Drukujemy metodą offsetową
Drukujemy metodą offsetową, RS Druk sp. z o.o., Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8133193812
REGON: 690030759
KRS: 0000190011
Rok założenia:
2000
Branża:

O firmie

Siedziba drukarni RS Druk zlokalizowana jest w Rzeszowie. Specjalizujemy się w usługach związanych z poligrafią. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2000 roku. W ciągu wielu lat działania na rynku zyskaliśmy bogate doświadczenie oraz grono zadowolonych Klientów.

Oferta

Naszym głównym przedmiotem działalności jest wykonywanie wydruków z użyciem druku offsetowego. Jednak chcąc rozszerzyć zakres usług, postanowiliśmy zająć się także sitodrukiem, drukiem cyfrowym i solventowym. Uważamy, że świetnym rozwiązaniem jest też cyfrowy druk rolowy. Jesteśmy w stanie wyprodukować etykiety o różnych rozmiarach, kształtach i wzorach.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z oferty firmy RS Druk najpierw nasi kreatywni pracownicy stworzą projekt graficzny, który następnie zamienimy w reklamę. Oferujemy: banery, ulotki, billboardy, reklamę na samochodach lub środkach komunikacji miejskiej. Pomoże to w rozpoznawaniu i zapamiętaniu Państwa firmy.

Artykuły reklamowe, jakie oferujemy to:
 • ulotki,
 • foldery,
 • albumy,
 • katalogi,
 • kalendarze,
 • czasopisma,
 • druki samokopiujące.
Uzupełnieniem naszej oferty są usługi introligatorskie. Bez problemu zajmiemy się oprawieniem książek. Ponadto oferujemy wykonywanie zdjęć do publikacji, które realizujemy w naszym studiu lub w plenerze.

Zapewniamy realizację wszystkich, nawet nietypowych zleceń. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i pełen profesjonalizm. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Mamy głowy pełne pomysłów, które pomagają nam w świadczeniu usług na wysokim poziomie.

Zapraszamy do współpracy z drukarnią RS Druk.

Kontakt

Kontakt RS Druk sp. z o.o.

RS Druk sp. z o.o., Rzeszów

Aktualności

 • artykuły reklamowe

  29.05.2024

  Artykuły promocyjne mogą okazać się bardzo skutecznym sposobem przekazywania informacji potencjalnym klientom. Pełnią one rolę ciągłego przypomnienia o Twojej firmie i oferowanych przez nią produktach. W RS Druk, drukarni zlokalizowanej w Rzeszowie, oferujemy szeroki wybór opcji spełniających wymagania reklamowe, począwszy od podstawowych ulotek, aż po skomplikowane banery. Nasz zaawansowany sprzęt i bogata oferta materiałów gwarantują, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

  Więcej informacji
 • druk cyfrowy

  17.03.2024

  Druk cyfrowy to niezwykle elastyczny proces, który umożliwia drukowanie na różnorodnych materiałach, w tym na kartonie, papierze, plastiku, a nawet metalu. Ta najnowocześniejsza technologia umożliwia produkcję różnorodnych materiałów drukowanych, takich jak plakaty, wizytówki, broszury oraz opakowania. Nasza firma, mieszcząca się w Rzeszowie, specjalizuje się w świadczeniu usług druku cyfrowego.

  Więcej informacji
 • broszury informacyjne

  20.01.2024

  Broszury informacyjne to wspaniały sposób na poinformowanie o swojej firmie i jej produktach. To także dobry sposób na promocję marki oraz przyciągnięcie nowych klientów. Jeśli poszukujesz drukarni, która stworzy dla Ciebie takie broszury, zapraszamy do kontaktu z RS Druk w Rzeszowie. Jesteśmy w branży od wielu lat i posiadamy niezbędny sprzęt oraz wiedzę do tworzenia broszur najwyższej jakości.

  Więcej informacji
 • druk na materiale

  16.11.2023

  Drukarnia RS Druk, mieszcząca się w Rzeszowie, oferuje wyjątkową usługę druku na materiale. Nasz zespół korzysta z metody bezpośredniego druku cyfrowego, co zapewnia trwałość i odporność na pranie oraz ścieranie. Oferujemy szeroki wybór rodzajów materiałów i kolorów do wyboru, dzięki czemu możesz znaleźć idealne dopasowanie do swoich wymagań. Możesz na nas polegać, jeśli chodzi o dostarczanie najwyższej jakości nadruków, które przewyższą Twoje oczekiwania.

  Więcej informacji
 • usługi poligraficzne

  09.09.2023

  Usługi poligraficzne są bardzo ważną częścią świata biznesu. Pozwalają na tworzenie broszur, ulotek i innych materiałów, które można wykorzystać w celach reklamowych lub po prostu informacyjnych. Jeśli szukasz firmy poligraficznej w Rzeszowie, zachęcamy do kontaktu z RS Druk. Działamy na rynku od ponad 20 lat, więc mamy duże doświadczenie. Spełnimy Twoje oczekiwania i zapewnimy Ci atrakcyjne ceny.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie RS Druk sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.