Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6281477517
REGON: 160037269
Rok założenia:
2005

Polecane oferty

Głównym profilem działalności naszego salonu jest szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych...
Fryzjerstwo tez może być sztuką - takie motto kieruje naszymi działaniami. W salonie fryzjerskim Pi...
W salonie Aida wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz nowinki fryzjerskie. Do pielęgnacji oraz ...
Kraków, Bieńczycki Plac Targowy
Nasz salon odznacza się tym, iż narodził się z wielkiej sympatii do włosów w nowej odsłonie. Z obse...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Salon Fryzjerski Perfect Iwona Stanisz" w rejestrze gospodarczym to: 6281477517. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 160037269.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Krzeszowice w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2005. Przedsiębiorstwo znajduje się na Kościuszki 54. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 32-065 Krzeszowice. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.1318N, 19.62175E. "Salon Fryzjerski Perfect Iwona Stanisz" to firma działająca w branży Salony fryzjerskie.

Oprócz strzyżenia, doświadczeni fryzjerzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, a także nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, co jest gwarancją pełnego zadowolenia Klientów.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 12 282 50 97 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Salon Fryzjerski Perfect Iwona Stanisz

Salon Fryzjerski Perfect Iwona Stanisz, Krzeszowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Salon Fryzjerski Perfect Iwona Stanisz