Maszyny niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym
Maszyny niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym, Rolmasz Śruby i narzędzia Składnica maszyn rolniczych, Żary

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9281667018
REGON: 971213847
Rok założenia:
1999

O firmie

Siedziba firmy Rolmasz znajduje się w Żarach, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marek Gołębiewicz specjalizuje się w sprzedaży maszyn, narzędzi oraz akcesoriów i osprzętu. Asortyment przeznaczony jest do zastosowania w gospodarstwach rolnych, domach, warsztatach mechanicznych oraz przydomowych ogrodach. Firma działa na rynku od 1994 roku i dostarcza produkty renomowanych firm.

Oferta

Wysoka jakość i niska cena, ta myśl przyświeca działalności przedsiębiorstwa Rolmasz. Wszystkie rozwiązania dostępne w ofercie są wytrzymałe, a jest to szczególnie ważne w przypadku maszyn rolniczych. Firma sprzedaje brony talerzowe, kopaczki wibracyjne, kosiarki talerzowe, a także rozsiewacze nawozu, skrzynie ładunkowe, owijarki i łychy. Dysponuje również częściami zamiennymi do maszyn rolniczych, elementami hydrauliki siłowej, np. manometrami, podkładkami metalowo-gumowymi i szybkozłączami oraz wieloma narzędziami. Można wśród nich wymienić:
  • szlifierki kątowe
  • wyrzynarki
  • sprężarki
  • spawarki
  • wkrętarki
  • wiertarki
  • szlifierki
  • młoty pneumatyczne
  • klucze pneumatyczne
  • pilarki
Poza narzędziami pneumatycznymi i elektronarzędziami sprzedawane są także narzędzia ręczne do warsztatu i prac ogrodniczych. W ofercie znajdują się grabie, łopaty, kosiarki, klucze, nożyce i ręczne piły. Oczywiście nie wyczerpuje to firmowej oferty na którą składają się śruby, łożyska, paski klinowe, akumulatory, agregaty prądotwórcze i elementy metalowe. Są to zawiasy, zamknięcia, zasuwy, okucia okienne, zamki drzwiowe i części ogrodzeń. Uzupełnieniem oferty są lampy do ciągników i przyczep i inne akcesoria motoryzacyjne w rodzaju filtrów paliwa, haków i dźwiękowych sygnałów cofania.

Więcej informacji dotyczących asortymentu firmy Rolmasz znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też można zakupić wybrane produkty.

Kontakt

Kontakt Rolmasz Śruby i narzędzia Składnica maszyn rolniczych

Rolmasz Śruby i narzędzia Składnica maszyn rolniczych, Żary

Opinie (1)

Opinie o firmie Rolmasz Śruby i narzędzia Składnica maszyn rolniczych

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
04.09.2013
sklep ma duży wybór produktowy,ceny względnie przystępne i to plusy Rolmaszu ale minusem jest obsługa zwłaszcza młodzi pracownicy to jakas porażka ,ostatnio czekałem kilkanascie minut na zainteresowanie się handlowców ,oczywiscie żaden nie raczył zapytać czego potrzebuje i mi to sprzedać,efekt taki że zrezygnowałem z zakupów ,wczesniej gdy robiłem tam zakupy i byli na zmianie starsi handlowcy to poziom obsługi był lepszy.Ogólna ocena sklepu asortyment 5 jakośc obsługi 1