaśkiewicz
Olka Jaśkiewicz
Opinia z Google
4.0
26.01.2017
Monika M
Monika M
Opinia z Google
5.0
23.01.2017
Alfred Bieć
Alfred Bieć
Opinia z Google
4.0
16.01.2017
Częste miejsce moich i żony zakupów ogrodniczych.
Piotr Nowak
Piotr Nowak
Opinia z Google
4.0
30.11.2016
Bardzo duży wybór roślin ozdobnych. Polecam
Robert Smolenski
Robert Smolenski
Opinia z Google
5.0
10.11.2016
Dobre produkty w rozsądnych cenach.
Kamila Brzozek
Kamila Brzozek
Opinia z Google
5.0
02.11.2016
Dużo dostępnych kwiatów, blisko
Beata Waszczuk
Beata Waszczuk
Opinia z Google
4.0
25.07.2016
Nael A.
Nael A.
Opinia z Google
5.0
17.06.2016
Cute local plant nursery, with nice helpful people and a lot of choices.
Jan Kołodziejczyk
Jan Kołodziejczyk
Opinia z Google
5.0
09.06.2016
Duży wybór roślin w przystępnych cenach. Parking nie jest zbyt duży, więc czasem może być kłopot z przyjechaniem samochodem.
Marcin Ludkiewicz
Marcin Ludkiewicz
Opinia z Google
5.0
16.05.2016
Tanio i duży wybór.
Zobacz więcej (758)
Tagi