Wykonawstwo instalacji technologicznych
Wykonawstwo instalacji technologicznych, Rotor Sp. z o.o., Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5540391478
REGON: 093152329
KRS: 0000174251
Dodatkowe kontakty:

52 345 81 59

Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Rotor znajduje się w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo zajmuje się handlem i usługami. Sprzedaje narzędzia, oferuje serwis i wykonuje instalacje technologiczne. Działa na rynku od 1992 roku i realizuje usługi dla różnych podmiotów gospodarczych.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Rotor od chwili założenia pomaga zakładom przemysłowym oraz różnym firmom, które wykorzystują do swojej działalności narzędzia. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż sprzętu renomowanych marek. Oferuje fachowe doradztwo, duży wybór i atrakcyjne ceny. Ponadto zapewnia naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanych narzędzi. Oferta handlowa i serwisowa, którą przygotowano dla klientów obejmuje:
  • narzędzia ręczne
  • narzędzia pneumatyczne
  • elektronarzędzia
  • narzędzia akumulatorowe
Klienci, których narzędzia nie nadają się do naprawy mogą kupić używane urządzenia lub wynająć je. W wypożyczalni znajdują się m. in. wiertarki, szlifierki, agregaty prądotwórcze, zagęszczarki, sprężarki tłokowe i śrubowe oraz wiele innych sprzętów. Dostępne są też materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń oraz instalacji technologicznych. Rotor specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie różnych systemów, w tym instalacji sprężonego powietrza. Firma stosuje do tego celu różne technologie i buduje systemy w oparciu o rury ocynkowane, aluminiowe oraz wykonane z tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo służy również pracami przy instalacjach gazów technicznych i lakierniczych. Pierwsze z nich dostarczają azot, wodór i powietrze syntetyczne, natomiast drugie to kabiny lakiernicze. Firma montuje je, modernizuje i naprawia, tak samo jak kabiny śrutownicze do obróbki strumieniowo-ściernej. Uzupełnieniem oferty związanej z instalacjami technologicznymi są wentylacje. Również te systemy są instalowane, modernizowane i naprawiane.

Więcej informacji dotyczących firmy Rotor oraz dodatkowe zdjęcia przedstawiające zrealizowane projekty znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty przedsiębiorstwa można się też kontaktować mailowo lub telefonicznie.


Marki i specjalizacje

Firma prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny narzędzi Makita. Ponadto w ramach napraw pogwarancyjnych serwisuje sprzęt takich marek jak Makita, Metabo, Festool, Rems, Fein, Zalco, Enar, Atlas Copco.

Kontakt

Kontakt Rotor Sp. z o.o.

Rotor Sp. z o.o., Bydgoszcz

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Rotor Sp. z o.o.