Profesjonalna regeneracja alternatorów i rozruszników
Profesjonalna regeneracja alternatorów i rozruszników, Sebastian Zadorecki. Zakład Elektromechaniki Pojazdowej, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9281842042
REGON: 081139605
Dodatkowe kontakty:

68 327 14 06

Rok założenia:
2013

O firmie

Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Sebastiana Zadoreckiego mieści się w Zielonej Górze. Naszą główną specjalnością jest profesjonalna naprawa rozruszników oraz alternatorów. Charakteryzujemy się wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą, Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku nieustannie od 1960 roku.

Oferta

Rozrusznik to serce samochodu. Przyczynia się on do odpalania silnika pojazdu, dlatego dbanie o niego jest bardzo ważne. Nasza firma kompleksowo zajmie się nie tylko diagnostyką jego stanu, ale również późniejszym serwisem w razie jakichkolwiek usterek. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, co przyczynia się do zwiększenia zaufania i sympatii przez Klientów do przedsiębiorstwa.

Jest wiele czynników, które wpływają na poprawną pracę rozrusznika. Jednym z najważniejszych jest ilość odpalania silnika. Jeżeli ten proces zachodzi bardzo często, rozrusznik samochodowy zaczyna gorzej funkcjonować. Najczęściej można to zauważyć u posiadaczy aut w miastach, gdzie samochód pokonuje krótkie dystanse.

Regularna regeneracja rozrusznika może pomóc w zachowaniu dłuższej żywotności silnika pojazdu. Jeśli, jednak, któraś z części, na przykład tuleje, bendiksu lub szczotki zostały zepsute lub zużyte warto udać się do specjalistów. Właśnie nasze przedsiębiorstwo profesjonalnie wyeliminuje te mniejsze i większe awarie.

Drugim ważnym elementem w pojeździe jest alternator. Zasila on energią całą instalację elektryczną oraz przyczynia się do ładowania akumulatora podczas jazdy. Jeżeli łożyska i szczotki zostały zużyte bądź zauważyli Państwo, że akumulator samochodowy często się rozładowuje - warto oddać go kontroli. Aby uniknąć sytuacji częstej wymiany alternatora, zachęcamy do dbania o czystość pod maską. Zanieczyszczenia prowadzą do poważnego zatarcia.

Dysponujemy częściami do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek, wózków widłowych, ciągników rolniczych oraz maszyn budowlanych. Gwarantujemy szybką realizację zleceń, usługi na wysokim poziomie oraz specjalistyczne doradztwo.

Zapraszamy do współpracy z Zakładem Elektromechaniki Pojazdowej Sebastian Zadorecki.

Kontakt

Kontakt Sebastian Zadorecki. Zakład Elektromechaniki Pojazdowej

Sebastian Zadorecki. Zakład Elektromechaniki Pojazdowej, Zielona Góra

Opinie (2)

Opinie o firmie Sebastian Zadorecki. Zakład Elektromechaniki Pojazdowej

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Klient
Klient
5.0
05.07.2018
Profesjonaliści!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.08.2014
szybko i sprawnie został mi naprawiony alternator. polecam