Łowiectwo i broń to nasza pasja
Łowiectwo i broń to nasza pasja, Rusznikarnia Witek P.U.H. Optyka i broń myśliwska, Mysłów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6111796318
REGON: 020686170

O firmie

W ramach przedsiębiorstwa usługowo-handlowego prowadzimy Rusznikarnię Witek. Siedziba zlokalizowana jest w Mysłowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Głównym aspektem działalności naszej firmy są kompleksowe usługi rusznikarskie. Mamy w sobie ogromną pasję do dziedziny, jaką jest łowiectwo i broń palna. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które łączymy z nowoczesnymi technikami i innowacyjnymi rozwiązaniami oraz tradycją rzemiosła.

Oferta

Naszym zadaniem jest złomowanie broni palnej. Wykonujemy usługi rusznikarskie oraz naprawiamy broń. Wymieniamy części i przeprowadzamy jej renowację. Prowadzimy sprzedaż broni używanej oraz amunicji.

Nasza oferta to także:
  • kolimatory,
  • lornetki,
  • lunety celownicze,
  • broń używana,
  • broń nowa.
W ramach naszych usług pozbawiamy broń cech użytkowych. Podejmujemy się także oksydowania i brunirowania luf oraz innych elementów broni. Prowadzimy też sprzedaż baz montażowych, obejm, zapięć, przyrządów celowniczych, magazynków, przyspieszników, bezpieczników, sprężyn, spustów, ciężarków do broni sportowej itp.

Rusznikarnia Witek z Mysłowa to firma zaangażowana. Nasza rusznikarnia posiada specjalistyczny sprzęt, przez co możemy zagwarantować usługi złocenia, srebrzenia i niklowania na najwyższym poziomie. Prowadzimy lekcje strzelania.

Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest wykonywanie przeglądów technicznych broni palnej, a także jej przystrzelanie. Wydajemy również zaświadczenia o sprawności technicznej broni. Wykonujemy także złocenie, srebrzenie oraz niklowanie.

Usługi, jakie wykonujemy w naszej pracowni, objęte są gwarancją oraz bezpłatnym serwisem.

Kontakt

Kontakt Rusznikarnia Witek P.U.H. Optyka i broń myśliwska

Rusznikarnia Witek P.U.H. Optyka i broń myśliwska, Mysłów

Opinie (0)

Opinie o firmie Rusznikarnia Witek P.U.H. Optyka i broń myśliwska