Sprzedaż, montaż i serwis okien
Sprzedaż, montaż i serwis okien, Rotombud.Okna, drzwi, rolety, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511459011
REGON: 811184191
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Rotombud to firma z siedzibą w Szczecinie, w której zajmujemy się dostarczaniem, montażem i serwisowaniem wyrobów stolarki otworowej, w tym okien i drzwi. Na tle konkurencji odznaczamy się wysoką dbałością o detale. Właścicielem naszej firmy jest Tomasz Klepuszewski.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Na rynku działamy od 1998 roku, zapewniając swoją profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie okien, drzwi, bram oraz rolet. Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy w swoich wyrobach stolarki otworowej stosują nowoczesne technologie wpływające na komfort użytkowania. Wyroby te fachowo montujemy u swoich klientów, a także zapewnimy im pełny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Klientom proponujemy również wykonanie przez nas szczegółowych, bezpłatnych pomiarów do zlecenia produkcyjnego.

Nasz podstawowy asortyment stanowią okna PCV wykonane na wysokiej jakości profilach, okna drewniane, okna aluminiowe oraz okna dachowe — PCV i drewniane. Ponadto prowadzimy sprzedaż drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, drzwi stalowych oraz drzwi przeciwpożarowych. Ich precyzyjne wykonanie wpływa na wysoki komfort codziennego użytkowania.

W naszej ofercie klienci znajdą też rolety. Są to zarówno rolety zewnętrzne antywłamaniowe, jak i rolety wewnętrzne materiałowe w kasecie, wolnowiszące, typu dzień-noc.

Uzupełnienie posiadanej przez nas oferty stanowią:
  • bramy garażowe,
  • bramy rolowane,
  • bramy segmentowe,
  • bramy przemysłowe,
  • fasady aluminiowe,
  • witryny sklepowe,
  • oddzielenia przeciwpożarowe,
  • zabudowy balkonów,
  • nawiewniki,
  • ścianki profilowe.
Wszystkim zamontowanym przez nas wyrobom stolarki otworowej i akcesoriom do nich zapewniamy pełny serwis. Przeprowadzamy również regulacje okien i drzwi.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klientów oraz odwiedzenia siedziby w Szczecinie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rotombud.Okna, drzwi, rolety

Rotombud.Okna, drzwi, rolety, Szczecin

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.3
112 opinie
Opinie w pkt.pl

5.0/5

26 opinii

Opinie w Google

4.1/5

86 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

anna małyszko
anna małyszko
Opinia z Google
5.0
09.03.2026
Cudowne Panie przyjmujące zamówienie z ogromnym doświadczeniem serdecznie polecam
Jarosław Chrapek
Jarosław Chrapek
Opinia z Google
5.0
05.03.2026
Bardzo miła obsługa, za równo panie w biurze jak i monterzy.
Piotr P.
Piotr P.
Opinia z pkt.pl
5.0
23.02.2026
Polecam, Bardzo dobra współpraca.
Maria Aleksandra
Maria Aleksandra
Opinia z Google
2.0
26.01.2026
Niestety...dramat w trzech aktach ..pan przyjechał pokręcił kluczykiem i mówi ,że gotowe ..okno jak się nie zamykało tak znowu opadło ...nie mogę otworzyć a jak otworzę to nie mogę zamknąć ... Fakturę im opłaciłam i pewnie o to im chodziło...nie polecam
Monika Lendas
Monika Lendas
Opinia z Google
5.0
12.06.2025
Bardzo dziękuję firmie Rotombud za wymianę takiego nie wymiarowego okna,jestem bardzo zadowolona z usługi,bardzo serdecznie polecam.
ɐuɐsʞO ɐʍoʞǝʍopnH
ɐuɐsʞO ɐʍoʞǝʍopnH
Opinia z Google
3.0
18.05.2025
Zleciłam firmie wymianę okien wraz z drzwiami balkonowymi. Sam kontakt z firmą i montaż na pierwszy rzut oka przebiegły bez zarzutu wszystko sprawnie i w umówionym terminie. Niestety, po zakończeniu prac pojawiły się problemy. Podczas demontażu i montażu doszło do uszkodzenia kafelków oraz ściany w jednym z pokoi. Mimo że dopytywałam wcześniej, czy istnieje ryzyko takich uszkodzeń, zapewniono mnie, że prace będą prowadzone delikatnie. Dodatkowo, przy montażu drzwi balkonowych zapomniano o zamontowaniu rączki od zewnątrz trzeba było ją później dokładać. Pan, który ją dołączał, miał również wyregulować drzwi, ale efekt jest niezadowalający drzwi otwierają się i zamykają z oporem, sprawiają wrażenie, jakby coś ocierało. Zdecydowanie nie jest to komfortowe ani zgodne z oczekiwanym standardem. Podsumowując: firma ma potencjał i dobry kontakt z klientem, ale zabrakło staranności i pełnej dbałości o szczegóły, co pozostawiło spory niedosyt.
Anna Tosia Tośka
Anna Tosia Tośka
Opinia z Google
5.0
09.05.2025
Polecam z calego serca. Mi zostala polecona z czego jestem bardzo zadowolona. Juz wymienilam kolka okien przez ta firme. Szybko fachowo.
Hejter Jedynka
Hejter Jedynka
Opinia z Google
5.0
11.04.2025
Wszystko na czas,montaż bez zarzutu,miła obsługa
Asia Basia
Asia Basia
Opinia z Google
3.0
05.04.2025
Trochę się dziwię, że w ogóle są jacyś klienci przy tak słabej stronie internetowej. W zakładce “oferta” brak jakichkolwiek przykładowych ofert z podanymi cenami. Więc oczywiście pójdę do najbliższego budowlanego, gdzie wszystko będzie jasne, a nie tam.
Hofiz Safarkhojaev
Hofiz Safarkhojaev
Opinia z Google
5.0
06.01.2025
Саша Грищук
Саша Грищук
Opinia z Google
5.0
27.12.2024
Justyna Reformat
Justyna Reformat
Opinia z Google
5.0
27.12.2024
Arkadiusz
Arkadiusz
Opinia z Google
5.0
24.10.2024
Ekipa montażowa 150/100 , Panowie zasługują na premię, pełna kultura, poczucie humoru , profesjonalizm, mega podejście do klienta, nic dodać nic ująć. Polecam w 100%
Piotr Korput
Piotr Korput
Opinia z Google
5.0
20.08.2024
Solidna firma, a technicy to fachowcy, rozwiązują problemy jak mało kto. Polecam
Kamil Turysta
Kamil Turysta
Opinia z Google
5.0
26.06.2024
Serdecznie polecam
Андрій Ткачик
Андрій Ткачик
Opinia z Google
5.0
12.06.2024
Magdalena
Magdalena
Opinia z Google
5.0
16.05.2024
Solidna firma ! Panowie dziś montowali mi drzwi do mieszkania. Szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Na pewno skorzystam z usług firmy przy wymianie okien !
Zofia Pławska
Zofia Pławska
Opinia z Google
5.0
10.05.2024
Alina Trojnar
Alina Trojnar
Opinia z Google
5.0
06.05.2024
Bardzo dziękuję za szybką I fachową naprawę.
Tomasz Maciejczyk
Tomasz Maciejczyk
Opinia z Google
5.0
16.02.2024
Sylwia Banaszak
Sylwia Banaszak
Opinia z Google
5.0
09.01.2024
Pracownicy bardzo sympatyczni nastawienie miłe do klikenta .Jednym słowem super Firma montowali u nas okni drzwi wejściowe i jestem bardzo zadowolona i mogę z czystym sumieniem polecić, Realizacja w termienie.Powiem krótko super firma !
Pawel Pawel
Pawel Pawel
Opinia z Google
5.0
11.12.2023
Były dzisiaj u mnie dwa orły na wymianie okna balkonowego. Robota szybka i czysta. Okno i termin też zgodny z umową. Firma godna polecenia.
Katarzyna Dura
Katarzyna Dura
Opinia z Google
5.0
17.11.2023
Bardzo polecam firmę . Rzetelna, wszytko w terminie , pełen profesjonalizm.
Cezary
Cezary
Opinia z Google
5.0
16.11.2023
Zamówienie na okna wraz z montażem które złożyłem w październiku w firmie Rotombud zastało zrealizowane starannie i w terminie. Miałem pewne obawy dotyczące montażu które wynikały z tego że parę lat temu inna firma montowała u mnie okna i zostawiła wielki bałagan. Montażyści z firmy Rotombud wykazali sie profesjonalnym montażem okien i zostawili po sobie nieskazitelny porządek. Polecam
Justyna Sierda
Justyna Sierda
Opinia z Google
1.0
01.09.2023
Nie polecam! Wizyta została umówiona, jednak na wizycie nikt się nie zjawił. Brak również jakiego kolewiek kontaktu telefonicznego ze strony firmy. Dziękuję, złożę zlecenie u konkurencji.
Mirella Kacprzak
Mirella Kacprzak
Opinia z Google
5.0
22.05.2023
Pixel Design Studio
Pixel Design Studio
Opinia z Google
5.0
17.05.2023
Jestem bardzo zadowolony. Drzwi rewelacyjne. Obsługa pierwsza klasa. Zdecydowanie polecam.
Robert Biel
Robert Biel
Opinia z Google
1.0
07.04.2023
Panowie montażyści nie potrafią użyć poziomnicy. Powiedzieli że nie ma znaczenia że roleta zamontowana jest krzywo, i tak będzie działać.
Gringo
Gringo
Opinia z Google
1.0
05.04.2023
Montaż okien jak i okna na bardzo słabej jakości.Zglaszana reklamacja i nadal zero odzewu .Woda wycieka z dolnej listwy okna.Minąl ponad rok .Listwa nie wymieniona pan serwisant zapewniał ,że do miesiąca ale zapomniał że chyba razy 15 miesięcy.Nie POLECAM !!! Cicho sza ze strony firmy.Tak dbają o klienta.
Slawek Sławek
Slawek Sławek
Opinia z Google
3.0
17.01.2023
Paulina Bilicz
Paulina Bilicz
Opinia z Google
5.0
07.09.2022
Rewelacyjna obsługa i terminowa realizacja zamówień, polecam!
Piotr M
Piotr M
Opinia z Google
1.0
06.09.2022
Panowie montażyści super. I to tyle. NIE POLECAM!. Opóźnienia w terminie montażu, brak informacji na ten temat. Samemu trzeba dzwonić i dopytywać. Pomimo, że szef jest miły i pomocny to pani, która odbiera telefony to DRAMAT. Jak się okazuje jest to chyba jego córka, pracownica firmy. Jest to osoba chamska, wulgarna, niegrzeczna wobec klientów, pyskuje, nie potrafi się pohamować, przerywa klientowi w połowie zdania pomimo, że jest zupełnie niekompetentna. Nie potrafi rozwiązać błahych, prozaicznych tematów. Zero zaangażowania z jej strony. Ze wszystkim ma problem. Najwidoczniej jest to jej pierwsza praca, u boku tatusia więc obce są jej standardy obsługi klienta a co gorsze podstawy kultury. Cóż, przecież nikt jej za to nic nie zrobi. Ale za to klient może wybrać inna firmę. Tyle ich jest w Szczecinie. I tak, czytałem komentarze, nie jest to moja pierwsza opinia na jej temat. Tatuś budował firmę 20 lat a córcia położy w dwa.... Płacę, cierpliwie czekam i jeszcze mi pyskuje.... No dramat. Szkoda czasu i nerwów.
Adaś
Adaś
Opinia z pkt.pl
5.0
04.05.2022
Chcieliśmy okna o podwyższonym standardzie dźwiękoszczelności i takie otrzymaliśmy.
Radek Gładysz
Radek Gładysz
Opinia z Google
5.0
28.04.2022
Bardzo miła obsługa i profesjonalnie podchodzą do życzenia klienta polecam !!!!!!!!!
Robert Rz
Robert Rz
Opinia z Google
5.0
12.04.2022
Szybko, sprawnie i fachowo. Na okno musiałem trochę poczekać, ale wiadomo, dobra firma dużo zamówień. Zdecydowanie polecam.
Jędrzej
Jędrzej
Opinia z pkt.pl
5.0
04.03.2022
Z montażu jesteśmy zadowoleni. Ładnie wszystko pracuje i rzeczywiście jest szczelnie.
Zbigniew Paluszynski
Zbigniew Paluszynski
Opinia z Google
5.0
23.02.2022
Naprawdę dobrze wykonana robota przez panów monterów. Polecam
Alicja
Alicja
Opinia z pkt.pl
5.0
18.01.2022
Okienka super. Wszystko, co do milimetra zamontowane. Żadnego zimna nie czuć.
Krystyna Roguska
Krystyna Roguska
Opinia z Google
5.0
28.12.2021
Z czystym sumieniem moge polecic firme ROTOMBUD Od pierwszego kontaktu z biurem poprzez pomiar az po montaz- rzetenosc i profesjonalizm Termnin dotrzymany w punkt Ekipa panow J J wykonala usluge bardzo rzetenie i dokladnie bez zastrzezen Panowie zabezpieczyli to co mozna,pracowali niemalze bez chwili przerwy Reasumujac usluga wykonana na 5 z plusem Pozdrawiam
Grażyna Dudek
Grażyna Dudek
Opinia z Google
5.0
21.12.2021
Dziękuję pięknie ekipie, ktira dnia 21 grudnia wymieniła mi okna w mieszkaniu przy ul Ostrowskiej 9a.. Profesjonalne wykonanie.. Zabezpieczono co było możliwe by było mniej pracy dla mnie po wyk usługi Panowie chylę czolo... Praca wykonana na 10 możliwych pkt.. Tylko zazdrościć takich fachowców.. Brawo..... Raz jeszcze DZIĘKUJĘ.... POLECAM WSZYSTKIM...
Marta Mirzejewska
Marta Mirzejewska
Opinia z Google
5.0
03.12.2021
Polecam! Firma profesjonalna, nie tylko doradzają w wyborze najlepszego rozwiązania ale też sprawnie realizują zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z montażu drzwi.
Dominika H.
Dominika H.
Opinia z Google
5.0
25.11.2021
Firma godna polecenia! Świetni fachowcy znający się na rzeczy… dokładni, punktualni. Panie w biurze również pomocne - wszystko wytłumaczyły i były przy tym bardzo miłe. Pełen profesjonalizm! Korzystałam z usług tej firmy wielokrotnie i nigdy mnie nie zawiedli :) Serdecznie polecam!
Aleksandra Oryńska
Aleksandra Oryńska
Opinia z Google
5.0
24.11.2021
Firma godna polecenia, Proces od momentu pomiaru do montażu bardzo sprawny. O wszystkim klient jest poinformowany. Mimo, że są długie terminy realizacji to warto czekać. Potrafią odpowiednio doradzić, podpowiedzieć. 20 lat na rynku o czymś świadczy. Na pewno wrócę niebawem.
topone
topone
Opinia z pkt.pl
5.0
19.11.2021
Kupiłem od Rotombud okna, drzwi i rolety. Jestem zadowolony, bo firma nie tylko je dostarczyła, ale też zamontowała.
Roksana H.
Roksana H.
Opinia z Google
5.0
11.10.2021
Usługa wykonana bez zarzutu, w przewidzianym terminie. Sprawna odpowiedź na wszystkie pytania.
Standard
Standard
Opinia z pkt.pl
5.0
28.09.2021
Można razem z oknami zamówić osłony zewnętrzne i wewnętrzne. Polecam takie rozwiązanie.
Jacek Czarny
Jacek Czarny
Opinia z pkt.pl
5.0
20.07.2021
Sprawny serwis okien od Rotombud. Wymiana uszczelek albo wyregulowanie nie stanowi żadnego problemu.
B Stachowiak
B Stachowiak
Opinia z Google
5.0
16.06.2021
Firma godna polecenia,a co ważniejsze uczciwa.Montarzysci mili i profesjonalni. Dobry kontakt z biurem,nic dodać nic ująć. Pozdrawiam
Filip
Filip
Opinia z pkt.pl
5.0
01.05.2021
Kompleksowa oferta, bo sprzedają, montują i naprawiają okna. Polecam firmę Rotombud.
Karol
Karol
Opinia z pkt.pl
5.0
03.03.2021
Rotombud wie, jakie okna najlepiej pasują do danego obiektu i wie, jak je zamontować.
Sebastian Marczewski
Sebastian Marczewski
Opinia z Google
5.0
22.02.2021
Szybki i fachowy montaż drzwi wejściowych(czysto i dokładnie)Dobry kontakt z firmą!Firma godna polecenia!
Oliwia Li
Oliwia Li
Opinia z Google
5.0
18.02.2021
Polecam! Fachowe i sprawne wykonanie usługi. Monterz bardzo "ogarnięci", znają się na rzeczy. Dobry kontakt z firmą. Eksperci od trudnych przypadków.
Magnolia99
Magnolia99
Opinia z pkt.pl
5.0
21.01.2021
Okna wybrane i zamontowane przez Rotombud w 100% spełniają moje oczekiwania. Polecam skontaktować się z nimi.
Anka S-P
Anka S-P
Opinia z Google
5.0
29.12.2020
Firma jak najbardziej godna polecenia! . Z firmą był bardzo dobry kontakt. Uprzejmi panowie fachowo potrafili doradzić. Profesjonalna obsługa i doradztwo, dokładny montaż, żadnych problemów z usuwaniem usterek (regulacja okien i drzwi). Terminowy montaż przebiegł rzetelnie, szybko i bezproblemowo.Współpraca z firmą to było bezstresowe i bezproblemowe doświadczenie. POLECAM!!
Anna
Anna
Opinia z Google
1.0
22.11.2020
Tragedia, przez 10 lat obowiązywania gwarancji zgłaszałem usterkę..... do dzisiaj nie została usunięta, panowie i szefincio nie wiedzą jaka jest przyczyna.... wystarczyło zapytać wujka Google. Nie polecam.
Maxxx
Maxxx
Opinia z pkt.pl
5.0
15.11.2020
Okna o dobrych parametrach technicznych, w dobrej cenie.
Andreas Ceglarek
Andreas Ceglarek
Opinia z Google
5.0
21.09.2020
Emanuel Frąckowiak
Emanuel Frąckowiak
Opinia z Google
5.0
17.09.2020
Profesjonalne wykonanie usługi pomiaru , montażu okien i rolet . Super ekipa montażystów.
Hexon
Hexon
Opinia z pkt.pl
4.0
12.09.2020
Trwałe i estetycznie wykonane okna, polecam!
Maciej Rozwadowski
Maciej Rozwadowski
Opinia z Google
5.0
03.09.2020
Kolejny montaż drzwi z firmą Rotombud. Dobry kontakt z firma. Solidny i bardzo dokładny pomiar (Pan kierownik przyjechał dwa razy). A przede wszystkim fachowa ekipa montażowa. (Szybko dokładnie i czysto). Pozdrawiam
Wojciech Lawniczak
Wojciech Lawniczak
Opinia z Google
5.0
31.08.2020
Fachowcy z doświadczeniem i praktyczną wiedzą . Polecam !
Arnold
Arnold
Opinia z pkt.pl
5.0
09.07.2020
Fachowo pomogli mi w doborze odpowiednich okien do nowego domu. Pełen profesjonalizm.
Tomasz Świerkowski
Tomasz Świerkowski
Opinia z Google
5.0
24.06.2020
Super obsługa i pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!
Oskar
Oskar
Opinia z pkt.pl
5.0
24.05.2020
Montaż okien w domu jednorodzinnym przebiegł naprawdę sprawnie.
Jarosław Lis
Jarosław Lis
Opinia z Google
1.0
18.03.2020
No cóż. To jest pierwszy raz kiedy w ogóle piszę o kimś opinię i szczerze żałuję współpracy z tą firmą. Montaż drzwi przebiegł bardzo szybko. Natomiast wykończenie pozostawia wiele do życzenie i powoduje, że wspólnota musi dopłacić za estetyczne wykończenie ścian wewnątrz klatki jak i tynków na zewnątrz. Jako wspólnota długo czekaliśmy na jakikolwiek odzew na reklamację. Przyznaję, że nie dopilnowaliśmy uszczegółowienia zakresu prac do wykonania co zostało skrzętnie wykorzystane. Brak demontażu części drzwi poprzednich z mętnymi wyjaśnieniami, że :się nie da bo można uszkodzić wejście do klatki" nie przekonuje nas jako wspólnoty. Pomijam tutaj, że brak demontażu nie został w ogóle uzgodniony podczas prac... A już grożenie o skierowaniu sprawy do sądy w przypadku braku wpłaty pozostałości faktury jest już bardzo słabe. Przestrzegam każdego kto zamierza z nimi współpracować: przypilnujcie sobie podpisania szczegółowego zakresu wykonanych prac. Inaczej zrobią tak jest napisane i nie będzie możliwości reklamacji...
Kalina
Kalina
Opinia z pkt.pl
5.0
18.03.2020
Szeroki asortyment okien i drzwi. Jest z czego wybierać.
Marek Odya
Marek Odya
Opinia z Google
1.0
14.03.2020
farida staniaszek
farida staniaszek
Opinia z Google
5.0
12.03.2020
Witam serdecznie całą firmę Rotombud. Bardzo dziękujemy za solidny pomiar okien i bramy garażowej i super szybki i dokładny montaż z dowozem do Niemiec!!! Jak dla nas w skrócie jest to solidna firma i cały personel . Kontakt super. Pozdrawiamy i napewno jeszcze skorzystamy z waszych usług 😊
Klaus Schneider
Klaus Schneider
Opinia z Google
5.0
11.02.2020
1. Miły kontakt telefoniczny 2. Dotrzymane terminy 3. Mili pracownicy 4. Solidnie i czysto wykonany montaż 5. 😁 Serdecznie dziękujemy i polecamy 👍👍👍👍Pozdrawiamy
Anna Mylka
Anna Mylka
Opinia z Google
5.0
03.02.2020
Napiszę w skrócie 5 punktów 1. Miły kontakt telefoniczny 2. Dotrzymane terminy 3. Mili pracownicy 4. Solidnie i czysto wykonany montaż 5. Sąsiad również bardzo zadowolony 😁 Serdecznie dziękujemy i polecamy 👍👍👍👍Pozdrawiamy
mimik11
mimik11
Opinia z pkt.pl
5.0
25.01.2020
Zamówione okna dostarczyli i zamontowali. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Karolina Bomba
Karolina Bomba
Opinia z Google
1.0
17.01.2020
Nawet wrogowi nie życzę współpracy z tą firmą. Zamówienie złożone w lipcu. Kontakt pierwsza klasa do podpisania umowy i wypłacenia zaliczki, później o każdą informację trzeba było samemu po kilka razy dzwonić. Pierwszy montaż z opóźnieniem miesięcznym rzekomo ze względów na opóźnienia w produkcji, oczywiście nikt nie poinformował że termin się przesunie. Panowie z ekipy montażowej na piątkę, szybko i sprawnie wykonali swoją pracę. Problem pojawił się przy zestawie balkonowym. Był ewidentnie za mały co było widoczne nawet dla mnie a zupełnie na tym się nie znam. Wykonaliśmy telefon do Pana kierownika który wcześniej wykonywał pomiary, przyjechał i oczywiście prosto w twarz powiedział że okna są dobre i jeżeli mamy problem to możemy sobie znaleźć i zadzwonić do inspektora budowlanego i wyszedł zostawiając nas z dziora w ścianie i pracowników którzy świecili za niego oczami. W swoim wolnym czasie musieliśmy poszukać inspektora budowlanego bo firma nie zaproponowała innego rozwiązania. Oczywiście po oględzinach pani inspektor potwierdziła że okna są za małe i wydała taka pisemną opinie. Oczywiście od Pana kierownika żadnego słowa przeprosin nie otrzymaliśmy. Po zaistniałej sytuacji pojechaliśmy na rozmowę z szefem. Wydał nam się rozsądnym człowiekiem obiecał wymianę okien na nowe i rabat za zaistniałą sytuację. Oczywiście 1,5 miesiąca później szef nie pamiętał już o całej sytuacji. Minęło sporo więcej czasu i dużo nie prawidłowych rzeczy się wydarzyło a my zapłaciliśmy tyle samo. Jest dużo innych firm na rynku na tą firmę szkoda czasu i nerwów. Edit. Zmieniłam dwukrotnie ponieważ napisałam odpowiedź na Pana zarzut, ale uznałam że szkoda nerwów na publiczne rozdmuchiwanie całej sytuacji. Wystarczająco już się na denerwowałam. Opisałam sytuację która mnie spotkała każdy zrobi z tym co uzna za słuszne.
Paulina
Paulina
Opinia z pkt.pl
5.0
23.11.2019
Okna, drzwi albo rolety? W ich ofercie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie.
Leszek
Leszek
Opinia z pkt.pl
5.0
07.09.2019
Kupiliśmy u nich okna dachowe z drewna. Sprawdzają się doskonale.
Urszula
Urszula
Opinia z pkt.pl
5.0
01.07.2019
Jeśli planujecie zakup okien lub drzwi, koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą.
Ewelina Boiska (Ewela)
Ewelina Boiska (Ewela)
Opinia z Google
5.0
18.06.2019
Nie mam pojęcia z kas tyle złych opinii. My zamówiliśmy okna w kwietniu. Pan poinformował że na okna trzeba poczekać bo są ściągane z fabryki. Było to dla mnie oczywiste , przecież nie kupuje bułek czy szynki. Poinformował że mogą zdarzyć się opóźnienia bo jest sezon. Cierpliwie czekałam i w czerwcu zamontowano mi okna. Panowie bardzo mili. Zabezpieczyli cały pokój gdzie tak naprawdę nie powinni się tym przejmować. Praca szła sprawnie. Usunęli za prośba płytki z progu i ładnie wykończyli gdzie również nie musieli. Nie zniszczyli scian. Dla mnie pełna profeska :) pozdrawiam Pana Wojtka i Pana Janka jeśli dobrze zapamiętałam imiona. Okna takie jak sobie wymarzyłam. Choć bym nie wiem jak chciała się przyczepic to nie mam do czego. Pani w biurze odbierała telefony i również była bardzo miła. Jestem bardzo zadowolona. Okna przeszły odbiór techniczny. Ja napewno jeszcze skorzystam. Firmie życzę aby nigdy nie zmienili podejścia do klienta i aby utrzymali poziom usług a klientom może więcej cierpliwości i wyrozumiałości bo to wszystko również jest robione przez ludzi takich samych jak my i nawet jeśli zdarzy się wada wada trzeba po ludzku podejść do sprawy i zrozumieć drugą stronę. Serdecznie pozdrawiam ekipę Rotombud i napewno skorzystam w przyszłości.
Mariusz FARMA1
Mariusz FARMA1
Opinia z Google
5.0
07.06.2019
Polecam profesjonaliści.
Piotr N
Piotr N
Opinia z Google
5.0
01.06.2019
Dziękuję za wykonaną usługę. Chciałbym podziękować za montaż okien i drzwi. Dodam , że cała inwestycja trwała 7 miesięcy. Niestety z mojej winy. Nie rozpisując się , firma wykazała się dużą elastycznością i jak to się mówi , nie naciągnęli mnie za mój błąd (wylewka posadzki była za wysoka) Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Pozdrawiam całą kadrę i właściciela , który pomógł uporać się z problemami na budowie.
Benedykt Ignaczak
Benedykt Ignaczak
Opinia z Google
5.0
31.05.2019
Dziwie się poniższym opiniom. Rotombud za swoją pracę ma u mnie 5 gwiazdek. Szybkość wykonania, jakość wykonania, a co najważniejsze możliwości dogadania wszelkich indywidualnych potrzeb na wysokim poziomie. Polecam wszystkim kto szuka kompleksowo zamówić/zamontować okna i drzwi do domu. Moim zdaniem trzeba brać pod uwagę, że taka firma jak Rotombud ma tyle zleceń, że czas realizacji może się różnić z innymi firmami. Podsumowując - jestem pewien, że ta firma jest godna polecenia.
zamki p5
zamki p5
Opinia z Google
5.0
31.05.2019
Polecam kupowałem okna na cały dom z roletami Super cena i super doradztwo:)
Jarosław Bożedajek
Jarosław Bożedajek
Opinia z Google
1.0
21.05.2019
Firma (i kilka innych) została poproszona grzecznie o podanie wyceny 7 okien i 4 drzwi. Odpowiedziała: " mam nadzieję, że może łaskawie ktoś zrobi wycenę ale my nie będziemy bawili się w wyścig szczurów ;) Pozdrawiamy serdecznie resztę firm - zespół ROTOMBUD :D" Czy tak odpowiada profesjonalna i rzetelna firma? Mam duże wątpliwości. Ja skreślam ją za samą arogancką odpowiedź.
Błażej
Błażej
Opinia z pkt.pl
5.0
12.05.2019
Szeroki wybór rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Polecamy.
Kruhol Krisiun
Kruhol Krisiun
Opinia z Google
1.0
23.04.2019
Nie polecam firmy. Ekipa miała zjawić się na umówiony wcześniej dzień - nie zjawiła się. Zero odzewu, telefonu, nieczego. Po udaniu się bezpośrednio do firmy, Pan (chyba szef) powiadomił mnie, że wyjaśni sprawę i zapewnił, że ktoś się ze mną skontaktuje i umówi na nowy termin. Znów zero odzewu. Niepoważna firma, nie szanuje czasu klienta.
Agnieszka Witkowska
Agnieszka Witkowska
Opinia z Google
1.0
11.04.2019
Jeszcze raz przestrzegam w październiku okna zamawiane, w grudniu wkoncu montaż zrobiony ale oczywiście nie do końca jeszcze trochę trwało zanim były parapety itp. Ale na dodatek pod koniec grudnia zgłaszałem ze okna są uszkodzone jest połowa kwietnia, kazali mi zapłacić oczywiście za uszkodzone okna a reklamacja trwa w niesaczonosc . Połowa kwietnia pytam się czy coś wiadomo a oni że ja mam dzwonić do producenta i się dowiadywać bo oni z zamawiali od producenta.... A za przeproszeniem ja zamawiałam od nich okna i to w ich interesie jest się dowiedzieć i udzielać mi informacji to jest porostu śmieszne kasę za okna wzięli cały czas problemy ale mają klienta gdzieś .... Porostu żal i to ja mam dzwonić po innych firmach i się dowiadywać a oni mają gdzieś js nie wiem. Jakim cudem ta firma jeszcze jest na rynku ? Chyba trzeba coś z tym zrobić ....
Dorota
Dorota
Opinia z pkt.pl
5.0
23.03.2019
Pomogli nam wybrać solidne drzwi wejściowe. Jesteśmy im wdzięczni za fachowe doradztwo.
Madzia Krywko
Madzia Krywko
Opinia z Google
5.0
28.02.2019
Mateusz Nadolski
Mateusz Nadolski
Opinia z Google
5.0
31.01.2019
Firma godna polecenia. Szybko, tanio, profesjonalnie.
waldi d
waldi d
Opinia z Google
5.0
18.01.2019
Polecam
Grzegorz
Grzegorz
Opinia z pkt.pl
5.0
05.01.2019
Duży wybór okien, drzwi i rolet w przystępnych cenach. Polecamy firmę Rotombud.
Agnieszka Witkowska
Agnieszka Witkowska
Opinia z Google
1.0
11.12.2018
Nie polecam trzeci raz korzystam z usług wymiany okna za każdym razem coś nie tak ale poprawili i ok ale teraz to już przegięcie parapety za krótkie okno zamówiłam uchylne jest nie uchylne maja poprawić no dobra ale nikt nie liczy czasu stoję z remontem na zniżkę liczyć nie mogę żadna z tego tytułu same okna prawie 2 tyg po terminie a teraz jeszcze 2 tyg na parapety mam czekać.... Zero przepraszam nic każdemu będę odradza ta firmę nie dbają o klienta........ Dziś 23.01.2019 chciałam dodać że okna są uszkodzone co zgłosiłam montaż nadal nie dokonczony niby niedługo ma być uchyl bo parapety już są na magazynie i będą niedługo matowac ok ale. Nie tego tyczy edycja opini bo to że opóźnienia w tej firmie to norma ale teraz najlepsze. Za te uszkodzone okna (porysowane szybką, zacieki między szybami, paprochy pod uszczelka) mam całość zapłacić i dopiero rusza z reklamlamacja albo i nie bo przecież kasę wezmą bubel wcisna i się wypna. Ale to chyba jedyny sklep-firma gdzie po zgłoszeniu wadliwego towaru gdzie chce dostać zgodny z umową każą płacić za takie coś ..... To tak jakby zamówić w sklepie szynkę i dostać przeterminowana i kazali płacić 😒 powinni najpierw wymienić towar na Nowy taki. Zgodny z umową Lub usunąć wady... Aż szkoda słów każdemu odradzam współpracę z tą firmą znajomi jak widzą te okna i mówię że 1 października były zamówione i nadal jest jak jest to aż są w szoku ze firma która jest tyle lat na rynku ma takie podejście i takiego kierownika. Pewnie wiele poszkodowanych osób jest tylko odpuszczają.....
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
Opinia z pkt.pl
5.0
06.12.2018
Polecam , Bardzo sprawnie poszło. Od wymierzenia okien do ich instalacji.
Andrzej Piwowarek
Andrzej Piwowarek
Opinia z Google
1.0
02.12.2018
Kilkukrotnie korzystałem z usług firmy rotombud. Niestety moje zdanie o firmie zmieniło się przy próbie reklamacji rolety. Zacząłem pod koniec sierpnia . Najpierw pani która przyjęła zgłoszenie poszła na urlop, później druga pani nie potrafiła wskazać terminu, poinformowała tylko że oddzwonią. Dzwoniłem jeszcze kilkukrotnie niestety ta sama historia że ktoś oddzwoni. Wysłałem jeszcze email wzywający do naprawy w ramach gwarancji , który pozostał bez odpowiedzi. Jest grudzień , naprawę w międzyczasie musiałem zlecić komuś innemu. Totalna porażka Co do odpowiedzi właściciela : Po co Panu telefony i emaile jeżeli sprawy mam załatwiać w siedzibie firmy? Szkoda czasu na stanie w korkach , tym bardziej ze to drugi koniec miasta. Sprawa dotyczyła pokoju dziecka, więc nie powinno być dziwne , że w końcu zleciłem to komuś innemu. Jeżeli się czeka dzień, tydzień a później już miesiąc bezskutecznie to takie dziwne , że w ten sposób wyraziłem moje niezadowolenie? Komentarze Pan czyta , emaile jakoś niekoniecznie
Piotr P.
Piotr P.
Opinia z pkt.pl
5.0
22.11.2018
Polecam, Bardzo dobra współpraca
Olek Pikula
Olek Pikula
Opinia z Google
5.0
25.10.2018
Świetna firma
Edyta Klos
Edyta Klos
Opinia z Google
5.0
29.09.2018
Firma godna polecenia. Szybki kontakt, miła obsługa, rzetelni wykonawcy. Ona i drzwi wysokiej klasy. Dziękuję i pozdrawiam
Mati Pytlakowski
Mati Pytlakowski
Opinia z Google
5.0
24.08.2018
Highly recommended! We replaced our old wooden windows with new plastic windows and everything went well although we were not an easy client (living in Germany, changed our minds few times about the windows). The company delivered everything as expected, on time, the service was great and the installation went smoothly (the staff even fixed one of our doors inside the house).
Aleksandra Klepuszewska
Aleksandra Klepuszewska
Opinia z Google
5.0
24.04.2018
Krzysztof Muller
Krzysztof Muller
Opinia z Google
5.0
07.12.2017
Polecam! Rok temu korzystałem z usługi firmy. Teraz też wszystko zgodnie z planem. Pozdrawiam montażystów.
Monika W
Monika W
Opinia z Google
1.0
17.09.2017
Nieprofesjonalne podejście do klienta.
Daniel Ozga
Daniel Ozga
Opinia z Google
5.0
29.08.2017
Świetna firma, rzetelna, bardzo dobry kontakt. Okna wykonują "od ręki", montaż także w dobrej cenie. Jednym słowem - Polecam!
Pioter
Pioter
Opinia z Google
5.0
12.06.2017
Polecam, bardzo profesjonalna firma i dobry montaż, zamawiałem u nich okna dachowe
P P
P P
Opinia z Google
5.0
07.06.2017
polecam, prawdziwi fachowcy
Adamus Adamuski
Adamus Adamuski
Opinia z Google
4.0
01.06.2017
Montaż w toku.
Bartosz Krzysiński
Bartosz Krzysiński
Opinia z Google
5.0
26.05.2017
Okna szybko i fachowo zamontowane dobrze wyregulowane, jestem zadowolony żadnych problemow,dobry kontakt telefoniczny, polecam.
Radosław Sobczak
Radosław Sobczak
Opinia z Google
1.0
23.05.2017
Bardzo nieprofesjonalna obsługa. Po dwukrotnym telefonicznym umówieniu się na serwis rolety brak odwiedzin oraz jakiejkolwiek informacji o przesunięciu terminu.
Piotr P.
Piotr P.
Opinia z pkt.pl
5.0
09.09.2016
Polecam
Natalia Tołwińska
Natalia Tołwińska
Opinia z Google
5.0
09.09.2015
Zamawiałam w firmie Rotombud plisy okienne. Jestem bardzo zadowolona zarówno z zamówionego produktu, jak i jakości usługi, która została wykonana przez firmę Rotombud. W 100% polecam tę firmę.
Journeywithmyweight
Journeywithmyweight
Opinia z Google
5.0
08.09.2015
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
Opinia z pkt.pl
5.0
08.09.2015
Polecam - bardzo dobra obsługa i profesjonalny montaż
Grupa Grupa
Grupa Grupa
Opinia z Google
5.0
22.01.2015
Bardzo rzetelnie wykonana usługa, polecałam już jednej osobie, gdzie również wykonano usługę na wysokim poziomie. Polecam ! - Paulina
Kamil K
Kamil K
Opinia z Google
1.0
19.02.2014
Czy można dobrze i rzetelnie wykonać konserwację 6 dużych skrzydeł okiennych wraz z wypisaniem rachunku w ciągu pół godziny?I zapłacić za to 250 zł? Usługę wykonywała 1 osoba. Tłumaczenia właściciela że za doświadczenie się płaci jest co najmniej nie na miejscu w tym przypadku. Nie polecam.
AgaTa K
AgaTa K
Opinia z Google
2.0
25.01.2014
Zamówiłam 2 nawiewniki AERA HY higrosterowane i jeden ciśnieniowy VENTAIR w firmie ROTOMBUD. Zapłaciłam 740zł. UWAGA: wszystkie zamontowano mi do góry nogami ! (17.12.2013) Po ich odwróceniu (23.12.2013) wreszcie czuć było że działają, ale za to słychać było duży hałas - świstanie, gwizdanie itp. Zgłosiłam problem. Przeszło 4 tygodnie ja i mój synek nie mogliśmy w nocy spać. Okazało się że nawiercono mi dziurki w oknie – takie jak na flecie prostym, zamiast wyfrezować 2 podłużne otwory (szczeliny) po 16cm. - zgodnie z zaleceniami producenta nawiewników. (24.01.2014) przyszło 2 panów z WKRĘTARKĄ I PILNIKIEM w ręku i zaczęli „rzeźbić”… Godzina 16-ta, zima, ciemno, -10 stopni na dworze, okna wyjęte z ram. Po 2,5 godziny (około 18:30) wreszcie skończyli – w butach, kurtce zimowej i czapce na głowie zaczęłam sprzątać… Nawiewniki już nie hałasują, ale te 2 higrosterowane zbyt mocno nawiewały, więc zdjęłam plastikową osłonkę i zobaczyłam że są OBLODZONE. – Już nie wołałam „fachowców” tylko sama osuszyłam i napięłam taśmę…
Zobacz więcej (92)