przyjazna Fryzjerstwo - salony, usługi, Salon Exclusive, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213530919

O firmie

Exclusive to salon kosmetyczny i fryzjerski, oferujący kompleksowe usługi, których celem jest wydobycie piękna. Właścicielami firmy są Paulina Wiewióra Sebastian Wiewióra. firma ma siedzibę w Warszawie.

Oferta

W salonie mogą skorzystać z usług kobiety, mężczyźni oraz dzieci. Właściciele mają ogromne doświadczenie oraz wiedze, dzięki czemu oferują usługi na wysokim poziomie.

Oferują oni:
  • stylizację paznokci,
  • pielęgnację dłoni,
  • usługi fryzjerskie dla pań,
  • usługi fryzjerskie dla panów,
  • usługi fryzjerskie dla dzieci,
  • usługi barberskie,
  • henną brwi i rzęs.
W ofercie znajdują się usługi takie jak prostowanie włosów, farbowanie, ich regeneracja, pielęgnacja skóry dłoni, modelowanie brwi, przedłużanie rzęs.
Pracownicy korzystają tylko ze sprawdzonych produktów kosmetycznych. Są to wysokiej jakości szampony, odżywki, żele do paznokci i olejki. Są one pomocne w profesjonalnych zabiegach, ale także odżywianiu włosów i dłoni. Każdy klient wychodzi z salonu zadowolony i usatysfakcjonowany.
Właściciele dbają o to, by każdy pracownik odbywał na bieżąco szkolenia. W ten sposób oferuje nowoczesne trendy i rozwiązania.
Salon jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, który również przyczynia się do zachowania włosów i paznokci w zdrowiu i pięknej estetyce.
Salon zaprasza do kontaktu wszystkie osoby poszukujące dobrego i sprawdzonego barbera, fryzjera i kosmetyczki.

Artykuły

Efektowna koloryzacja włosów w salonie Exclusive w Warszawie
Efektowna koloryzacja włosów w salonie Exclusive w Warszawie
Salon fryzjerski Exclusive mieści się w Warszawie. Specjalizuje się w koloryzacji włosów nowoczesnymii metodami. Jak to robią profesjonaliści? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Salon Exclusive

Salon Exclusive, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Salon Exclusive

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Izabela
Izabela
5.0
18.09.2021
Paznokcie wykonane w tym salonie zawsze są piękne, dopracowane i trzymają się długo. Naprawdę używają tu dobrych hybryd i żeli. Polecam każdej pani.