Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7961099954
REGON: 670637000
Rok założenia:
1995

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Fryzura to jeden z pierwszych elementów wyglądu, na który zwracamy uwagę. Chcąc wyglądać pięknie i ...
Góra Kalwaria, Dominikańska 2 lok. 4
Natally to salon fryzjerski, w którym o pielęgnację, kondycję oraz estetyczny wygląd Państwa włosów...
Działalność istnieje już ponad 17 lat. Dzięki stale poszerzanej wiedzy zdobywanej poprzez uczestnic...
Oferujemy usługi fryzjerskie w pełnym zakresie. Naszą kadrę stanowią doświadczeni fryzjerzy, którzy...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Rychlicki Rafał. Fryzjerstwo" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7961099954. Firma ma numer REGON: 670637000.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Radom w województwie mazowieckim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1995. Przedsiębiorstwo znajduje się na Malczewskiego 19. Kod pocztowy do korespondencji to: 26-600 Radom. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 51.40627N, 21.15139E. Firma "Rychlicki Rafał. Fryzjerstwo" prowadzi swoją działalność w branży Salony fryzjerskie.

Fryzjerzy z kilkuletnią praktyką zapewnią wysoki standard usług fryzjerskich, a także pomogą dobrać odpowiednią koloryzację włosów do typu urody. Salon funkcjonuje opierając się o najlepszej klasy produkty fryzjerskie, jak również profesjonalne urządzenia, co gwarantuje satysfakcję Klientów z osiągniętych efektów.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 48 366 28 09 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Rychlicki Rafał. Fryzjerstwo

Rychlicki Rafał. Fryzjerstwo, Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Rychlicki Rafał. Fryzjerstwo