Prace remontowe i wykończeniowe
Prace remontowe i wykończeniowe, Safehome, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282779190
REGON: 367291993
Rok założenia:
2017

O firmie

Safehome to firma zlokalizowana w Łodzi. Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, a naszym Klientom polecamy tynki maszynowe, usługi remontowe czy wykończenia wnętrz. Doświadczenie i sprzęt to nasze atuty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Robimy wszystko aby zapewnić Państwu najwyższy poziom prac. Naczelną zasadą w Safehome jest hasło: "Wysoka jakość wykonania to zadowolony Klient, zadowolony Klient to renoma firmy". Tak właśnie chcemy być postrzegani, jako przedsiębiorstwo, które Państwa satysfakcję zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Realizujemy usługi ogólnobudowlane w szerokim zakresie. Zajmujemy się tynkami maszynowymi, a także dociepleniami i elewacjami. Nasza szczegółowa oferta to:
  • ocieplenia domów jednorodzinnych,
  • ocieplenia budynków mieszkalnych,
  • ocieplenia budynków użyteczności publicznej,
  • ocieplenia budynków usługowo-handlowych,
  • tynki maszynowe gipsowe,
  • tynki maszynowe cementowo-wapienne,
  • elewacje - tynki cienkowarstwowe.
Wykonujemy zarówno tynki zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Dodatkowo podejmujemy się usług związanych z wykończeniami wnętrz, remontami, a także generalną budową domów pod klucz.

Prace elewacyjne wykonamy na każdej powierzchni gładkiej na której położono tynk cementowo-wapienny, a także na ocieplonej i zaszpachlowanej klejem. Stosujemy metodę natryskową nie zacieraną, co sprawia, że tynki mają o wiele ładniejszą i bardziej estetyczną strukturę przy mniejszym zużyciu materiału. Wszystko zostaje dokładnie wyrównane, a dzięki zacieraniu drugiej warstwy kleju nie widać żadnych nierówności.

Wielu Klientów, to różne bardzo odmienne gusta i dlatego jesteśmy jak najbardziej elastyczni w działaniu. Elewacje wykonujemy z różnego rodzaju tynków, w tym tynków akrylowych, mineralnych, czy silikonowych. Chętnie łączymy tynki o różnej kolorystyce i fakturze. Dodatkowo stosujemy inne materiały, jak drewno elewacyjne, kamień dekoracyjny, klinkier, a także okładziny blaszane, aluminiowe i ceramiczne. Wykorzystujemy te materiały na całej elewacji lub pojedynczej ścianie, czy fragmentach fasady.

Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Działamy kompleksowo i profesjonalnie, a zatrudniani w naszej firmie pracownicy to prawdziwi spece budowlani. Od samego początku dbamy o dobrą i właściwą komunikację z Klientami i zawsze chętnie służymy radą i pomocą. Jesteśmy terminowi i rzetelni, a wraz z jakością proponujemy atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Safehome

Safehome, Łódź

Opinie (11)

Opinie o firmie Safehome

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Sylwia
Sylwia
5.0
15.11.2019
Wykonali mi ocieplenie domku jednorodzinnego. Solidnie przeprowadzone prace. Serdecznie polecam.
Norbert
Norbert
4.0
26.09.2019
Fajne jest to, że łączą elementy. Dodali drewno elewacyjne i kamień, wszystko wygląda teraz bardzo elegancko.
Sebastian
Sebastian
5.0
30.07.2019
Tynki silikonowe zrobione bez zastrzeżeń. Panowie pracowali wręcz z uśmiechem na ustach. Widać, że zależy im na klientach.
Kamil
Kamil
5.0
24.05.2019
Absolutnie nie ma u nich miejsca na fuszerkę. Nie tylko się starają, oni po prostu mają doświadczenie, co od razu widać. Polecam serdecznie.
Jacek
Jacek
5.0
11.03.2019
Elewacje wręcz perfekcyjnie gładkie. Chyba to z lupą robili! Już wiem gdzie szukać profesjonalistów od budowlanki.
Rita
Rita
5.0
07.01.2019
Zajęli się remontem. Obiecali, ze skończą w tydzień i terminu dotrzymali. Super!
Alfred
Alfred
5.0
18.11.2018
Tynki cienkowarstwowe na elewacji ładnie się prezentują. Widać, że to porządna robota.
Adam
Adam
5.0
22.09.2018
Robili dla mnie tynki maszynowe gipsowe. Bez zastrzeżeń. Polecam.
Dominik
Dominik
5.0
25.07.2018
Budowlańcy pierwsza klasa! Robotę znają, są pracowici, a wszystko robią bardzo dokładnie. Takie firmy naprawdę warto polecać.
Roman
Roman
5.0
24.05.2018
Zajmowali się ociepleniem mojego domu. Rzetelnie, szybko, widać, że znają się na budowlance.
Olga
Olga
5.0
21.03.2018
Świetna firma, doskonale sobie poradzili z remontem. Bardzo dużo pracy, ale szybko się uwinęli i zmieścili w obiecanym terminie. Serdecznie polecam.