Zajmuję się prowadzeniem terapii
Zajmuję się prowadzeniem terapii, Rutkowski Krzysztof, dr hab. nauk med. spec. psychiatra, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
15:00 - 20:00
Wt.
15:00 - 20:00
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
08:00 - 14:00
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6761185016
REGON: 351054099
Rok założenia:
1995

O firmie

Nazywam się Krzysztof Rutkowski. Jestem dr hab. nauk med. spec. psychiatrą. Od 1996 roku prowadzę własny gabinet. Znajduje się on w Krakowie. Diagnozuję oraz leczę wszelkie zaburzenia.

Oferta

Posiadam odpowiednie umiejętności oraz wiedzę, które stale są przeze mnie rozszerzane. Pacjentami korzystającymi z mojej pomocy są zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Pomagam każdemu, ponieważ priorytetem dla mnie jest Państwa dobry stan zdrowia.

Zajmuję się: psychoterapią oraz psychoanalizą i leczeniem depresji, nerwic, schizofrenii, otępienia, fobii czy zaburzeń osobowości. Oferuję porady psychiatryczne i pomoc psychologiczną. Co więcej, prowadzę również terapie rodzinne.

Mając na uwadze dobro Pacjentów, zapewniam stuprocentową dyskrecję oraz profesjonalne podejście. Każdego traktuje indywidualnie. Gwarantuję, że prowadząc leczenie wykorzystuję sprawdzone i skuteczne metody. Oparte jest ono przede wszystkim na rozmowie oraz wysłuchaniu, a także cierpliwości i radości z małych sukcesów. Wieloletnia działalność pozwoliła mi zdobyć odpowiednie doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystuję.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z pomocy doświadczonego psychiatry, zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wizytę.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Rutkowski Krzysztof, dr hab. nauk med. spec. psychiatra

Rutkowski Krzysztof, dr hab. nauk med. spec. psychiatra, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Rutkowski Krzysztof, dr hab. nauk med. spec. psychiatra