Zadbaj z nami o środowisko
Zadbaj z nami o środowisko, S-profit J. Mielniczuk, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8521008876
REGON: 321452430
Rok założenia:
2013

O firmie

Siedziba naszej firmy S-profit znajduje się w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Działamy na rynku od 2013 roku. Właścicielem jest Jarosław Mielniczuk. Zajmujemy się systemami zwrotu butelek i puszek.

Oferta

Nasza działalność skoncentrowana jest na ochronie środowiska. Tworzymy produkty z myślą o przyszłych pokoleniach i ekologii. Oferujemy automaty do zwrotu puszek i butelek Smart RVM. Nasz automat do recyklingu odpadów PET został stworzony przez specjalistów w dziadzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych skupów.

Nasz system nagradza osoby aktywnie dbające o czystość środowiska. Osoba, która wrzuca puszki i butelki dostaje pieniądze za przekazane odpady. Automat wpływa nie tylko na świadomość ekologiczną, ale także na obniżenie kosztów wywozu śmieci. Ponad 300 naszych automatów Smart RVM do 2015 roku zebrało około 50 tys. ton odpadów opakowaniowych butelek PET i puszek aluminiowych.

Dla firm mamy atrakcyjne warunki współpracy oraz oferujemy doradztwo finansowe w sprawie uzyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Artykuły

Jak dbać o środowisko?
Jak dbać o środowisko?
Dbanie o środowisko leży w interesie każdego z nas, nie warto zatem odkładać tego na później, wystarczy zmiana w kilku prostych, codziennych czynnościach.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt S-profit J. Mielniczuk

S-profit J. Mielniczuk, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie S-profit J. Mielniczuk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
5.0
08.05.2019
Automaty to bardzo dobre rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Środowisko jest bardzo ważne i należy je chronić. Dobrze, że powstają takie automaty. Firma pomaga w zdobyciu dofinansowania. Pracownicy są bardzo sympatyczni, polecam.