Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9281667018
REGON: 971213847
Rok założenia:
1999

O firmie

Narzędzia rolnicze i sprzęt, Rolmasz Śruby i narzędzia Składnica maszyn rolniczych, Żary Siedziba firmy Rolmasz znajduje się w Żarach, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marek Gołębiewicz specjalizuje się w sprzedaży części rolniczych, ale nie jest to wszystko, czym może służyć. Firma działa na rynku od 1994 roku i dostarcza produkty renomowanych firm.

Oferta

Rolmasz to firma oferująca produkty dla gospodarstw rolnych, domów, warsztatów mechanicznych oraz osób zainteresowanych pracami ogrodniczymi. Zbudowanie silnej marki przez przedsiębiorstwo było możliwe dzięki stałemu rozwojowi. W ramach niego zawierano umowy współpracy z producentami części i innych artykułów i dbano o szkolenia pracowników. Dzisiaj ponad 20 osób zajmuje się obsługą 2000 metrów powierzchni handlowo-magazynowej.

Czym przede wszystkim zajmuje się Rolmasz z Żar?
Rolmasz z Żar dostarcza maszyny rolnicze do automatyzacji i uproszenia prac w gospodarstwie. Oferta maszyn jest bardzo rozbudowana i obejmuje brony talerzowe, chwytaki do bel oraz kosiarki rotacyjne. Ponadto firma prowadzi sprzedaż owijarek do bel, łych do maszyn oraz przetrząsaczy karuzelowych, skrzynie ładunkowe. Inne urządzenia i konstrukcje, które czekają na klientów to:
  • rozsiewacze nawozu,
  • skrzynie ładunkowe,
  • widły do bel,
  • widły do palet.
Do maszyn, takich jak ciągniki i przyczepy rolnicze oferowane są też akcesoria, takie jak lampy i reflektory, opony do ciągników. Dostępne są też części zamienne niezbędne do utrzymania pojazdów w należytym stanie technicznym. Można wśród nich wymienić koła zębate, łańcuchy i koła pasowe, a także węże techniczne i elementy hydrauliki siłowej.

Jakie narzędzia sprzedaje firma Rolmasz?
Rolmasz posiada w swojej ofercie wiele narzędzi ręcznych, elektrycznych i pneumatycznych. W przypadku narzędzi ręcznych dostępne są całe zestawy przydatnych przedmiotów, a także pojedyncze klucze, cęgi, piły, dłuta i wiele innych artykułów. Z kolei narzędzia elektryczne to m.in.:
  • szlifierki kątowe,
  • wyrzynarki,
  • wkrętarki,
  • wiertarki,
  • szlifierki,
  • pilarki.
Dostępne są też spawarki, kompresory, agregaty prądotwórcze i narzędzia pneumatyczne: młoty i klucze. Ofertę narzędziową uzupełniają narzędzia ręczne do prac ogrodniczych. W ofercie znajdują się grabie, łopaty, kosiarki i dmuchawy do liści.

Jakie elementy metalowe można zakupić w sklepie Rolmasz?
Na ofertę Rolmasz składają się śruby, łożyska i elementy do ogrodzeń. Klienci mogą nabyć ozdobne wykończenia stylizowane na kiście winogron, groty strzał, kwiaty i kule o równej i nierównej powierzchni. Dostępne są też okucia budowlane, klamki i tak potrzebne do montażu drzwi zawiasy, zamki oraz zasuwy.

Więcej informacji dotyczących firmy Rolmasz i sprzedawanych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też można zakupić wybrane produkty.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje m. in. produkty takich marek jak Makita, Yato, Fskars i Dewalt.

Kontakt

Kontakt Rolmasz Śruby i narzędzia Składnica maszyn rolniczych

Rolmasz Śruby i narzędzia Składnica maszyn rolniczych, Żary

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Rolmasz Śruby i narzędzia Składnica maszyn rolniczych

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
04.09.2013
sklep ma duży wybór produktowy,ceny względnie przystępne i to plusy Rolmaszu ale minusem jest obsługa zwłaszcza młodzi pracownicy to jakas porażka ,ostatnio czekałem kilkanascie minut na zainteresowanie się handlowców ,oczywiscie żaden nie raczył zapytać czego potrzebuje i mi to sprzedać,efekt taki że zrezygnowałem z zakupów ,wczesniej gdy robiłem tam zakupy i byli na zmianie starsi handlowcy to poziom obsługi był lepszy.Ogólna ocena sklepu asortyment 5 jakośc obsługi 1