Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9442265289

Polecane oferty

Zajmujemy się strzyżeniem kobiet i mężczyzn. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami na temat fryzur i modn...
Prowadzimy zakład fryzjerski, w którym zapewniamy szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją i m...
Andrychów, Włókniarzy 16 lok. 1
Fryzura jest bardzo ważnym elementem wyglądu. To właśnie ona dodaje uroku i atrakcyjności, nie bez ...
Naszym zadaniem jest zapewnić Klientowi pełną obsługę przez kosmetyczkę i fryzjera. Dbamy o to, aby...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Salon Fryzur Beauty&Look Marta Szafrańska" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 9442265289.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Kalwaria Zebrzydowska w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Rynek 28. Kod pocztowy do korespondencji to: 34-130 Kalwaria Zebrzydowska. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 49.8669375N, 19.675498E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: marta.szafranska16@interria.pl. Firma "Salon Fryzur Beauty&Look Marta Szafrańska" prowadzi swoją działalność w branży Salony fryzjerskie.

Oprócz strzyżenia, doświadczeni fryzjerzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o świetnej klasy kosmetyki oraz najnowsze techniki zapewniające pełne zadowolenie Klientów z nowej, modnej fryzury.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 732 892 034 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Salon Fryzur Beauty&Look Marta Szafrańska

Salon Fryzur Beauty&Look Marta Szafrańska, Kalwaria Zebrzydowska

Opinie (1)

Opinie o firmie Salon Fryzur Beauty&Look Marta Szafrańska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sylwia
Sylwia
5.0
06.01.2020
Jeden z najlepszych salonów fryzjerskich, w jakich byłam. Bardzo miła atmosfera, która sprzyja wykonywanym czynnością. Panie znają się na swojej pracy i modelują bardzo dokładnie. Mogę serdecznie polecić.