przyjazna Pielęgniarstwo - usługi, S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik, Balcerów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8361170331
REGON: 750763770
Rok założenia:
2019

O firmie

S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik to firma z Balcerowa, w województwie łódzkim, prowadzona przez Grażynę Dziennik. Pielęgniarka oferuje pomoc mobilną na terenie powiatu skierniewickiego oraz powiatów rawskiego, łowickiego, żyrardowskiego i sochaczewskiego. Właścicielka kontraktuje usługi pielęgniarskie.

Oferta

Mobilna pielęgniarka to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią, nie chcą lub nie mogą samodzielnie udać się do przychodni albo do szpitala. Usługi z dojazdem do domów pacjentów świadczone są w godzinach 8-21, od poniedziałku do niedzieli, w tym w święta. Koszt dojazdu doliczany jest do ceny usługi. Kontakt możliwy jest pod numerem telefonu: 507 551 016. Pierwsza wizyta pielęgniarska jest istotna ze względu na określenie potrzeb pacjenta albo dobranie choremu odpowiedniej placówki leczniczej i pielęgnacyjnej.

Grażyna Dziennik, właścicielka S.O.S. Mobilna Pielęgniarka, zapewnia m.in. wykonywanie zastrzyków według zaleceń lekarza. Mogą to być zastrzyki podskórne, domięśniowe lub dożylne. Co więcej, pielęgniarka zajmuje się wlewami kroplowymi, wśród których są witaminoterapia z witaminą C, nawadniająca płynoterapia, wlewy lecznicze i wlewy specjalne. Zalecenia lekarskie obejmują również hormonoterapię.

Ponadto pielęgniarka zajmuje się pobieraniem materiału do badań. Pobiera krew, mocz i inne wydzieliny. Wykonuje też w domach pacjentów testy antygenowe IgG IgMCOVID z próbek krwi na COVID 19 i na wykrycie przeciwciał, których wyniki są dostępne w 15 minut.

Pielęgniarka oferuje również pielęgnację i leczenie ran trudno gojących się i ran przewlekłych, w tym odleżyn i owrzodzeń. Przygotowuje opatrunki specjalistyczne, które działają kojąco na rany. Jest osobą pełną empatii i chętną do nawiązywania kontaktu z ludźmi. Ma dobre podejście do dzieci, a także do osób starszych. Doskonale rozumie problemy, z jakimi się spotykają. Wiedzę opiera na doświadczeniu, które zdobywa od 1982 roku. Pielęgniarka nieustannie uczęszcza na szkolenia i terapie zajęciowe. Pozwala to właścicielce firmy na ciągły rozwój i dokształcanie się. Współpracuje też z firmami farmaceutycznymi, które dostarczają rozmaite opatrunki.

Korzystając z pomocy Grażyny Dziennik, pacjenci mogą liczyć na takie usługi pielęgniarskie jak:
 
 • zdejmowanie szwów,
 •  
 • detoks (odtruwanie organizmu z alkoholu),
 •  
 • leczenie hormonalne przy zmianie płci,
 •  
 • cewnikowanie pęcherza moczowego,
 •  
 • zdejmowanie cewnika,
 •  
 • leczenie odleżyn,
 •  
 • leczenie ran pooperacyjnych,
 •  
 • zakładania opatrunków,
 •  
 • mierzenie parametrów życiowych.
W tym ostatnim przypadku chodzi o saturację, ciśnienie i poziom glukozy. Dodatkowo pielęgniarka oferuje ćwiczenia bierno-czynne i ćwiczenia samoobsługi, np. w zakresie ubierania się i spożywania posiłków.

Właścicielka S.O.S. Mobilna Pielęgniarka podejmuje się każdego zabiegu zleconego przez lekarza. Do swoich pacjentów jest w stanie dojechać o każdej godzinie dnia i nocy. Pracuje także w święta. Proces leczenia zaczyna od przeprowadzenia wywiadu z chorą osobą. Pomaga to w sporządzeniu dokumentacji medycznej, która jest niezbędna do odpowiedniego leczenia.

Więcej informacji dotyczących oferty można uzyskać telefonicznie i e-mailowo.

Artykuły

Znaczenie opieki pielęgniarskiej w domu pacjenta - S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik
Znaczenie opieki pielęgniarskiej w domu pacjenta - S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik
Są sytuacje, kiedy osoba chora nie ma możliwości udać się do placówki medycznej. Przeczytaj, jak w takich przypadkach pomocy udzielają mobilne pielęgniarki.
Czy warto zdecydować się na mobilne usług pielęgniarskie, mieszkając ze schorowaną osobą straszą? Postaw na S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik
Czy warto zdecydować się na mobilne usług pielęgniarskie, mieszkając ze schorowaną osobą straszą? Postaw na S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik
Osoby starsze często wymagają stałej opieki medycznej i różnych zabiegów ambulatoryjnych. Dobrym rozwiązaniem okazuje się pomoc mobilnej pielęgniarki.
S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik oferuje całodobowe usługi pielęgniarskie
S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik oferuje całodobowe usługi pielęgniarskie
Jeśli potrzebujesz pomocy pielęgniarki, to skontaktuj się z S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik, która świadczy swoje usługi całodobowo. Sprawdź to!
Mobilne usługi pielęgniarskie w dobie pandemii koronawirusa
Mobilne usługi pielęgniarskie w dobie pandemii koronawirusa
Dlaczego warto korzystać z usług mobilnych pielęgniarek w dobie pandemii? Jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z mobilnej opieki pielęgniarskiej?
Mobilna pielęgniarka - na czym to polega i co można zyskać z jej zatrudnienia?
Mobilna pielęgniarka - na czym to polega i co można zyskać z jej zatrudnienia?
Zastanawiasz się, czy mobilna pielęgniarka to dobry pomysł? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się, co możesz zyskać, decydując się na współpracę.

Wideo

Kontakt

Kontakt S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik

S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik, Balcerów

Opinie (0)

Opinie o firmie S.O.S. Mobilna Pielęgniarka Grażyna Dziennik


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.