Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5431158599
REGON: 050424899
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Maszyny rolnicze, Rol-Mech, Dubicze Osoczne Nasza firma - Rol-Mech - jest autoryzowanym dystrybutorem części zamiennych do fińskich ciągników Valtra. Jest to sprzęt wysokiej jakości z możliwościami wszechstronnego stosowania przy pracach polowych oraz w gospodarstwie rolnym. Poza dystrybucją części prowadzimy też kompleksowy serwis naprawczy dla ciągników tej marki. Właścicielem naszej firmy jest Michał Denisiuk, a jej siedziba znajduje się w miejscowości Dubicze Osoczne w województwie podlaskim.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Na rynku działamy od 1996 roku. Przez ten czas zgromadziliśmy wokół siebie grono zadowolonych klientów, którzy docenili naszą rzetelność i zaangażowanie w utrzymaniu ich ciągników rolniczych w doskonałym stanie technicznym. Nieustannie staramy się podnosić swoje kwalifikacji i proponować fachową pomoc szczególnie gdy chodzi o zapewnianie ciągłości pracy pojazdów.

Czym zajmuje się firma Rol-Mech?

W Rol-Mech zajmujemy się naprawami ciągników rolniczych fińskiej marki Valtra.

Do naszych głównych zadań należą między innymi:
  • naprawy silników i układów napędowych,
  • naprawy skrzyń biegów i układów przeniesienia napędu,
  • naprawy układów hydraulicznych,
  • naprawy układów hamulcowych,
  • naprawy układów paliwowych,
  • naprawy zawieszenia.
Podczas prac wykorzystujemy jedynie oryginalne części zamienne zalecane przez producenta.

Poza naprawami przeprowadzamy też okresowe przeglądy techniczne ciągników Valtra oraz wykonujemy prace serwisowe związane z ich eksploatacją — wymiana oleju, filtrów, płynów itp.

Działamy zarówno stacjonarnie we własnej stacji serwisowej, jak i z dojazdem do klienta na terenie województwa podlaskiego.

Czy w firmie można zakupić części zamienne do ciągników Valtra?

Tak, w naszej firmie prowadzimy autoryzowaną dystrybucję części zamiennych do różnych modeli ciągników Valtra. Posiadamy też części regenerowane. Klienci mają również pewność, że będą one dokładnie pasowały do posiadanego przez nich modelu pojazdu.

Oprócz części zamiennych można u nas zakupić również dodatkowe akcesoria do wybranych modeli ciągników, a także opony rolnicze, radialne i diagonalne.

W przypadku pytań dotyczących posiadanego przez nas asortymentu lub w przypadku awarii ciągnika prosimy o kontakt z naszą siedzibą znajdującej się w miejscowości Dubicze Osoczne.

Artykuły

Firma ROL-MECH, czyli autoryzowany serwis ciągników marki VALTRA
Firma ROL-MECH, czyli autoryzowany serwis ciągników marki VALTRA
Firma ROL-MECH prowadzi sprzedaż części oryginalnych do ciągników marki VALTRA. Liczyć można także na ich kompleksowy serwis. Kliknij link i poznaj ofertę.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rol-Mech

Rol-Mech, Dubicze Osoczne

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Rol-Mech