Przygotujemy Twój samochód do sprzedaży
Przygotujemy Twój samochód do sprzedaży, Rs Technology Ryszard Sosnowiec, Wola Aleksandra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361957710
REGON: 520261360
Rok założenia:
2021

O firmie

Zapraszam do współpracy z firmą Rs Technology! Nazywam się Ryszard Sosnowiec i działam w miejscowości Wola Aleksandra w województwie mazowieckim. Od 2021 roku zajmuję się auto detailingiem.

Klienci doceniają moje zaangażowanie – od zawsze stawiam na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponuję rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcę dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj wizytę.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest kosmetyka samochodowa. Zajmuję się czyszczeniem oraz pielęgnacją nadwozi i wnętrz pojazdów. Korzystam wyłącznie ze sprawdzonych środków, które zapewniają poprawę stanu wizualnego auta, a także zabezpieczają jego części przed szkodliwymi czynnikami. Po wykonanych przeze mnie zabiegach samochody prezentują się, jakby dopiero co wyjechały z salonu. Oferuję usługi konserwacji tapicerki skórzanej. Dzięki nim materiał obiciowy długo zachowuje doskonały stan.

Współpracuję również z klientami, którzy planują sprzedaż swojego samochodu. Atrakcyjny wygląd auta sprawia, że można zaproponować wyższą cenę i spodziewać się większego zainteresowania wśród potencjalnych nabywców. Dlatego skorzystanie z moich usług znacznie przyspiesza finalizację transakcji.

Drugą gałęzią mojej działalności są usługi instalatorskie. Montuję:
  • pompy ciepła,
  • instalacje klimatyzacyjne,
  • instalacje wentylacyjne.
Klimatyzacja i wentylacja odpowiadają za zachowanie optymalnych warunków temperaturowych i czystego powietrza w pomieszczeniach. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby systemy te działały poprawnie. Zagwarantuje to Państwu skorzystanie z moich usług. Doskonale znam się na technologiach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, dzięki czemu szybko, ale prawidłowo montuję urządzenia oraz inne elementy instalacji.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rs Technology Ryszard Sosnowiec

Rs Technology Ryszard Sosnowiec, Wola Aleksandra

Opinie (0)

Opinie o firmie Rs Technology Ryszard Sosnowiec


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.