Profesjonalna wycena nieruchomości
Profesjonalna wycena nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy Anna Górecka, Rumia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9580944023
REGON: 221147367
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Nazywam się Anna Górecka i jestem rzeczoznawcą majątkowym. Własne biuro prowadzę od 2011 roku w Rumi, na terenie województwa pomorskiego. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest wycena nieruchomości. Zajmuję się sporządzaniem operatów szacunkowych nieruchomości gruntowych niezabudowanych, zabudowanych, obiektów mieszkalnych i usługowych oraz spółdzielczych własnościowych praw do lokalu. Współpracuję z klientami indywidualnymi, dzielnicami, przedsiębiorstwami, kancelariami prawniczymi, agencjami nieruchomościowymi, komornikami, sądami oraz bankami i gminami.

Wyceniam między innymi:
  • działki budowlane, komercyjne, rolne, leśne,
  • domy mieszkalne,
  • lokale usługowe,
  • lokale handlowe,
  • hale,
  • magazyny.
Wyceny nieruchomości sporządzam przede wszystkim dla zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy. Są one niezbędne również dla celów podatkowych i księgowych, podziału majątku, a także określenia ceny kupna-sprzedaży, wysokości opłaty za użytkowanie wieczyste oraz wysokości opłaty adiacenckiej i planistycznej.

Bogate doświadczenie w branży pozwoliło mi na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku i solidnego grona zaufanych klientów. Jestem doceniana za pełen profesjonalizm, rzetelność i dokładność. Dołożę wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kontakt

Kontakt Rzeczoznawca Majątkowy Anna Górecka

Rzeczoznawca Majątkowy Anna Górecka, Rumia

Opinie (0)

Opinie o firmie Rzeczoznawca Majątkowy Anna Górecka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.