Telewizja satelitarna i cyfrowa w Państwa domu
Telewizja satelitarna i cyfrowa w Państwa domu, Satec Ryszard Michalski, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9730304987
REGON: 80167841
Branża:

O firmie

Firma Satec istnieje na rynku od 1991 roku. Jedna z naszych placówek mieści się w Nowej Soli, w województwie lubuskim. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem anten satelitarnych. Właścicielem firmy jest Ryszard Michalski.

Oferta

Posiadamy dwudziestoośmioletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu anten satelitarnych. Ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych działań obejmuje:
  • sprzedaż anten satelitarnych,
  • montaż anten satelitarnych,
  • montaż telewizji,
  • montaż internetu,
  • montaż telefonów,
  • montaż telewizji naziemnej,
  • montaż telewizji cyfrowej.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności potwierdzone wieloma certyfikatami. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają nam sprawny i bezproblemowy montaż telewizji. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Dodatkowo specjalizujemy się w podłączaniu multiroomów w domach. Podłączamy i konfigurujemy mobilny internet, a także montujemy telewizję mobilną. Do naszych obowiązków należy także serwis anten. Nieustannie obserwujemy rynek zmieniających się mediów i staramy się za nim podążać wprowadzając nowe usługi.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. W razie potrzeby służymy pomocą i odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Satec z Zielonej Góry.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Satec Ryszard Michalski

Satec Ryszard Michalski, Zielona Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Satec Ryszard Michalski