Obróbka metali i tworzenie konstrukcji stalowych
Obróbka metali i tworzenie konstrukcji stalowych, Seb-Dar Dariusz Graczyk, Gaj Mały

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7631805751
REGON: 384643447
Rok założenia:
2019

O firmie

Nazywam się Dariusz Graczyk i prowadzę firmę Seb-Dar, która istnieje na rynku od 2019 roku i działa w branży konstrukcji stalowych. Dzięki zdobytemu przeze mnie doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonam powierzone zadania. Działam na terenie województwa wielkopolskiego, z siedzibą w mieście Gaj Mały. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Oferta

Prowadzona przeze mnie firma firma powstała w 2019 i funkcjonuje jako producent konstrukcji wykonywanych ze stali nierdzewnej (czarnej, konstrukcyjnej) oraz aluminium. Pomimo dość krótkiej działalności, mogę poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Początek mojej aktywności zawodowej sięga dwudziestu lat wstecz.

Od tamtej pory wraz z moimi pracownikami regularnie uczestniczę w branżowych szkoleniach oraz kursach, podczas których mam możliwość zgłębiania swojej wiedzy. Wciąż usprawniam park maszynowy, liczący wiele urządzeń, które pozwalają na uzyskanie produktów o zadowalającej jakości. Zajmuję się też wykonawstwem ogrodzeń kutych i balustrad.

Posiadam szeroką wiedzę związaną ze świadczeniem usług tokarskich, wśród których możemy wymienić frezowanie, szlifowanie oraz spawanie. Stosowane technologie umożliwiają ekspresową obróbkę poszczególnych elementów, co przyczynia się do szybszego montażu konstrukcji.

Zapraszam Państwa do skorzystania z usług firmy Seb-Dar z Gaju Małego.

Artykuły

Ogrodzenia metalowe - które wybrać? Poznaj ofertę firmy Seb-Dar!
Ogrodzenia metalowe - które wybrać? Poznaj ofertę firmy Seb-Dar!
Metalowe ogrodzenia i bramy mogą być wykonane z aluminium albo ze stali. Pełnią funkcję ochronną oraz są dekoracją posesji.W tym artykule dowiesz się więcej!

Wideo

Kontakt

Kontakt Seb-Dar Dariusz Graczyk

Seb-Dar Dariusz Graczyk, Gaj Mały

Opinie (0)

Opinie o firmie Seb-Dar Dariusz Graczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.