przyjazna Przychodnie specjalistyczne, Salus Aegroti Nfz Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej, Prywatne Porady Dr Michał Olejczyk, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542380452
REGON: 277586873

O firmie

Poradnia chirurgii naczyniowej i ogólnej Salus Aegroti znajduje się w Katowicach. Działamy od 2001 roku i jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej. Właścicielem placówki jest Michał Olejczyk.

Oferta

Założona przez nas poradnia chirurgii naczyniowej i ogólnej Salus Aegroti prowadzi konsultacje dla pacjentów i zajmuje się rozpoznawaniem, a także leczeniem schorzeń w obrębie tętnic oraz żył. Prywatny gabinet, który prowadzi jeden z naszych lekarz, doktor nauk medycznych Michał Olejczyk, wyposażony jest w urządzenie USG Doppler, dzięki któremu specjalista jest w stanie zweryfikować niedrożności, albo zwężenia żył oraz inne nieprawidłowości związane ze złą budową ścian naczyń krwionośnych. Badanie jest podstawowym elementem diagnostyki, na podstawie której kwalifikuje się pacjentów do zabiegów chirurgicznych naczyń krwionośnych. Lekarz wykonuje:
 • badania USG Doppler żył,
 • badania USG Doppler tętnic,
 • badania USG Doppler tętnic szyjnych,
 • USG piersi.
Kiedy należy udać się na specjalistyczne badanie USG Doppler? Przesłanką do szczegółowej diagnostyki mogą być częste i nawracające bóle kończyn, opuchlizna nóg i uczucie drętwienia, bolesne skurcze, a także miażdżyca.

Poza samą kontrolą i badaniem stanu zdrowia pacjenta, w placówce wykonujemy również zabiegi chirurgiczne, do których należy:
 • operacja cieśni nadgarstka,
 • operacja palca zatrzaskującego,
 • usuwanie zmian skórnych,
 • usuwanie guzków sutka,
 • operacja przepukliny,
 • usuwanie kamieni żółciowych metodą laparoskopową,
 • usuwanie żylaków kończyn dolnych za pomocą lasera,
 • operacyjne leczenie żylaków.
Nasza kadra zapewnia opiekę lekarską również po wykonanym zabiegu. Chodzi tu na przykład o zmianę opatrunków, zdejmowanie szwów lub kontrole stanu zdrowia pacjenta i gojenie się ran.

Aby poznać szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu - niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Salus Aegroti.

Artykuły

Leczenie operacyjne żylaków i pajączków w przychodni Salus Aegroti
Leczenie operacyjne żylaków i pajączków w przychodni Salus Aegroti
Poradnia chirurgii naczyniowej i ogólnej Salus Aegroti to miejsce, gdzie zbadasz swoje nogi i pozbędziesz się nieestetycznych i groźnych dla zdrowia żylaków.

Wideo

Kontakt

Kontakt Salus Aegroti Nfz Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej, Prywatne Porady Dr Michał Olejczyk

Salus Aegroti Nfz Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej, Prywatne Porady Dr Michał Olejczyk, Katowice

Aktualności

 • cieśń nadgarstka

  28.05.2024

  Cieśń nadgarstka to powszechny problem zdrowotny, który może wystąpić u osób pracujących w biurach, sportowców, czy nawet muzyków, a poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Salus Aegroti w Katowicach posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie w jego leczeniu. Schorzenie to polega na ucisku nerwu pośrodkowego w kanale nadgarstka, co prowadzi do bólu, drętwienia oraz osłabienia mięśni dłoni. W przypadku gdy konsultacje lekarskie oraz nieinwazyjne metody leczenia, takie jak ćwiczenia czy noszenie stabilizatora, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, konieczna może okazać się operacja chirurgiczna.

  Więcej informacji
 • chirurgia naczyniowa

  28.03.2024

  Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Salus Aegroti w Katowicach oferuje szeroki zakres usług związanych z diagnostyką oraz leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych. Wśród nich znajdują się konsultacje z doświadczonymi lekarzami specjalistami, którzy dokładnie oceniają stan zdrowia pacjenta, przeprowadzają niezbędne badania oraz dobierają indywidualne metody leczenia. W poradni pacjenci mogą liczyć na pomoc w zakresie chirurgii naczyniowej, w tym leczenie żylaków, choroby niedokrwiennej kończyn dolnych czy aneurysmaty aorty.

  Więcej informacji

Opinie (10)

Opinie o firmie Salus Aegroti Nfz Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej, Prywatne Porady Dr Michał Olejczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
5.0
15.05.2022
W placówce wykonano u mnie zabieg laserowego usuwania żylaków. Polecam każdemu, bo zabieg był naprawdę krótki, bezbolesny i mało inwazyjny. Szybko doszłam do siebie i otrzymałam bardzo profesjonalną opiekę lekarską, zarówno przed jak i po usuwaniu żylaków.
Natalia
Natalia
5.0
20.05.2021
Profesjonalna obsługa, dbałość o pacjenta i miła atmosfera.
Igor
Igor
5.0
20.03.2021
Bardzo skrupulatne podejście zanim lekarz przystępuje do operacji. Kontakt z lekarzem też taki jak należy. Zostałem szczegółowo poinformowany o metodzie leczenia.
Daria
Daria
5.0
08.01.2021
Miałam usunięte pajączki. Bałam się zabiegu, ale warto było. Moje nogi wyglądają o niebo lepiej.
Basia
Basia
5.0
15.11.2020
Personel poradni jest bardzo serdeczny. Czułam się zaopiekowana.
Monika
Monika
5.0
07.09.2020
Zmagałam się z pajączkami od lat. W końcu zdecydowałam się na zabieg. Polecam wszystkim
Aneta
Aneta
5.0
21.07.2020
Bardzo dobra placówka. Miła obsługa, pan doktor wszystko i wytłumaczył.
ada
ada
5.0
26.06.2019
polecam swietni lekarze
Barbara M.
Barbara M.
5.0
25.03.2019
Polecam Pana Doktora Michała Olejczyka.
jola67
jola67
5.0
06.06.2017
polecam ! zadowolony pacjent