Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6612010381
REGON: 291115039
KRS: 0000056675
Rok założenia:
1998

O firmie

Biuro ochrony osób i mienia o nazwie Scorpion, ma swoją siedzibę w Ostrowcu Świętokrzyskim, w województwie świętokrzyskim. Świadczymy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w naszej ofercie.

Oferta

Prowadzona przez nas agencja ochrony działa nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Od samego początku staramy się zapewnić jak najbardziej kompleksowy zakres usług, a nasza specjalizacja to ochrona osób i mienia. Posiadamy wszelkie niezbędne przy tego typu działalności koncesje i zezwolenia.

Chronimy obiekty w których, oprócz skuteczności zabezpieczenia i ochrony, ważne jest zachowanie tajemnicy państwowej i służbowej. Stosowane kryteria kadrowe pozwalają na wyselekcjonowanie zespołów pracowniczych dysponujących wiedzą, umiejętnościami i predyspozycjami do wykonywania zadań technicznych i ochronnych.

Nasza oferta to przede wszystkim:

  • ochrona fizyczną osób,
  • ochrona imprez masowych,
  • konwojowanie pojazdów.

Zajmujemy się również montażem, konserwacją i monitoringiem systemów alarmowych na terenie całego kraju. Podejmujemy się też montażu telewizji przemysłowej, co jest dobrym sposobem na ochronę i monitorowanie okolicy. Dodatkowo oferujemy również usługi wynajmu pojazdów.

Wszystkie nasze działania wykonujemy i ponosimy odpowiedzialność na zasadach należytej staranności wynikającej z przepisów prawnych. W związku z tym, że działania w zakresie ochrony związane są z dużym ryzykiem - ubezpieczeni jesteśmy od odpowiedzialności cywilnej, a nasi agenci ubezpieczeni są od następstw nieszczęśliwych wypadków. Mamy swoje placówki w Kielcach, Starachowicach, Skarżysku Kamiennej, Lipsku i Opatowie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z agencją Scorpion.

Marki i specjalizacje


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Scorpion Biuro Ochrony Osób i Mienia

Scorpion Biuro Ochrony Osób i Mienia, Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie (0)

Opinie o firmie Scorpion Biuro Ochrony Osób i Mienia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.