Produkcja i sprzedaż materiału siewnego
Produkcja i sprzedaż materiału siewnego, Saatbau Polska sp. z o.o., Środa Śląska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9130003792
REGON: 930703960
KRS: 0000053570
Rok założenia:
1980

O firmie

Saatbau Polska od 1995 roku zajmuje się produkcją materiału siewnego. Spółka ma swoją siedzibę w Środzie Śląskiej. Wchodzi w skład międzynarodowej grupy obecnej w wielu państwach, w tym Austrii, Francji, Czechach oraz na Ukrainie.

Oferta

Dobre nasiona to dobre plony. To hasło Saatbau Polska na co dzień wprowadza w życie, produkując i sprzedając materiał siewny. Spółka w ramach ciągłego rozwoju tworzy nowe odmiany nasion i ziaren dostosowane do oczekiwań klientów. Prowadzący nowoczesne gospodarstwa rolne mogą z pomocą przedsiębiorstwa dobrać najlepszy materiał siewny do warunków glebowych oraz klimatycznych. To przekłada się na zminimalizowanie niebezpieczeństwa nieudanych plonów i zwiększenie zbiorów.

Saatbau Polska oferuje m.in. materiał siewny kukurydzy przeznaczonej na ziarna, na kiszonki albo na ziarna i kiszonki. Dostępne odmiany to np. Primino, Eduardo, Astardo, Amello, Bagiro, a także Lopino i Florino. W sprzedaży są również zboża jare, w tym owies Prokop i Romulus. Dostępne są też pszenżyto jare Mamut, pszenica jara Tybalt i innych odmian oraz jęczmień jary. Ten ostatni reprezentowany jest przez odmiany Wilma i Ella.

Szeroka oferta obejmuje również zboża ozime. Klienci mogą zakupić takie nasiona jak:
  • pszenica ozima,
  • jęczmień ozimy,
  • pszenżyto ozime,
  • żyto ozime.
W sprzedaży są też nasiona soi, w tym Abaca, Adelfia, Adessa, Ambella, Merlin i inne.

Nie jest to wszystko, co może zaoferować przedsiębiorstwo. Sprzedaje również dynię oleistą, maki niemorfinowe, mieszankę miododajną i międzyplony. Klienci kupują także rzepak i słonecznik. Odmiany rzepaku to m.in. Astana, Marley, Randy, Sidney, Clarus i Iggy. Z kolei słonecznik to FLORASUN i HELESUN SU.

Z Saatbau Polska można się skontaktować telefonicznie. Dodatkowe informacje o sprzedawanych nasionach i ziarnach znajdują się na stronie internetowej.
Kontakt

Kontakt Saatbau Polska sp. z o.o.

Saatbau Polska sp. z o.o., Środa Śląska

Opinie (0)

Opinie o firmie Saatbau Polska sp. z o.o.