Szukamy ludzi, dowodów i poszlak
Szukamy ludzi, dowodów i poszlak, Search Dominik Krasiński, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6653035716

O firmie

Biuro detektywistyczne Search prowadzimy już od jakiegoś czasu. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Dominik Krasiński.

Oferta

Czasem drobny szczegół potrafi zmienić bieg wydarzeń. Bywa, że ważne jest znalezienie dowodów lub innych poszlak. Nie zawsze ludzie mają na to czas czy też umiejętności. W takich sytuacjach zbawienna jest praca detektywa. W naszym biurze detektywistycznym prowadzimy sprawy wszelkiego rodzaju. Współpracujemy z Klientami prywatnymi lub z instytucjami, gdyż każdy może potrzebować pomocy.

W ofercie mamy czynności związane z takimi sprawami jak:
  • sprawy rozwodowe,
  • sprawy gospodarcze,
  • sprawy majątkowe,
  • windykacja,
  • sprawy rodzinne.
Poza tym zapewniamy poszukiwanie dowodów zdrady oraz dowodów potrzebnych do rozwodu. Trudnimy się także ustaleniem miejsca zamieszkania oraz ustaleniem miejsca pracy. Pracujemy z pełną dyskrecją i zachowujemy poszanowanie dla obydwu stron. Zlecić nam można wykrycie monitoringu i podsłuchów. Sami także jesteśmy w stanie założyć dyskretny monitoring.

Uzupełnieniem naszej oferty jest niezwykle ważna usługa poszukiwania zaginionych osób.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Search

Artykuły

Jakie wyróżniamy zalety korzystania z usług detektywa?
Jakie wyróżniamy zalety korzystania z usług detektywa?
Zatrudnienie detektywa wiąże się z wieloma zaletami. To dzięki niemu oszczędzamy czas oraz nerwy. profesjonalista zapewnia zazwyczaj korzystne dowody
Czy prywatny detektyw może założyć podsłuch?
Czy prywatny detektyw może założyć podsłuch?
Czy prywatny detektyw może założyć podsłuch w potrzebnych sytuacjach? Kiedy jest to konieczne? Warto przeczytać nasz artykuł! Sprawdź, czy jest to legalne!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Search Dominik Krasiński

Search Dominik Krasiński, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Search Dominik Krasiński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.