Hurtowy skup metali kolorowych, żeliwa i stali kwasoodpornej oraz nierdzewnej
Hurtowy skup metali kolorowych, żeliwa i stali kwasoodpornej oraz nierdzewnej, Rp Scraper sp z o.o., Chełmek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5492438117
REGON: 12311450100000
KRS: 0000509999
Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba RP Scraper znajduje się w Chełmku, w województwie małopolskim. Firma zajmuje się skupem, przetwarzaniem i sprzedażą złomu. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność od 2014 roku.


Oferta

Odpady metalowe, które nadają się do ponownego przetworzenia, skupowane są przez RP Scraper. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników i posiada specjalistyczne wyposażenie. Spółka jest w stanie odbierać złom, transportować go i przetwarzać. Przedsiębiorstwo zapewnia atrakcyjne stawki, terminowe realizowanie zleceń i precyzyjne ważenie. Na życzenie klientów, wśród których są osoby fizyczne i podmioty gospodarcze, złom pozyskiwany jest z demontowanych konstrukcji, maszyn i linii technologicznych. Firma odbiera złom z fabryk i warsztatów oraz pracuje przy cięciu konstrukcji wiat, maszyn, hal, dźwigów, suwnic i innych konstrukcji.

RP Scraper oferuje:
 • hurtowy skup stali,
 • hurtowy skup żeliwa,
 • hurtowy skup metali kolorowych.
Firma płaci za stal nierdzewną i kwasoodporną, w tym korpusy maszyn, rury, blachy i części. Przedsiębiorstwo skupuje także żeliwne włazy, grzejniki, piece, kaloryfery, rury i naczynia. Spółka przyjmuje również odpady poprodukcyjne i inne elementy wykonane z miedzi, aluminium, cynku, mosiądzu i ołowiu. Skup obejmuje folie, pokrycia dachowe, nakrętki, rury, puszki, żaluzje, a także kable, chłodnice i felgi.

Spółka oferuje również usługi przenoszenia maszyn i całych linii technologicznych oraz produkcyjnych na terenie zakładów i pomiędzy fabrykami. Kompleksowa oferta firmy obejmuje demontaż, załadunek, transport, rozładunek i instalację. W ten sposób przedsiębiorstwo dokonuje relokacji pras, dźwigów, suwnic, wtryskarek i innych maszyn.

Dodatkowe informacje dotyczące usług świadczonych przez RP Scraper, klienci mogą uzyskać e-mailowo oraz telefonicznie.


Kontakt

Kontakt Rp Scraper sp z o.o.

Rp Scraper sp z o.o., Chełmek

Słowa kluczowe

Aktualności

 • skup części z maszyn

  18.09.2023

  Elementy maszyn to częsty widok w skupach złomu. Pochodzą one ze złomowanych urządzeń albo są uszkodzonymi elementami, które wymieniono na nowe. Skupowi podlegają części stalowe, żeliwne oraz wykonane z różnych metali kolorowych. Przykładem są brąz, aluminium i mosiądz. Miejscem, w którym można je sprzedać jest RP Scraper.

  Więcej informacji
 • skup odpadów poprodukcyjnych

  06.07.2023

  Skup odpadów poprodukcyjnych to jedna z możliwości pozyskiwania złomu. Żeliwo, stal nierdzewna i kwasoodporna, a także metale kolorowe mogą pochodzić z zakładów przemysłowych produkujących różne przedmioty, maszyny, urządzenia i elementy wykończeniowe. Skupowi podlegają odlewy, skrawki metali, wióry i odrzucone ze względu na skazy produkty.

  Więcej informacji
 • przetwarzanie aluminium

  23.05.2023

  Przetwarzanie odpadów aluminiowych ma na celu przygotowanie surowców, które nadają się do ponownego użycia. Skupowane przez RP Scraper odpady poprodukcyjne, a także elementy wykończeniowe i części maszyn, są segregowane i oczyszczane. Takiej obróbce poddawane są między innymi żaluzje, puszki, blachy, folie i przewody.

  Więcej informacji
 • przetwarzanie mosiądzu

  11.03.2023

  Mosiądz, czyli stop miedzi i cynku, jest jednym z metali kolorowych. Jest skupowany, przetwarzany i ponownie używany do produkcji różnych artykułów. W skupach złomu mosiądz jest segregowany, a w przypadku, gdy połączony jest z innymi metalami albo innymi surowcami, następuje jego oczyszczenie. Takiemu procesowi poddawane są elementy mosiężnej armatury oraz okuć.

  Więcej informacji
 • przetwarzanie miedzi

  08.01.2023

  Miedź to jeden z najbardziej poszukiwanych surowców wtórnych. W skupie metali kolorowych miedź jest sortowana i następnie trafia do sprzedaży. W wielu przypadkach należy ją wcześniej poddać przetworzeniu. Przykładem takiego działania jest ściąganie osłon z kabli miedzianych. Ponadto wymontowywane są miedziane chłodnice.

  Więcej informacji
 • przetwarzanie żeliwa

  05.11.2022

  Żeliwo to materiał, który doskonale nadaje się do ponownego użycia. Po skupie, a przed sprzedażą, należy je jednak posortować i oczyścić. Dzięki pracownikom RP Scraper do ponownego przetopienia trafiają grzejniki żeberkowe, piece, włazy, korpusy maszyn, a także żeliwne patelnie i garnki oraz korpusy maszyn.

  Więcej informacji
 • przetwarzanie złomu stalowego

  02.09.2022

  Przetwarzanie stali to czynności wykonywane często na złomowiskach. Pozyskane odpady stalowe są starannie segregowane i przygotowywane do ponownej sprzedaży. Pracom poddawane są odpady poprodukcyjne oraz elementy maszyn i konstrukcji. Można do nich zaliczyć części, blachy, rury, śruby, kątowniki i inne odpady.

  Więcej informacji
 • przemieszczanie maszyn pomiędzy zakładami

  06.07.2022

  Przemieszczenia maszyn pomiędzy zakładami przemysłowymi albo elektrowniami to skomplikowane przedsięwzięcia. Relokacja obejmuje odłączenie poszczególnych instalacji, na przykład elektrycznych i pneumatycznych. Następnie maszyny są podnoszone, osadzane na platformach transportowych i przewożone na wskazane miejsce. Po dotarciu następuje rozładunek i ponowny montaż.

  Więcej informacji
 • przemieszczanie maszyn w zakładach

  21.05.2022

  Remonty albo rozbudowy zakładów przemysłowych to wielu przypadkach konieczność. Prace wiążą się najczęściej z koniecznością przeniesienia maszyn w nowe miejsce. Relokacja na stałe albo na określony czas prowadzona jest często w obrębie jednego zakładu. Może obejmować różne maszyny, na przykład prasy i wtryskarki.

  Więcej informacji
 • przemieszczanie maszyn

  29.03.2022

  Przemieszczanie maszyn przemysłowych to niełatwe zadanie. W zależności od potrzeb wykonywane jest na terenie jednego zakładu albo wymaga transportu pomiędzy oddalonymi od siebie podmiotami. W każdym przypadku konieczne jest zdemontowanie urządzeń, załadowanie ich na specjalistyczne platformy transportowe i przewiezienie na nowe miejsce. Następnie maszyny są ponownie ustawiane i podłączane do instalacji.

  Więcej informacji

Opinie (8)

Opinie o firmie Rp Scraper sp z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Mirek
Mirek
5.0
08.05.2022
Polecam ten skup złomu. Płacą za różne metale, w tym kolorowe. Ja sprzedawałem u nich wielokrotnie miedź, brąz, mosiądz i aluminium. Wybieram RP Scraper, bo mają atrakcyjne stawki. W okolicy nikt nie ma lepszych.
Darek
Darek
5.0
30.03.2022
Chciałbym pochwalić RP Scraper za profesjonalizm. Firma nie tylko płaci za złom. Oni też go pozyskują. W moim zakładzie zdemontowali stare maszyn i pocięli uszkodzone elementy konstrukcyjne. Złom załadowali i wywieźli. Za całość otrzymałem dobrą stawkę.
Karolina
Karolina
5.0
17.03.2020
Warto, bardzo dobra obsługa i konkurencyjne ceny.
Mikołaj
Mikołaj
4.0
09.01.2020
Polecam każdemu kto szuka dobrego skupu złomu.
Damian
Damian
5.0
07.11.2019
Nie raz już kupowałem u nich złom, bardzo korzystna cena i świetna obsługa.
Sara
Sara
5.0
14.09.2019
Zdecydowanie warto, godne polecenia usługi, bardzo dobry sprzęt, super.
Max
Max
5.0
01.07.2019
Świetna firma, zarówno jeśli chodzi o skup złomu jak i prace rozbiórkowe. Polecam!
Natalia
Natalia
5.0
24.05.2019
Polecam, skup złomu kolorowego w bardzo dobrej cenie, zdecydowanie warto, najlepsi w okolicy.