Stawiamy drewniane domy szkieletowe.
Stawiamy drewniane domy szkieletowe., Saw-Dom Jacek Sawicki, Wierzchucin Królewski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9561321019
REGON: 340545213
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Saw-Dom to nowoczesna firma budowlana, która oferuję budowę drewnianych domów szkieletowych. Siedziba zakładu mieści się w Wierzchucinie Królewskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jacek Sawicki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie zatrudnionych w firmie pracowników i rzetelna wiedza budowlana sprawiły, że od samego początku cieszymy się dużym uznaniem wśród klientów. Zajęliśmy pewną pozycję na rynku i obdarzeni Państwa zaufaniem nieustannie się rozwijamy. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt budowlany i chęci do pracy, realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty. Naszą specjalnością jest budowa domów drewnianych. Jesteśmy profesjonalną i rzetelną firmą budowlaną.

Oferujemy:
  • domy drewniane,
  • domy ekologiczne,
  • drewniane domy szkieletowe,
  • remonty.
Domy drewniane wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród osób w każdym wieku. Budowa domów z drewna niesie za sobą szereg wymiernych korzyści. Najważniejszą z nich jest redukcja kosztów związanych przede wszystkim z zakupem materiałów. Również czas realizacji zlecenia jest znacznie krótszy niż w przypadku domów murowanych. Obecnie technologia i jakość materiałów budowlanych pozwala na budowę całorocznych domów z drewna pod klucz.

Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów. Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Działamy sprawnie i nie boimy się wyzwań. Realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia. Nieustannie rozbudowujemy ofertę i zakres naszych obowiązków.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące oferty i możliwości współpracy.

Zapraszamy!

Artykuły

Nowoczesne domy drewniane - czy warto w nie inwestować?
Nowoczesne domy drewniane - czy warto w nie inwestować?
Tworzone z najwyższej jakości drewna domy stają się obecnie coraz bardziej popularne. Sprawdź wszystkie zalety, jakie płyną z posiadania właśnie takiego domu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Saw-Dom Jacek Sawicki

Saw-Dom Jacek Sawicki, Wierzchucin Królewski

Opinie (1)

Opinie o firmie Saw-Dom Jacek Sawicki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciek
Maciek
5.0
09.11.2019
Nie mam żadnych uwag, bez dwóch zdań firma działa rzetelnie i uczciwie. Sprawdzony kontrahent.